Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

peluskovo
10. máj 2012

@ramzesa
u nas max spokojnost s bambi roxy...

blovitc120
10. máj 2012

@peluskovo a tie loveybums sú aj na novosklad vhodné? Lebo ja narovno nemôžem dávať, malý mi narovno všetko s prepáčením presrajdí 😅
Inak s bambi roxy som spokojná aj ja, s plienkami, ale pulky vždy pretečú

peluskovo
10. máj 2012

@blovitc120
na novosklad neiem, kedze ja mam doma len vacsiu velkost, a ta je okolo noziciek volnejsia, nedrzala som mensiu velkost. celkovo tieto a anavy vlniaciky sa mi zdaju strihovo skor na plienku narovno, lebo pri stehienkach nemaju pevnejsie lemovanie ako napriklad merino alebo disany.
mozno tu niekto napise, ci ich daval aj na novosklad

wewe22
10. máj 2012

tak nam dosla real easy je nadherna a jemnulinka tusim budem chcet viac minky plienociek 😀 tatika asi aj porazi
@ekoplienky dakujem balicek prisiel

tinika
10. máj 2012

@peluskovo ja uz vsetky plienky skoro dva mesiace na najvačšiu mam nejako som mala pocit ze su mu vsetky male :D no tak k tej plienke asi fakt nevedeli čo to je :D

tinika
10. máj 2012

ja som este chcela dajake plienky ale mozem zabudnut, skončili zlate časy materskej :(

latkove_plienky
10. máj 2012

@wewe22 tie su veru krasne...ale material je rovnaky ako wonderoo tak este doplnit vybavicku 😀 Ja mam tiez rada minky, to je take mile, ked jej hladkam prdelku v tom.

sonkab
10. máj 2012

@wewe22 ak sa ti pačia minky plienočky, kuk aj sem : http://www.naturalnarodinka.sk/naturalnarodinka... 🙂

ekoplienky
10. máj 2012

@wewe22: Ja ďakujem. Som rada, že sa Ti plienočka páči. 🙂

peluskovo
10. máj 2012

@kahlan1
na den cca 6-8 ks podla toho, ci nieco stihneme do nocnika, alebo nie, ci mame klasicke stvorce, alebo sme viac von a davam kapsovky /AIO

na doma : klasicke stvorce / tocime asi 20 ks kedze davam aj ine plienky / na ne vrchne vlniaciky loviki alebo PULky flip od bum genius, vlniaciky mame 1 ks , PUl postacia 2-3 ks

na von : kapsovky a AIO / od najpouzivanejsich: easyfit od tots bots , OFSA od little lamb , wonderoo kapsovka, bum genius kapsovka, anavy easy, freetime, bumkins kapsovka / mam asi 14 ks, ale to je tym,ze sa to nazbieralo po prvom a pri druhom som len dokupila novinky , no staci nam to krasne na vikend ked ideme prec, tam nosim len kapsovkxy a AIO

na noc nohavickove plienky / flexitots, bambi roxy, pastelka od haipa daipa, anavy, bamboozle, baby beehinds bambo, /, v noci uz skoro vobec neprebalujem, cize tocime tak 4-5 ks / na ne vlniaciky merino : bundles of joy, ak sa susia, tak vrchne pulky od little lamb alebo thirsties - po 1 ks

kkl82
10. máj 2012

@juliam @blovitc120 lightweight loviky su uplne a bezkonkurencne uzasne 😀 mam na suchac, pouzivam dva tyzdne a zatial max spokojnost. este by som jedny doobjednala, ale asi pockam, nech ma tu doma nemaju za shopoholika 😝

kkl82
10. máj 2012

inak k tomu moju shopoholikovaniu... postarka k nam nosi balicky uz asi aj poslepiacky 😅 minule som jej dala bombonieru, lebo predtym, kym nevidela, ze mam male babo, tak nechavala len listocky v schranke. keby vedela, ze v tych mini balickoch je vzdy nejaka plienka, asi by ju aj slak trafil... 😉

kkl82
10. máj 2012

@peluskovo katik, lubi sa mi ako ospravedlnujes to, ze mas doma cca 14 aio a kapsoviek 😀 😀 😀 to ja mam tolko len easyfitov 😝 da sa tato zavislost od plienok nejak liecit???

ramzesa
10. máj 2012

@tinika ja tiez chcem, resp. este budem potrebovat nejake nohavickove bambusove... ale uz teraz mam pocit, ze neusetrim oproti jednorazovkam, asi ma to vyjde narovnako 😖 .

