Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sladkasue
28. dec 2011

@blovitc120 ani ja to neviem v tescu najst... a ja som to hladala teda medzi "detskymi vecami", pri plienkach BM ☹

labutka
28. dec 2011

@blovitc120 @sladkasue myslim ze som videla v tescu miofresh medzi plienkami . Pripadne sa skuste predavaciek opytat...

careamell
28. dec 2011

Ahojte, potrebovala by som radu. Chcem malinkému kúpiť plienočku na plávanie. Poradíte mi nejakú dobrú? Ďakujem 🙂

zfidorka
28. dec 2011

@wewe22 na pul by som avivaz nedavala...

@blovitc120 pri detskych veciach, u nas to maju pri najmensich velkostiach, cely pult bambino mio - cize aj plienky, vrchne...

katka888
28. dec 2011

@blovitc120
podla toho ake tesco, v michalovciach hypermarjete a v kosiciach v hypermarkete nemaju, maju v kosiciach v obchodnom dome pri detskych veciach, maju to vylozene ako celu znacku Bambinomio, tj aj spolu s plienkovym systemom bambinomio.

zfidorka
28. dec 2011

@mima9 mozes pozriet aj moj fotoblog, mam tam popisane plienky, ktore som davala/davam mojej malej...

aamonka
28. dec 2011

pozdravujem vas, mam na vas otazku...par mesiacov pouzivame latkovky a mame aj flipky...na oboch sa mi zacinaju robit flaky, na jednej viac, na inej menej...viac na foto...mate niekto s tym skusenosti? a hlavne ako ich odstanit? dakujem

careamell
28. dec 2011

@aamonka Mne to isté, tiež by ma to zaujimalo, ako s tým preč 😖

aamonka
28. dec 2011

@careamell fakt? lebo ja som pisala do obchodu...a ta pani, ze sa s tym este nestretla. tak neviem, ci to reklamovat. neviem, preco sa to stalo 😠

katka888
28. dec 2011

@aamonka
my mame flipky rok a pol a nemam flaky, mam asi 5 ks.
v com peries? susila si na slnku v lete? pridavas nieco k praniu?

taanak
28. dec 2011

@aamonka vyzera to ako nevyprata kakanicka (co teda predpokladam ze nie je 🙂 ), tiez som sa s tym este nestretla, ani u zakaznikov 😲

janulkan
28. dec 2011

@aamonka mne to vyzera ako ked sa nie dobre vysusi voda a ostanu po nej zlte flaky...nemate nejake blbe zlozenei vody? ja sice pouzivam plienky necele dva mesiace ale flipky mam pohode 🙂

inak moze mi po 2 mesiacoch na svoch pretekat LL pulky? neboli susene nikdy na radiatore ani v susicke, prane iba v Lovele...lebo sa mi raz maly precikal popri nozicke a plienka mu netrcala nikde a boli mokre aj nohavicky, alebo to tlko nacikal ze uz neudrzalo, lebo plienka bola statocne mokra po hodine 😀

careamell
28. dec 2011

Kočky, už som raz písala, viete mi poradiť nejakú dobrú ,,plávaciu plienočku"?

anelisa
28. dec 2011

Ahojte 🙂
Vyuzivate aj pri vacsich detoch, ktore nevydrzia chvilu v klude, plienky na patentky? Ci su lepsie suchozipsove? Chcem dokupit par kuskov a rozmyslam, ci by neboli uz aj do buducnosti lepsie so suchacmi 😕

@kkl82 ja mam kapsovku LL, pouzivam ju asi od veku jedneho mesiaca a nezda sa mi velka. Prave naopak, idem uz dokupovat velkost c. 2, kedze mala ma uz 8 kg a je jej uz len tak-tak.

zfidorka
28. dec 2011

@anelisa ja uz nejaky cas davam len suchozipsove vrchne...

danabel
28. dec 2011

@iron ahoj, chcem sa spýtať, aký materiál je použitý na vrchných popngro - je to klasický pul alebo je to softshell? Ďakujem

anelisa
28. dec 2011

@zfidorka dakujem 🙂

wewe22
28. dec 2011

@anelisa ja mam radsej patentkove moja je sice malinka ale prebalit ju je umenie ale je to o tom co komu lepsie vyhovuje

wewe22
28. dec 2011

@sladkasue no aj me sa to zda malo ale hovori ze treba davat tak casto ako pita ja si myslim ze to ma len take obdobie a velmi skoro ju to prejde aj teraz pitala po 1.5 hodke

anelisa
28. dec 2011

@wewe22 ja mam zatial len jednu suchozipsovu, zatial som ju nestihla odskusat. S patentkovymi som nateraz tiez spokojna. A co sa tyka kojenia, aj moja mala asi 3-4 dni take (zhruba v Barborkinom veku), ze pytala raz za 4 hodiny. Ak si dobre pamatam, tak si spominala, ze ma reflux.....moja ma tiez diagnostikovany silny reflux, takze ja som jej ani nenanucovala skor....vsak vies ako by to dopadlo 😝

wewe22
28. dec 2011

@anelisa no ved davala som jej sirup asi 3ay 4 krat denne ale posledne dva dni musim za kazdym bo grca este aj pol hodinu po najedeni dokonca aj ked jej dam sirup ale neni nejaka jedovita tak zatial velmi neriesim mozno spapa viac ako jej treba

zfidorka
28. dec 2011

@wewe22 take male babatko si nepyta same od seba, po 2, najneskor 3 hodinach urcite ponukni prsnik...

katka888
28. dec 2011

@anelisa
ked bola viki mensia, mala som radsej opatentky, lebo suchac sa lepil kade tade, ked prebalovali babky, bol im praktickejsi suchac, teraz pouzivam radsej suchace aj pri malom, kym nastelujem patentky... uz nemam tolko casu pri 2 dtetoch 😀 aj ked je pravda, ze suchac si viki sama rozopne, ale to aj patentky, ked poriadne zatiahne... kazde ma plusy a minusy...

leishmania
28. dec 2011

@estterka hej babylove nature su este lepsie ako alana. tu dosla akurat prva varke pred nedavnom a este nedoplnili zasoby tak cakam kedy dojdu zas, ja davam na noc a ked ideme niekam jednorazovky

estterka
28. dec 2011

@leishmania tak ja nenosim so sebou ked letime latkovky,ved to zaberie jeden kufor. a uz tyzden sme na nich a su fakt dobre,nepretiekli ani raz,celu noc vydrzia,uplna pohoda.

iron
28. dec 2011

@danabel PUL klasicky

danabel
28. dec 2011

@iron aha, tak potom nič. Ďakujem
Kde by som zohnala softshellové pulky ako boli Wonder Wrapsy?

leishmania
28. dec 2011

@estterka mne celkovo alana az tak nevyhovovali ale pouzivala som ich lebo neboli take chemicke, mi vadilo ze boli dost vysoko lebo bolo treba vacsiu velkost aby nepretekali a neboli elasticke, ale dali sa pouzivat, no teraz som spokojna s tymi babylove nature

wewe22
28. dec 2011

@zfidorka no doteraz tahala aj kazdu pol hodku asi je prejedena 😀 ak by si nezacala uz zajtra pytat castejsie radsej ju zobudim

iron
28. dec 2011

@danabel blueberry ma take vrchne gatuse, nestretla som sa zatial s inou znackou...