Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zojec
25. sep 2010

moja mala modelka vo wonderooskach.. 😉

katka888
25. sep 2010

@limoni
ja periem na programe na bavlnu na 60 vsetko naraz.

avila
25. sep 2010

@zojec nadherna je, princezna 🙂

miruss
25. sep 2010

@zojec: Malá je nádherná.

Ja periem tiež na 60°C na bavlnu a všetko spolu, okrem vlniakov.

etuska
25. sep 2010

@zojec
krasne dievcatko a roztomila fotecka.

etuska
25. sep 2010

ja som dnes dala Simimu na noc SWB kapsovu velurku dovypchavanu bambusom+este jednou vkladackou a na to vlniaky od dahlie-tak som zvedava 🙂

anlu
26. sep 2010

@zojec kraaaaaaasnucka je 😉

anlu
26. sep 2010

@izabelkak ano presne ten s aloe som mala 🙂

anlu
26. sep 2010

@zojec chcem sa opytat co su to tie flipky 😅 stale to tu spominate a ja neviem co to je... je mi jasne ze nejake vrchne gatuse ale ake?

my vlniaky nemozme pouzivat, Olivka neznasa lanolin ☹ a vy ma tu tak vnadite na ne... uz ste ma navnadili na Bum hugger, hoci mi vobec dalsie plienky netreba, aj tak ju asi vyskusam 😀 😀 😀 😀

izabelkak
26. sep 2010

@anlu sú to jednovelkostné vrchné gate od bum genius, predávajú do nich dvojo origoš vkladiek, biobavlna a stay dry, majú vpredu a vzadu také chlopne kde sa vkladačky zakladajú, my ich používame ako aio so stay dry....

zojec
26. sep 2010

@anlu ja ich pouzivam aj ako sty dry, mam nasite aj doma vkladacky, ale najsuper je, ze do toho naskaladas aj obycajnu plienku 😉 a netreba sem az tak casto chodit, lebo potom budes musiet vsetko vyskusat 😀
som sa vcera zalubila do starej bambusovej TB aio... je perfektna.. 😉 urcite este potrebujem, teda mala potrebuje.. 😀 😀 aspon dve.. aj novy typ moze byt 😉

katka.carska
26. sep 2010

@majkafer zalezi, ake mas na nu naroky - zakladna vybava sa da kupit uz od cca 120 eur - ak chces len pre novorodeniatko - to bude o nieco menej.

emjee
26. sep 2010

@anlu flipka na modelovi:

katka888
26. sep 2010

@emjee
krasny model 🙂

katka888
26. sep 2010

@anlu
pridavam fotecky flipiek / samozrejme, male som to dala na velku velkost, takze vyzeraju velke, ale daju sa cez patentky zmensit 🙂 /

anlu
26. sep 2010

dakujem vam vsetkym za vysvetlenie 😀 od bum genius nemam ziadne tak preto som to nepoznala. A ani tie jednovelkostne uz nepozeram, lebo ja uz mam velku kocku tak uz by som ich velmi nevyuzila. Ale su super, keby ze je Oli mensia tak o nich vazne uvazujem.

@zojec ved mm sa zo mna smeje ze mam tie plienky rada akoby som ich ja nosila 😀 😀 😀 vies kolko krat som si uz hovorila ze uz nebudem ziadne kupovat, ze mame dost a tie co mame su super... a ja stale nico dokupim. Ja som sa najnovsie zalubila do SWB 😀 😀 😀

@emjee @katka888 super fotky a modelka a model su najkrajsi 😉

katka888
26. sep 2010

@anlu
inac trochu "zvrhle", ale pred rokmi som videla reportaz, kde jeden anglican sa obliekal a zil ako babetko... nosil aj plienky, vraj existuju obchody, kde take veci ala babetkovske predavaju dospelacke velkosti..... 😀

anlu
26. sep 2010

@katka888 😀 😀 😀 fuuuuha tak to teda nieeee... no len aby sme aj my tak nedopadli 😀 😀 😀 😀 😀 a staral sa o seba sam? ci mal aj nejaku mamicku 😅

katka888
26. sep 2010

@anlu
sam a chodil tak aj po meste,byval v nejakom malom mestecku a ze ludia si na to zvykli hihi... ale to je mimo temu, ja len, ze ked mi budeme mat 80, mozno aj nam vymyslia take super stylove plienocky , ake nakupujeme nasim drobcom hahahaha

anlu
26. sep 2010

@katka888 aspon uz budeme mat vedomosti ake plienky pouzivat a kto vie co vymyslia do vtedy 😀 😀 😀

a co som spominala ze kamoske stale pretecie aj Tots bots tak dnes vyskusala Pulky od BL a nepretiekli, cize chyba je objavena problem bol vo vrchnych gatuskach 🙂

michaela80
26. sep 2010

@emjee ta fotka je uzasna..reklamna...

michaela80
26. sep 2010

kto vie poradit? z videa som pochopila ze su jednovelkostne a predsa su tam dve velkosti...

izabelkak
26. sep 2010

@michaela80 kde myslíš? na flipke? tretia najvačšia velkosť sa nezapína na niktorú patentku, kukni k Mirke má tam obrázok aj s váhami ktoré zmenšenie je na kt. váhové rozpatie http://www.ekoplienky.sk/product/plienka-bum-ge...

zojec
26. sep 2010

@anlu si pisala, ze tvoja mala ma alergiu na lanolin, ako sa to prejavuje?mojej sa vyhadzala taka krupicka na nohach a na brusku.. nikde inde.. a neviem od coho to je.. :( pod plienkou nie..

izabelkak
26. sep 2010

@michaela80 tak som dajako tušila, no tie sú fakt dvovelkostné, vel. 1 a vel. 2 takže potrebuješ na celé plienkové obdobie dve veľkosti... vel. 1 do 8 kg a vel. 2 od 6,5 do 16 kg.

anlu
26. sep 2010

@zojec take nieco mala aj ona, ja som to zistila ked som jej dala nejaky krem na ritku a potom aj na telo a tak ma napadlo kuknut na zlozenie, lebo po niecom jej nic nebolo a po niecom sa vyhadzala. Tak som zistila ze po kremoch kde bol lanolin sa vyhadzala a bolo to take nieco ako pises take drobne vyrazticky a mala to cervene. Ci ju to svrbelo netusim, lebo bola este malicka.

zojec
26. sep 2010

ja mam velkost 2, je tak isto dlha ako Flipka, len sirsia v pase... dnes ju akurat skusam... ak sa zle osadi plienka, ako to urobil moj mm, tak tie vnutorne bambusove zaklapky velmi rychlo navlhnu a aj okolo noziciek.. :( dufam, ze to bolo len tym ze plienka nebola zalozena za zaklapkami...

zojec
26. sep 2010

@anlu no tak to si ma teda vobec nepotesila... :( ja kremiky na telo nepouzivam, sem tam olej ked ju chcem pomasirkovat, a tam nie je lanolin... ale ma to po celych nozkach a na brusku kde sa konci plienka.. skusim teda chvilu vlniaky nedavat, ci to prejde.. ale vobec ma to netesi ☹ ☹ ☹