Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
7. júl 2009

vladi nerozculuj sa 😵

brinzulka
7. júl 2009

vladi... u nas po novom hodia listok s aktualnym datumom-ale!!! nesmies si to ist vybrat v ten den..az na druhy...ak je to tak aj v TT...aspon po tom mozes vybehnut...bo uz je den PO TEEEEEEEEm

vladkaz1
7. júl 2009

no to uz co je nechapem .. no ale na nasu postarku sa kazdy stazuje chodi ako sa jej zapaci dobierku som cely den doma a ani nezazvoni musim sa trepat na postu aj s kocikom a dobre vie ze som doma som jej to x krat povedala a chodi autom len raz mi priniesla do ruk a to od standu tie separacky asi sa jej to zdalo lahke inak by sa na to vykaslala inak Standu vtedy som ti zabudla ovedat ze obalka bola rozlepena a roztrhana !!! som na nu pozerala ako puk ako je mozne ze mi to take doniesla .. a suseda si dala cez net malovat obraz maleho zaplatila riadne prachy zanho a na poste jej tvrdili ze prebrala balik podpisala a ona nie nakoniec sa zistilo ze ta postarka sfalsovala podpis mojej kamosky a balik sa stratil osobne prisla k nim s prosikom nech ju neudava a zaplatila jej to .. to uz co je, nie.. som nasrata 😠

standu
7. júl 2009

tak to je potom riadny kvietok 😠 asi skumala, co ti take zaujimave posielam 😎 musela aka byt sklamana ze len papieriky su dnu akesi cudne 😀 😀 😀

vladkaz1
7. júl 2009

😀 Standu no musela byt ale chapes niekto caka zasielku do ruk ako susedka a ona je na nu alergicka tak im ani nezvoni len necha papierik .. a ona chuda s 2 mi detmi s kocikom sa trepe na postu a ajstak to nestihne v ten den lebo roznasa postu aj kolko krat o 6tej .. a niekedy vobec a potom plne schranky rano..

topzuzana
7. júl 2009

chyba je v postarke, ja mam s nasou len dobre skusenosti, vybehne az na tretie, aj ked fuci ako kon a taha so sebou obrovsku tasku, nenecha ju len tak dole vo vchode

vladkaz1
7. júl 2009

no ano sak sa budem aj stazovat .. 🙂

topzuzana
7. júl 2009

naspat k plienkam....taka som bola navnadena na tie CT, ze ked ich nemaju, tak som napisala p. Pilkovi, nech mi posle tu pistaciovu AIO...ved niekto ju musi prvy vyskusat...

emmka3
7. júl 2009

vladka, ja by som to uz asi s tou postarkou riesila, lebo sa ti moze stat to co kamaratke a bude to nieco vzacne, nemyslim financne a to ti uz nik nezaplati 😠 😠 Mna nasa postarka tiez vytaca, v poslednej dobe len papieriky mam oznamene, ani raz nezazvoni ...

Inac, co sa tyka rychlosti posty a premostim aj k plienkam 😉 tak vcera som posielal Lilly CT 2.tr. doporucene a dnes ju uz ma, takze pohodicka 😉

lilly
7. júl 2009

ja nemam s postarkou ziadne zle skusenosti, nosi mi aj take zasielky hore k bytu, co by nemusela, napr. z uk, ked to oni posielaju obycajnym listom a do schranky to nevojde, tak nie je povinna to niest hore, no ona vyjde 🙂
veru emmka, tesim ze to tak rychlo prislo.. ono ta 1. trieda sa oplati platit len ked sa posiela z vychodneho slovenska do zapadneho, inak vramci jedneho, alebo do stredneho slovenska by to tam malo byt aj druhou triedou hned na druhy den.. 🙂

vladka, mne mozes poslat tu objednavku z plienka.sk kludne druhou triedou 😉

topzuzana
7. júl 2009

a aj mne to vlastne druhou staci, mame dobru postarku 😀

emmka3
7. júl 2009

baby a vsimli ste si, ze uz je 10 000 prispevkov? 😵 nejdeme otvorit dvojku Latkoviek? 😉

sisa.b
7. júl 2009

baby, tak ja som prave dostala do schranky zlty papierik, totalne pozuvany a dotrhany s datumom z 3.7. 😠 😠 😠

sisa.b
7. júl 2009

emmka, netreba otvarat novu diskusiu, krista to pisala 😉

emmka3
7. júl 2009

jaaaj, teraz som to nasla v inej teme kde obcas chodim 😉 takze ideme dalej ...

snikol
7. júl 2009

sisa tak dorazil balik?? uz sa neviem dockat. 🙂

sisa.b
7. júl 2009

snikol, je to len nejaky list z turian a ja netusim, co to je 😕

snikol
7. júl 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj a ja som sa uz tesila. ☹

sisa.b
7. júl 2009

no su to svine lenive. postovne zdrazelo, ale uroven sluzieb sa nepolepsila 😠 ten list tam mam 4 dni a oni mi ho nielen ze nevedia dorucit, ale ani len vediet mi nedaju 😠 idem sa tam pozriet, aj tak mam vybavovacky na poste. asi sa stratil balik, co som posielala minuly tyzden vo stvrtok 1. triedou. holka pisala, ze ho ani dnes nedostala 😖 no nastastie siel poisteny...

