Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

katka.carska
14. aug 2010

@katka888 ja som separacky nikdy nepouzivala, zdala sa mi to piplacka naviac, ale zas sme kremovali minimum. Zvladli to aj bambusky.

dugyna
14. aug 2010

@prsky docjcim plne a este aj odsajem do mrazaku🙂...vodicku koli tym horucavam ...treba aspon trosku..lebo mlieko je pradsa lken mlieko..a nezahasi smad...aj ked mala teraz pyta viac v horucavach..
nie v pohodicke..neboj nebolo to ako vycitka

katka.carska
14. aug 2010

@dugyna vodicku 😕 dojcenie babatku uplne staci, pokial sa dojci na poziadanie dostatocne casto
http://dojcenie.wordpress.com/2010/06/11/potreb...

miruss
14. aug 2010

@linduciatko: V Kálnici sa dobre býva, akj keď som si trocha zvykala, lebo ja som narodená v Poprade, do Kálnice som sa vydala. Dík za upozornenie, pozriem si stránku obce.

@emjee: Malý je krásny v tej flipke, fakt fotka ako z reklamy.

@divoska: a @aknats: Ak chcete pošlite mi mail do IP a ja Vám pošlem rady k plienkovej výbave, ktoré rozdávam na prezentáciách plienok.

katka.carska
14. aug 2010

ja este k bkm - uz to tu bolo, ale je tu cela tema:
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/bezplenkov...
my sme zacinali skoro, nemal 3 tyzdne, a asi sa to vyplatilo. Odporucam oblecko co sa rychlo vyzlieka a oblieka - zaklad uspechu 🙂 a minimalnu plienku, nie nohavickovu a na to este vrchnaky. Po case mozno pridete na to, ze je lepsie tu plienku radsej nedat a prezliect gatusky.
Ziadne "speci" pomocky netreba - v kuchyni pohladat vyssiu plastovu misku a je to.
Asi z bkm moc e-shoparky radost nemaju 😒 ale uz koncim 🤐

dugyna
14. aug 2010

@katka.carska kati 🙂 hej pojdem kuknut nejaku misku do domcihc potrieb uz aj IZ mi navrhla a aj ma to napadlo🙂
strasne sa na to tesim🙂 apocuj cez den potom ako casto davs na tu misku? ked spinka tak vydrzi? lebo mala kaka aj v spanku....
a k tej vodicke...ano ak si dietatko samo pyta ..a maminka ma tak by malo stacit..a mliecko mam a mala si pyta...ale treba sa orientovat aj podla fontanely ci neni prepadnuta...

och
14. aug 2010

Ahojte kto by chcel nieco z brany k detem a usetrit na postovnom, posledny augustovy tyzden sa chystam do Prahy tak to mozem vyzdvihnut, alebo kupit ak mi poslete presne co chcete ale nech to nie je za vela penazi 😉 respektive platba vopred 😉
a vopred sa ospravedlnujem za chrobaka v hlave, resp za minanie penazi 😀 zavislacky

dugyna
14. aug 2010

@och ak si precitas par stran do zadu....budes mozno sklamana...ale moja mamina bola v prahe a boli v brane a boli velmi sklamany..skoro ziaden tovar co je na nete nemali a predavakcy..nic o tovare nevedeli a ako nocnu plienku..jej ponukli haipa daipa pastelku....takze je len aby si bola pripravena... ☹

taanak
14. aug 2010

ahojte, tak aj ja sa tu musim pochvalit s prvym pokusom o kakanickove BKM (keby som sa isla chvali inde, tak si o mne pomyslia, ze nie som v poriadku 😀 ). Nas maly kaka celkom pravidelne - vzdy rano spravidla kazdy druhy den. Tak som sa dnes rozhodla, ze to vyskusam. A hned sa nam podarilo odchytit aj ciko aj kako 😎

taanak
14. aug 2010

@dugyna kedysi baby pisali, ze v Hypernove predavaju misku, ktora je rozmermi velmi podobna cinskemu nocnicku na BKM 😉

och
14. aug 2010

@dugyna Juj to som nevedela ☹ ved uvidim, ale ak by nieco niekto chcel tak ochota je tu, mala by som ist traz niekedy aj do Brna (mm tam ma babku v nemocnici) len to nezarucujem, ze sa mi podari tam dostat 😵

