Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
3. aug 2010

@crazybabenka : Ak chceš pošli mi do IP tvoj mail a pošlem Ti rady k plienkovej výbave a k údržbe plienok, ktoré rozdávam na prezentáciách.

@dugyna: To s bránou ma prekvapilo, som si myslela, že majú v obchodoch školený personál. Skús im napísať mail, aby vedeli ako sú ponúkané ich výrobky.

alusha
3. aug 2010

@sulky ta je naozaj krasna a nevies kedy budu aj anavy AIO k dispozicii?

dugyna
3. aug 2010

@miruss miri urcite im napisem aj email....

no moja mamina bola z toho nakupu hotova cely den...ale vecer uz pisala ze jej to neda a spravy si vylet do brna...tak potom ked tam naozaj pojde dam vediet

@prsky to je zase pravda ..ale do takeho obchodu by to chcelo predavcac ktory tu pracu bude robit s lakou...a davat do toho kusok seba....ale to uz v dnesnej dobe hypermarketov clovek asi ani nenajde ☹
@sulky tu som obrazala a est tu hnedu hilco..len ci nema ruzove gulicky....
@zojec vystihla si to..v takom obchode ma robit clovek co vie o com hovori...a zije s tym cize latkuje a nosi 😉

ja som sa k latkovym plienkam dostala nahodou...na inzeratoch som nasla ze niekto predava plienky...ale boli latkovyk...kukala som na to ze co to pre boha je....ale ignorovala...a potom som sa s tym stratla viac krat mi to nedalo..vygoogli som..a hodilo ma to sem na MK...a tu som zsitila co su to latkove plienky moderne...
a mas pravdu nie je k tomu ziadnu osveta..podla mna u pediatrov by mali byt reklami na toto nie na kadejake lieky a vyzivy.....
sak aj novorodencke sestrciky milo pozerali ze to to mam za plienku pre malu-dostala latkovku ako sme ostali v nemocke....
u nas v teme su 3 kocky ktore sa chystali latkovat... 😉 a verim ze uz aj latkuju

prsky
3. aug 2010

@dugyna ja suhlasim, ze by mali v obchodoch predavat fundovani ludia, ale to je len zbozny sen 🙂 alebo aspon keby boli ochotni pozistovat, ked nevedia a prijemni, ale aj to je dnes tusim uplna rarita ☹

inak osveta u pediatrov - haha - to by musela byt firma na latkovky formatu pampers, ktora by mala na to ludi a reklamne materialy a prachy na robenie skoleni pre pediatrov, ktorych by museli zas nalakat nejakymi benefitmi atd atp a to uz by bolo zas o nicom, lebo by sa predavala hlavne ta 1 znacka

alusha
3. aug 2010

ja som milo prekvapena, ze v nasej teme je dost latkujucich mamiciek 🙂

dugyna
3. aug 2010

@prsky prsky presne tak aspon keby bola ochota z ich strany..ale ☹

no podla mna kazdy lekar ktory chce svojmu pacientovi dobre by si mal nastudvat aj cosi viac..a kdete pediatri su pediatrami cely zivot....tak troska namahy kedze denne maju v ambulancii kolko deticiek so zaparenymi ritkami...
a keby ponukol mamicke variatu latkovych plienok..a letacik a povie preco su lespie....a hotov ostatne si mamicka nastuduje....a potom si doma povie tak to je doktor robi aj nieco navyse asi ma tu pracu naozaj rad..lebo chce mojmu dietaku dobre

nas caka v strtok poradnu..som zvedava co povie 😀 dr

dugyna
3. aug 2010

@alusha ja sa snazim navnadit cele okolie 😉

prsky
3. aug 2010

@dugyna alebo si bezna mamina povie, ze co za staromodneho doktora to ma 😀

sulky
3. aug 2010

@alusha ,zevraj coskoro, asi cca 2 tyzdne

dugyna
3. aug 2010

@prsky ano ale to by chcelo aby aspon jednu taku plenu uplne obycajnu mal na ukazku....lebo oni asi ludia nevnimaju ked im povies ze plienocky vyzearaju ako hnusky....
@sulky sulky tak to vyckam na ne a potom objednam 😀

alusha
3. aug 2010

@sulky aj ja cakam na vlniaky a AIO a potom sup sup objednavam 🙂

sulky
3. aug 2010

@alusha ,@dugyna ,oki doki 😎

brisilda
3. aug 2010

@sulky
@miruss ja viem ze to sem nepatri no zhanam pre maleho okuliare kids banz na 7 r. chalana mate kocky v eshope aj take ?

zfidorka
3. aug 2010

@sulky dufam ze mas objednanych dost plienok anavy, lebo kazdy caka na tie vlniaky a s nimi zoberie aj plienocky 😉

miruss
3. aug 2010

@brisilda: Ja na 7 ročné dieťa okuliare nemám.