snikol
7. júl 2009

paneboze to nevedia na tych postach urobit poriadky?? 😠

tamka84
7. júl 2009

sisa ja som cez celé tehu pribrala 30 kg, som sa zle asi vyjadrila. A 10 mi zišlo po porode... 😒

standu jasné že pochopíme, snáť nebudeš kvôli CT objednávať o mesiac. 😎

vladka takže plienočky máš doma. Tak som sa dohodla so Sissik , že tie moje zoberie ona a ja zajtra k nej skočím, ked pôjdem do TT.

sissik, bude ti to vyhovovať okolo obeda? lebo od 1nej sú promócie ale manžel tam už musí byť o 11tej tak by som zatial skočila pre plienky, kým budem čakať.

sissik
7. júl 2009

baby ja som sa na dorucovanie doporucenych zasielok stazovala asi 4-5x, stretla som sa aj s postarom a osobne mu vysvetlila, ze som doma, nech zazvoni, ze si pre balik alebo list pridem. myslite, ze to robi? 😝 je to o ludoch. ale nechapem, preco mam potom za to platit.
a listovu zasielku by mi nechali pohodenu na schranke alebo vedla schranky, keby sa nezmestila. tak to tu bezne robia. preto si radsej davam poslat veci ako balik a najlepsie je poslat to kurierom.

tamka zajtra myslis stredu 8.7. ano? uz je to u mna. vladka isla na postu poslat balicky 😉

vladkaz1
7. júl 2009

😉 takze len v skaratke vybrali sme plienky nemohli najst balik ani k nemu papier prvy sok 😠 potom k Sisik plienky zabalene moja mala zla jak cert no zostala som nervozna jak pes.. no teraz som prisla domov musim sa osprsit este aby som nezabudla Lbatuka mas to v Pogu ako som slubila predavac nic nevedel tak som napisala na obalku tak ako si mi kazala ... oki..
takze teraz idem sa prezliect ked zomna tece jak z vola mala chvala bohu spi v kociku a idem na postu .. Sisik diki za pomoc.
NO a kocky 2 trieda je uz drahsia ako 1 va takze len tolko ale v klude poslem 2 😉

labutka
7. júl 2009

no vidim ze tema je aktualna, mne prislo vcera vyjadrenie z posty, doporucene, postar zvonil rano a doniesol az domov. 🙂
ze vraj tie dvakrat co som si nasla zlte listky tiez postar zvonil a nikto neotvaral. a to som si na 100000 % ista, ze druhy krat som bola doma a este som cakala, ze niekdo zazvoni, lebo som vedela ze balik mi ma prist, a zlty listok som nasla v schranke na druhy den. no a napisali z posty, ze to bol zaskakujuci postar, a ze zvonil zdola na zvoncek a nikdo sa neozval, a ze teda chyba nebola na ich strane. este sa chystam im odpisat.

vladkaz1
7. júl 2009

labutka mas to tam oki? ale predavac nic nevedel oki baby ja letim lebo kym sa mala nezobudi ... na postu idem zas na druhy konec TT do Tesca.. u nas uz zatvorena.. packona poste sa infor. co je lacnejsie aka trieda poslanie doporucene ci co aby som ja potom nebola zodpovedna za vase plienky len tolko 😉

labutka
7. júl 2009

vladi dik, zajtra ide dano do BA tak mi to snad donese. A co, ides hned dat prat? 😀
ale ine som chcela, prerobila som svoj latkovy album... 🙂 trocha. 🙂

vladkaz1
7. júl 2009

videla som musim ist na postu a potom poperiem oki paacko,, lebo ma ukamenujete ze vam zdrziavam zasielky 😀

sissik
7. júl 2009

ked sme balili tie BL velurky, zacalo mi po nich pistat srdce 😵
a to som si ich uz davno vybila z hlavy. su fakt krasne

vladkaz1
7. júl 2009

baby som doma mate to poslane postovne bolo drahsie 1.20 iba tusim jedna z vas musim to pozret na podacom listku ma 1.60 alebo tak nejako lebo to bolo na vahu vela ... mala ma horucku to som tomu dala Sisik preto bola taka umurncana som unavena jak kon .. ulietana dufam ze budete s plienkami spokojne pate kocky neskor sa ozvem s presnym postovnym lebo neviem ci nejdeme na pohotovost ☹

juliankaaa
7. júl 2009

ahojte odbornicky latkovych plienok 🙂
chcem sa vas opytat tieto plienky su dobre? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6160783
mam na ne cakat az ich daju na branu, alebo sa neoplati a mozem si uz objednat vybavicku