katka.carska
14. aug 2010

@dugyna o co to mam lahsie, ked nie som zdravotacka... 😅

katka.carska
14. aug 2010

@taanak gratulujem 🙂 bolo by zaujimave, keby mal predajca plienok dietatko bez plienok 🙂

dugyna
14. aug 2010

@taanak diky za tip..ak vydrzim do PO tak zbedhnem tu u nad o starej drogerky tam maju aj domace potreby za normalne ceny 😉
ak nie tak zajtra sa orzlucim s miskou na slahanie 😀
@och zevraj v brne su lespi vraj...
@katka.carska kati to si vystihla 😀

dugyna
14. aug 2010

@taanak inak gratulka

emjee
14. aug 2010

my sme dnes prerobili nocnik na schodiky k wecku, uvidim, ci to krpca zaujme viac ako nocnik 😀 teraz vecer pred kupanim si tam na chvilku dobrovolne sadol, ale fakt len sadol a uz sa bral dole 😔

taanak
14. aug 2010

@emjee tak drzime palce, nech sa dari. Aj aj oteckovi na materskej. 😉

dugyna
14. aug 2010

@emjee no tak drzim palusky...treba tatovi na materskej povedat ze musi byt prikladom malemu...mozno ked mu ukaze ze aj tato chodi na wc tak aj maly bude chcet byt ako tato🙂

taanak
14. aug 2010

dakujem, dakujem, ale s tym cikanim to bola velka nahoda a aj maly zazrak, on mal totiz dnes normalne po celej noci uplne suchu plienku, takze som to mala jednoduche. 😲

aknats
15. aug 2010

@miruss dakujem, posielam v IP

prsky
15. aug 2010

@dugyna vodicku do zavedenia prikrmov netreba vobec...vacsiu cast mlieka (tusim okolo 80%) tvori voda 😉

prsky
15. aug 2010

inak ten cinak je fajn kvoli tomu, ze sa dobre drzi medzi nohami 😀 ale inak to spravi hocijaka miska...len pozor, treba to aj menit, lebo dopadnete ako my - najradsej stale na cinaku v klbku, len predsa sa mi uz zle drzi a zriedkakedy ciku trafime. ale da uz aj do WC, len je vidiet, ze to nie je ono

katka888
15. aug 2010

baby, nie ste sis ked zehlite stvorce, ja zehlim aj moje gate a mm spodky 🙂 🙂 🙂
a k tej vodicke, ked su velke horucavy , davam malej trosku medzi kojenim. papa a pribera ale v pohode. ono v lete viac vypoti a mliecka mi tolko nechce. tak jej dam trosku vodicky

miruss
15. aug 2010

@katka888: Aj ja žehlím MM spodky. 🙂 Svoje nohavičky nie, ani ponožky nie, ostatné všetko žehlím.

miruss
15. aug 2010

@taanak: gratulujem a malý mal po noci suchú plienku. 😕

divoska
15. aug 2010

one.... 🙂 taky dotaz, na BL bamboo zippy a poppy fakt pouzivate este aj vrchne nohavicky uni alebo fix? tak potom naco sa robia take cacane farby ked to ma clovek potom zabit tym vrchnym skaredym? 🙂

petrinka
15. aug 2010

@divoska davaju sa na ne pulky... 😒 prave preto treba kupit aj pekne pulky alebo potom AIO alebo kapsove, na ktore sa uz pulky nedavaju...

miruss
15. aug 2010

Ahojte.
Neviem kto sa pýtal na kedy budú vlniaky Anavy, tak už ich mám na stránke. Skladom budú v utorok alebo stredu. Len ich nie je veľa kusov a teraz bude mať Ivana 2 týždne dovolenku, tak ďalše budú najskôr o 3-4 týždne.
Od Anavy mám aj plienky, flísové nohavičky, látkové obrúsky a vkladačky.

zojec
15. aug 2010

@katela to s tou dekou to som bola ja.. 😉 ale uz som to vyriesila ikeackou dekou.. no ked ti ma doma zavadzat, tak ju vezmem... 😉

potokin
15. aug 2010

tak som sa dnes konecne rozhodla a objedla plienky budeme mat Tots Bots FlexiTots Birth to Potty Pack tak sa uz na ne tesim ked pridu aby som omrkla co su zac. kupila som cely pak co by mal stacit pre prcka po cely cas tak som zvedava ci to tak aj bude. dostaneme k tomu a kybel na plienky tak aspon o kednu vec menej co riesit 🙂