Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

katka.carska
27. jún 2009

diapozitiv, ja by som mozno s fleesom pockala, nas syncek bol nan totizto citlivy. Treba odskusat a uvidite

standu
27. jún 2009

treba vyskusat, preto som pisala, aby si radsej najprv par kuskov flisovych separaciek vzala 😉

sissik
27. jún 2009

1 ks PUL by som este vedela spotrebovat 😀

luciabah
27. jún 2009

standu, jasne ze pomohlo, nevedela som si ich na nozicke predstavit a kedze sa nam pacia tak sme nad nimi rozmyslali a teraz som sa rozhodla, ze ano.

inak nam flis vobec nesedi, zadocek ceeely cervenucky, takze mi radsej separacky - popolino.

sissik
27. jún 2009

luciabah a kojis alebo uz prikrmujete?
zuzke vadil obcas ten fleece z irmy, preto som radsej dokupovala tie tenucke separacky. tie nevadia.

vladka ked si sila plienku, tak si davala aky fleece? ten obycajny hruby z obchodu? musim niekde zohnat ten mikrofleece a ked najdem, tak si skusim usit este nejake 2 nocne plenuchy. BL su sice ako nahrada pri schnucich hambacoch dobre, len chvilu trva, kym tie vsetky vrstvy nacapnem na zadocek.
alebo skusim tie kapsy, co ste tu davali link? mate niekto skusenosti? nevadi potom ten fleece zo spodnej strany?

luciabah
27. jún 2009

sissik, sme na mojom mliecku ale posledny tyzden odmieta a tak z neho varime aspon grisik a ovsenu kasu / odsavam od 1. mesiaca, lebo nevedela dobre sat a zacala chudnut/ ale skusali sme flis ked bola cisto na MM a zadocek cely vyhadzany

sissik
27. jún 2009

no treba skusit, predsa ten fleece je umelinka

luciabah
27. jún 2009

presne tak, treba vyskusat, kazde miminko ma inu pokozku, inak citlivu a sadne mu nieco ine 😉

katka.carska
27. jún 2009

maminy, tie co ste pouzivali pri malych babatkach len stvorcove plienky, ake ste k nim mali horne nohavicky a kolko ? Sedeli vam hned od narodenia ?

neurologia
27. jún 2009

ja este neviem lebo babo je v brusku ale ja som uvazovala nad imse vimse organic (so zvieratkami) podla toho co citam su dobre a baby su s nimi spokojne tak ucite vyskusam- ale urcite ti lepsie poradia skusenejsie babenky z tejto temy

vladkaz1
28. jún 2009

Sisik ja som dala normalny flis teda deku som rostrihala tenku skusam to zatial len s toho bola som aj v latkach ale take co sa mi pacili sa vobec neoplati sit to si zrovna mozem kupit a bez roboty.. 😖 tak zatial len takto skusam a tak isto to vypchas s cim chces je to jedno podla mna s coho to usijes pokial dietatu nevadi flis ajstak tam das do vnutra nieco a na to gatky ..
Ja skusim este z uteraku mozno tu bede lepsie lebo vlasne ja som si s flisu spravila len kapsu alebo gatky takze vypchat to musim tak ci tak.. ale ked spravim s uteraku tak to nebudem musiet vypchavat .. 😀
Ale chcela by som zohnat neico ako pul na SWB velurke a skusit usit jednu taku peknucku toto je fakt len na doma ale ucel spravi taky isty ako kupovana plienka 🙂

vladkaz1
28. jún 2009

baby chcela som vediet kde prepierate pienky na davam separacku tu popoliny to splachnem do zachoda,ale vcera mi MM povedal ze v kupelke smrdi odtok od hov... stalo sa vam to volakedy? musim tam kupit nejake tablety na vycistenie odtoku ale nechapem preco to zacalo smrdiet ved preperem len uz plienku a neni moc zakakana ...

andrea12737
28. jún 2009

Dobre ranko prajeeem. Mam na vas otazocku, mate uz overene stranky odkial si objednavate plienocky? Objednavate si ich aj z ceskych stranok? Lebo tam ma tiez nejake zaujali, len nvm ci je to vyhodne(postovne)...vdaka.