peluskovo
10. máj 2012

@kkl82
neda, ale vzdy lepsie ako zbierat znamky 😀

zuzanamolnarova
10. máj 2012

@kkl82 ani nehovor, 22 AIO či kapsoviek, 6 vrchných nohavičiek, 3 vlniaky a ešte stále nakupujem 😝 ešte dobre že manžel nemá ani šajnu o cenách látkových plienok - ináč by ma zabil 😀 (na ceste 1AIO, 1 flipky a jedny lovíky 😀)

dadenka1
10. máj 2012

ahojte "zavislačky".. ja tiež čosi furt nakupujem.. akurát sa bojím, či to aj nebudem späť predávať.. predvčerom som začala s malinkou látkovať a ona mi to radikálne odmieta.. Strašne bola zlá, mrzutá, nepáčilo sa jej to... aj som sa snažila často prebaľovať, aj aby chrbátik nebol vykrivený (ča sa pri látkovkách takmer nedá, taká je tá prdel veliká) ale zlá bola ako čert, nič mi nenaspala, len plakala a plakala... potom som dala späť pampersky a akoby uťal... usmiata spokojná, spinkala mi 7 hodín vkuse... 😠 Tak neviem.. máte podobnú skúsenosť?

lin123
10. máj 2012

Ahojte. Zaujima ma, co si myslite o vrchnych nohavickach bambino mio. Ma ich niekto odskusane? 🙂

tunylyk
10. máj 2012

@peluskovo Katka balicek dosiel v poriadku,info o odoslani som citala,ked uz bol doma 😀 dakujeeem

nenocka
10. máj 2012

@ramzesa ja som na tom podobne 😝 ale utešujem sa, že keď nie lacnejšie, tak zdravšie isto a hádam sa aj vnúčat dočkám 😀

peluskovo
10. máj 2012

@tunylyk
som rada, najma nech dobre sluzia 🙂

peluskovo
10. máj 2012

@nenocka 🙂 paci sa mi / len ja neviem dat like ako PRO 🙂 /

ramzesa
10. máj 2012

@nenocka presne, aj ja sa tym zdravim utesujem a aj mensim mnozstvom odpadu 😉 a bavi ma to neskutocne. Skoda, ze nemozem vsetky mozne plienocky vyskusat... ale to by sme skrachovali 😅 .

@lin123 Bambino mio vrcne nohavicky som dostala ako darcek pre malinku, ale zatial su nam velke, tak musime dorast 🙂 . Takze skusenost zatial ziadna.

latkove_plienky
10. máj 2012

@kkl82 @peluskovo ze jake zavislacky...ja sa v tomto krotim,.... ja ani nejako nedokupujem, hanba mi co?
lebo keby som teraz zacala, tak musim vsetko nanovo naskladnit, lebo niektore plienky su take nadherne ze az 😀

latkove_plienky
10. máj 2012

jej, akurat ma napadlo, ze deco ide do jasiel od septembra...tak ked sa neoplienkuje, tak nakupujem tiez AIO a kapsovky aby mali co prebalovat. Zatazovat ich vkladackami asi nebudem...jupi... 😀

kkl82
10. máj 2012

@lin123 ja som bambino mio pouzivala prve tri tyzdne na stredacku s tots bots teenyfit, kedze bubo vyuzil aj 20 plienok denne. tie vrchne nohavicky boli dobre na zaciatok, lebo to boli jedine novorodenecke, co som mala. nestalo sa, ze by mi pretiekli, ale inak nic moc. kupila som ich v tescu v 80% zlave aj s vkladackami, tak preco ich nevyuzit 😀

tortelinka
10. máj 2012

@dadenka1 fiha, tak take sme nemali, skus jej dat este cas, skusaj, daj vediet ako ste dopadli

kkl82
10. máj 2012

@dadenka1 a isto to nebolo tym, ze to uz pri tej pamperske unavou vzdala? tazko povedat, ci to bolo plienkou alebo niecim inym, taketo male babo by si to nemalo este uvedomovat. skus zohnut vkladacku alebo co pouzivas dovnutra plienky tak, aby pod vrchnou castou zadocku pri chrbatiku uz toho nebolo vela. kedze mas dievcatko, skus najhrubsiu vrstvu posuvat do stredu plienky medzi nozicky. ake plienky si jej uz skusala?

tinika
10. máj 2012

@ramzesa ja som na latkovky uz dala viac ako 500e ale stale sa mi to oplati :D ked vezmem ze pamersky stoja cca 18e a vydrza tak tyzden +- tak to je za mesiac 54ex12 648e, dalsi rok uz som v pluse a este ich aj predat mozem

mojong
10. máj 2012

ahojte mam iba jednu otazku mate skusenosti s vrchnymi nohavickami Bummis super whisper wrap? ja nad nimi akurat rozmyslam ale nejak som na ne nenasla recenzie tak neviem. Poradte ake su?