Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

telinka
31. mar 2009

misul...ja periem vsetky na 60...aj IB

misuluska1
31. mar 2009

ďakujem vám dievčatá, strašne ste ma potešili. dík

janka_fr
31. mar 2009

misuluska aj ja periem IB na 60 s ostatnymi plienkami a teraz mam aj novu ciernu a tu som tam tiez hodila a nic sa nezafarbilo.

karolinkafe
31. mar 2009

Baby a to periete na 60 aj tie kapsove s PUL? Lebo napr. na tych Baby Kangas je na etikete 40° tak aby som ich neznicila 😕 😅 Musim sa pochvalit dnes mi prisla prva objednavka (no vlastne uz druha, ked pocitam aj tie Tots Bots z minula 😉 ), mam teda Blueberry, Baby Kangas, SWB eco a velour 😵 😵 😵 Su take krasne 😅 len mi pride ze trosku ine farby ako na fotkach ( objednane z TeeHee) , ale to az tak velmi nevadi 🙂

bezaz
31. mar 2009

karol fakt? ja mam kangas a periem na 50, davam do susicky a nist 😀

bihan
31. mar 2009

Pul v pohode zvládne 60, sušičku na šetrný program, dokonca pri BG sa sušička z času na čas odporúča, aby sa zase vzpriamili háčiky na sucháčoch a aby zase poriadne suchali.

IB určite nepustia, je to umelina 😉

janka_fr
31. mar 2009

Karol na 60 periem a zatial sa nic nestalo. Kangas nepoznam, ale s plienkami na 60 periem aj kikko farebne stvorce a nic mi nepofarbili.

standu
31. mar 2009

bezaz, ako si spokojna s kangaskami? ma niekto aj econappi? okrem karolinky, samozrejme 😀

bezaz
31. mar 2009

standu celkom pohodova, relaticne uzka plienka.. davam do nej zvycajne BL bambusovu vkladku.. sa mi lubi, ze rychlo vyschne a mozeme ficat dalej.. len bola myslim relativne draha na to, ze to bola len ta kapsa.. ale to je aj BI growhour 😅 a je sradnovna ta kapsa, ze na zips 😀

weronique1
31. mar 2009

ahojte,
dnes o 11:40 sme slavnostne pocikali nasu prvu latkovu plienku - pocikala ju nasa cerstva Magdalenka (26.3.2009). drzte nam palce, nech sa nam do nich dobre cika a kaka aj nadalej 😉

karolinkafe
31. mar 2009

Weronique gratulujeeeeeem 😵 😵 😵

standu
31. mar 2009

weron, som sa chcela uz pytat, ze ci uz....srdecne blahozelam, nech je malicka zdrava a nech sa vam dari

standu
31. mar 2009

bezaz, to vnutro je ake? teda vrstva ktora prichadza do styku s pokozkou..

standu
31. mar 2009

baby co myslite? kupila som v metrazi biely flis, nastrihala separacky....je to ok? funkciu to bude plnit, ale je to taky isty flis z ktoreho su tie "origos"kupovane separacky, alebo to je z nejakeho ineho materialu? ja tomu nerozumieeeem 😢

telinka
31. mar 2009

standu....je to ok , ja mam tiez z metraze a funguju dokonale 😉

standu
31. mar 2009

vdaka 🙂

bezaz
31. mar 2009

standu nieco velmi podobne ako je v BI growhour
jeeej weron, hratulujeme k Magdalenke, idem obzriet album 😀

standu
31. mar 2009

bezaz, taku nemam..... 😒

sisa.b
31. mar 2009

bez, ty mas tolko vyskusanych plienok a kde mas plienkovy fotoalbum? 😝 prosiiiiim ☹

bezaz
31. mar 2009

sisa ked mi baby povedali, ze mam radsej poskusat, tak som posluchla.. mam z kazdeho rozku trosku.. album, jemine, komu by sa tolko plienok chcelo fotit 😀

bezaz
31. mar 2009
sisa.b
31. mar 2009

no tebe predsa 😀 😀 😀 prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim ☹ ja si tak rada pozeram albumy a kocham sa v tej farebnej krase 😵

standu
31. mar 2009

bez,este nemam, len sa chystam, tak uvazujem, ci kupit jednu, alebo je fakt dobra a vzat dve.... 😲

olinka6226
31. mar 2009

ja mam baby kangas a mam ich radsej ako grow hour. na kapsy su relativne lacne. teda boli, ja som kupovala este ked boli po 10gbp neviem kolko stoja teraz.

standu
31. mar 2009

oli nasla som ich za 12libier,ved aj cena sa mi pozdava, tak vezmem asi dve potom. ked su dobre. ale pls, chcem vediet, ake su znutra..flis? ako bitti?

bezaz
31. mar 2009

standu ja som ich kupovala nejako este lacnejsie ako za 10gbp, musim pozriet, to sme vtedy objednavali spolu so zuzkou.. najdem co ma stala.. ale je to iny matros ako v IB, skor ako som pisala v tej BI

sisa.b
31. mar 2009

baby, tie fotkyyyyyyyyyyy 😵

sisa.b
31. mar 2009

jeeej, standu pekne fotecky 🙂

telinka
31. mar 2009

standu....jaku vlasaticu mas.. 😵 .. nasa peta bude mat tak mozno o 3 roky 😅

standu
31. mar 2009

sisa, bude a album plienkovy, ked to skompletizujem 🙂

telinka...narodila sa mi s hustymi ciernymi vlaskami, vsetky sestricky ju chodili obzerat.. ja som do roka mala styri vlasy 😠 fakt, hola hlava. neviem po kom to ma 😉