luciabah
28. jún 2009

andrejka... skusu pozriet aj ang. stranky.... nappyparadise.co.uk, alebo teeheebaby.co.uk a ine, dobra ponuka a postovne niekedy lacnejsie ako zo slovenska

vladkaz1
28. jún 2009

prestne tak ale aj z brany neni take drahe ale na UK strankach su niekedy lepsie ceny ako na salich takze ked das za postovne napr.5 l tak sa ti to zas vykompenzuje na lacnejsich plienkach

standu
28. jún 2009

andrea, objednavame zo vsetkych slovenskych plus z brany (zlacnili postovne na slovensko, bolo 400kc) a ozaj niekedy z UK je lacnejsie postovne 😉 neviem, ci niekto objednaval z inych ceskych ako z brany.

brinzulka
28. jún 2009

vladkaz..my sme brali z UK...5plienok a postovne vyslo na 3,50libra? co bolo uplne v pohode...a ked som sla s niekym na pool..nebolo o com..ked das u nas za bum geniusku 600sk a tam stala 12,60libra...tak sa to aj oplatilo 😉

vladkaz1
28. jún 2009

ja som brala Birindzulka objednavku za 46 euro z UK a jednu plienku som brala kamoske len musime cakat kym pride kamoska potom nas postovne bude stat nieco cez 2L takze ked to dame na pol super postovne -- len cakat mes. no ale stoji mi to za tie plienocky za tych 5 L co som usetrila mozem kupit nieco ine 😉

ludka77
28. jún 2009

ahojte ešte potrebujem nejaké klasické štvorce, ale mám z nich chaoz (z tých gramaží ....savosť??)
čo hovoríte na tieto?? sú dobré alebo nie?? http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...

luciabah
28. jún 2009

vladka a z ktorej UK stranky si objednavala. ja objednavam z teeheebaby a za tri dni som to tu mala 😉 a ja som kupovala ked boli akcie na plienocky a to ma BG vysla na 300 korun .

vladkaz1
28. jún 2009

no super ja s madein.... ale ja som si to dala poslat kamoske do uk a prinesie mi ich 27.. 😀 aj mna tie merino stali asi 280sk hihi 😉

diapozitiv01
28. jún 2009

Ahojte,
nejdete nahodou niekto objednavat z UK alebo brany?

ludka77
28. jún 2009

fakt neviete poradiť nejaké dobré štvorce, alebo aspoň čo si mám na nich všímať?? akú majú mať gramáž......?

vladkaz1
28. jún 2009

to ja neviem poradit ale baby chvalia kiko stvorce a vicvrstvove ze su dobre 😉 ved pockaj baby ti vecer napisu a poradia nik tu asi nieje 🙂

brinzulka
28. jún 2009

luciabah...to Vam holub priniesol z UK? ono to poslu hned na druhy den...len k nam to ide 2tyzdne..aj posta...po SR ide cely tyzden...u nas aspon posledne dobierky..tiez cakam na nieco z maderny a davam tomu tyzden 😠
stvorce mame komunisticke podedene..neviem poradit...+kikko farebne bambus...ale zatial neodskusane 😒

standu
28. jún 2009

lucia tiez sa divim...mne z teehee islo 2-3 tyzdne...

gramaz??? IV stvorec 80x80 ma 67g a je to dost tenke, gazove. takze vyssiu gramaz pozeraj. Naj by mali byt kikko farebne bambusove. tie by mali byt dokonca 90g a potom kikko eko lux.

vladkaz1
28. jún 2009

Standu prave som kupila tu aroma esenciu kokos ..jee cely byt mi voni parada az som s toho nafetovana ale zdalo sa mi to troska vela 4 eura za taku flasticku nikde nic.. 😅 ale to som kupila taku co sa moze natierat aj na telo protizapalovu aj na veci teda kontakt s pokoskou aby sa mala nevyhodila od plienok dala som aj do pracky som zvedava no mne to asi vydrzi tyzden 😀

standu
28. jún 2009

ved uvidis ako sa ti to osvedci 😉

vladkaz1
28. jún 2009

😉 no som zvedava idem zobrat pradlo s pracky a napisem ci voni ja ocot nedavam mne robi zle na koze nie este malej neviem preco 🙂

vladkaz1
28. jún 2009

no teda nadhera Standu dakujem avivaz uz nekupujem som zvedava kolko to bude mat trvanlivost u nas... ale cely byt mi vonia ako som vyvesala pradlo aj pracka hihi .. a som zvedava ze ked uschne pradlo ci bude vonat 😀 ja take mozem .. jupiiii nebudem minat 6 L avivaze za mes. chichi este zarobim ten sliz a uvidim ako s prachom.. lebo som dnes nastruhala do pracky jadrove mydlo asi polku a nic nesmrdelo bolo to bez vone 🙂