Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

kili
11. máj 2008

no ja sa na tú konferenciu chystám, tak hádam to víde 🙂

taanak
12. máj 2008

Samozrejme sa chystam aj ja 😎
Zapareny zadocek sme mali nedavno - maminka si nevsimla, ze sa mala pok.... 😲
Ale uz na druhy den to bolo celkom OK

olinka6226
12. máj 2008

my chodime plavat. pri plavani deticky aj otuzuju - v teplej vode co plavame vezmu hadicu so studenou vodou a tak jemne pod nimi tou hadicou pobehaju a po kazdej hodine sa ideme ohriat do sauny zohriatej na cca 50stupnov. je to fajn a aj malemu sa to velmi paci. ale asi som trosku odbocila 😉

olinka6226
12. máj 2008

taanak to sa mi stalo nedavno, chudak maly tlacia sa mu stolicky a dostal z toho hnacku. v noci sa pokakal a ja som akosi nepochopila ze chce prebalit. tak sa v tom chudacik valal az do rana. rano by som si bola strelila. doteraz si vycitam ze som ho v tom nechala. ale ritka to chvalabohu predychala a zapareniny nikde.

taanak
13. máj 2008

Ale na to, ze sa jej to stalo v 14 mesiacoch prvy krat, tak mame celkom dobru bilanciu 😀

olinka6226
14. máj 2008

ano tani, super bilancia 🙂

evuska256
15. máj 2008

Ahojte dievcata, chystam sa na konferenciu v Ba a chcem sa opytat ci sa tam budu dat kupit latkove plienky, alebo aspon pozriet. Olinka ty prides? Potrebovala by som poradit a chcela by som tam. 🙂

olinka6226
20. máj 2008

joj evuska, asi som prisla po funuse 😀 jasne ze som tam bola a aj dalsie super obchodiky. konferenciou som bola nadsena. Hoci som stihla len 2 prednasky. Ale aj tak super. Ale som si ista, ze ak nie ja, tak ti isto niekto z dalsich plienkovych predajcov rad poradil. 😵

kili
20. máj 2008

napadlo ma, že či by sa nemal dať návrh na premenovanie tejto témy, lebo ten názov je už dosť zastaralý, keďže výber je už omnoho širší.

bambusko
20. máj 2008

kili, presne toto ma napadlo 😉 som za

olinka6226
20. máj 2008

tiez som za - asi by bol najvhodnejsi tak ako na ceskom konovi latkove plenky tak u nas latkove plienky ? alebo moderne latkove plienky?

dajte vy svoje navrhy

taanak
20. máj 2008

ja som za moderne latkove plienky - bez toho moderneho to pripomina stare casy, ked ich bolo treba vyvarat a podobne 😎

bambusko
20. máj 2008

navrhujem: latkove plienky - moderne, zdrave a ekologicke 😀 sak si robme reklamu, no nie???

taanak
21. máj 2008

tak ako, kto sa ujme tejto ulohy? Ak si nikto nehlasi, mozem aj ja, ale su tu aj zasluzilejsi clenovia 😎

olinka6226
21. máj 2008

taanak kludne sa toho ujmi, myslim ze sa nikto neurazi 😀

kili
21. máj 2008

som to tu ani nedočítala, že sa bavíte o názve a hneď im napísala, tak to ešte zmením, ale ako teda? niečo vymyslím, ako člen s najväčším počtom príspevkov sa vyhlasujem za císara 😀

kili
21. máj 2008

tak sa mi páči návrh bambusky 🙂 , nech si nemyslia, že sme socky (aj keď teda my sme 😀 )

zuz11
21. máj 2008

moze byt takyto nazov? 😉

kili
21. máj 2008

zuz, super
fu to bola rychlovka 😎

zuz11
21. máj 2008

fu ved si vravela ze sa nudime 😉 😀

kili
21. máj 2008

😀

taanak
21. máj 2008

kym som sa vratila, uz je to aj premenovane 😲

kili
21. máj 2008

taanak, kto neskoro chodí...

olinka6226
22. máj 2008

super zuzi dakujeme za nove meno. kili plne respektujem tvoju poziciu lidra s najvacsim poctom prispevkov 😀 😀 😀 😝

bihan
22. máj 2008

Teeda.. pekný názov ste vymysleli 😵
Ozaj, musím sa pochváliť, už sa mi podarilo jednu maminu zlomiť na látkovky.. teda už bola trošku nalomená, keď som hovorila, že plánujem prejsť prejsť na "lavables" ako ich tu volajú a keď ich videla naživo, tak sa "zlomila" definitívne 😀

Babulky, používate babylegs, alebo nejakú inú alternatívu? Malá mi začína loziť a vkuse má kolená holé.. používali ste ich aj v lete?

taanak
22. máj 2008

Ja som pouzivala ustrihnute podkolienky. V lete, hlavne doma na parketach boli fajn, ked bolo teplo tak stacilo vyhrnut ich iba nad kolienko a mohla veselo lozit. A su dobre aj na teraz - ked je teplo, dam na von ponozky, ochladi sa, navleciem "navlecky".

fifla
22. máj 2008

bihan, my mame tenucke babylegs na leto a hrubsie sme mali v zime. je to na doma super. mozno aj na von, ale v kocariku je to jedno :o)). je to super vec a vrelo odporucam...

indy
22. máj 2008

Ahojky to je super nazov Fajn ze ste to zmenili. Ja som si kupila babylegs na konferencii z mokoshopuJednofarebne bavlnene smotanovej farbyVelmi jemnucke a tiez cena dobra Skoda ze mali posledne.Uz sa tesim ked ich drobcovi navleciem 🙂.

bambusko
22. máj 2008

fiiiha, som tu normalne za kreativca? 😀
som hladala, kam zmizla nasa plienkova tema

eriqe
22. máj 2008

ja som mala tiez odstrihnute podkolienky, ale teraz na konferencii som kupila desing socks a su super. Malicka ich ma skoro stale. Lebo su super do satky, aj na jej prevalovanie na podlozke. Takze vrele odporucam.