A s tými predavačkami, ja si myslím, že keby mali aspoň tretinu platu za tržby, tak by sa inak snažili.

dugyna
3. aug 2010

@miruss mirka ano to mas zase pravdu..alebo nejakou formou od meny...vies ze ak trzba nad tak mala by z toho nejake percenta...
a mala ako este nosi plienocky..alebo uz pomaly odnaucas?

kaktusik007
3. aug 2010

@jonki bavlnene v pohode... hodis do sava cez noc, poriadne sa ti tam vydezinfikuju... potom operies na 90, a este potom na 60 v detskom prasku a ozehlis.... a hotovo 😉 - ja som tuto proceduru robila s komunistickymi stvorcami co boli 20 rokov na povale a pohodicka

miruss
3. aug 2010

@dugyna : Ešte nosí plienky. Ale už sa sem- tam pýta, trénujeme poctivo. Len ona nechce cikať na nočník, ale chce cikať postojačky ako Kubko.

dugyna
3. aug 2010

@miruss 😀 xixi to som aj ja robila ako mala...to ju prejde

dugyna
3. aug 2010

@jonki jonki ked som kupila z bazara/nohavickove/ orpala som ich 2krat na 60 s octom a do toho som kvapla 100% tea tree olejcek..ocot aj olejcek su dezinfekcne, a ked tak kup ten napy fresh alebo mio fresh oni dezifnikuju a nemusis na 90 prat.../osobne moja pracka nema 90 ale 95/.

a ak hovoris o stvorcoch tak tie som dala na 95 oprat a hotovo

milvasik
3. aug 2010

@sulky Aj ja budem chciet, dufam ze to nezmeskam🙂))), daj to potom do placu, ze uz su🙂)))

alusha
3. aug 2010

@milvasik neboj, urcite sa to tu rozsiri, lebo kazdy sa na ne chysta 🙂 sulky sa musi dobre zasobit na nas 🙂

dugyna
3. aug 2010

kocky aj ja chcem tak dufam ze sa nam ujde 😀

prsky
3. aug 2010

@miruss no, neviem, ci by to malo az taky efekt. ja mam pocit, ze malokomu na niecom zalezi, ked to nie je jeho. ani podiel na zisku na tom vela nezmeni (videla som to u nas v kancli - ten kto nemal pred zmenou systemu na podiel zo zisku moc zaujem pracovat, tak nerobil ani potom, ale aj tak frflal, ze ma menej prachov ako ti, co sa snazili aj predtym). ale to je OT, tak radsej koncim 😀

prsky
3. aug 2010

@kaktusik007 ja mam nebielene stvorce a si neviem predstavit, co by spravili v save. a savo mi dost dlho trva, kym sa vyperie uplne - bala by som sa podrazdenia pokozky. mne staci 90tka. ale inak by som asi pleny v bazare moc nekupovala

sulky
3. aug 2010

baby, savo radsej niee 😒

zojec
3. aug 2010

veru, veru.. savo urcite nie.. 90 stupnov to urcite vyriesi aj miesto neho ; ) a plienky sa tak casto peru, ze ak tam aj nejaky flak ostane tak sa casom odperie

danabel
3. aug 2010

Ahojte dievčatá, mohla by som Vás poprosiť o kritiku mojej - Lesinkinej výbavičky?

Bavlnené štvorcové plienky :
60x60 8ks
80x80 10 ks
Osušky 3ks

Bambusové Kikko štvorce prírodné 70x70 3ks
Froté uteráčiky 30x30 20ks
Bambusové štvorce BL 40x40 2ks + 30x30 1ks

Zaväzovacie bavlené pl. Disana 8ks
Zaväzovacie Baby idea 2ks
Zaväzovacie tvarované bavl. úpletové Mother free 2ks

Tvarovaná nohavičková Tots bots fluffle 2ks
Nohavičková Baby Lucy bambusová S-M-L 1ks
Nohavičková Tots Bots bamboozle M 1ks
Nohavičková bavlnená nočná plienka Kiwi Quick Flip M 1ks

Kapsová Swaddlebees L 1ks + konopná vkladačka
Kapsová jednoveľkostná kravičková + stay dry vkladačka
Kapsová Home made M – L 1ks

Bum Genius Flip Stay Dry 2ks
Gro baby Schell set 2ks

Vrchné pul Smart nappy NB 1ks
Vrchné pul Popoliny M 1ks
Vrchné pul Swaddlebees M 1ks
Vrchné vlnené naťahovacie disana 62/68

Vkladacie plienky Baby Lucy bambus 2ks
Vkladacie plienky Flip stay dry 4ks
Vkladacie plienky Gro baby 6ks + extra booster 4ks
Seraračné Disana

danabel
3. aug 2010

Ďakujem 🙂

lucinka83
3. aug 2010

Ahojcek, chcela by som sa este opytat na jednu vec k praniu plienok, ja mam taku pracku, ze treba nastavit otacky na zmykanie, kolko mam nastavit 400, 700 alebo az tisic? Dakujem!