Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
12. sep 2011

@tinika: Jednoveľkostné kapsovky na patentky sú napr. aj Blueberry, Econappi a Wonderoo.

chichinka
12. sep 2011

@zfidorka dakujem babulka za odpoved, tak ja som to pekne poplietla 😀 oki budem uz pamatat, ze ked stvrdnu, vtedy sucham 🙂
@crysmile to je presne co mna napadlo, ze operiem na nizsej teplote - teda na 40° ale ked pises, ze ani to nepomohlo :( ale mozno aspon ako vkladacku na priamy kontakt so zadockom sa daju pouzit, nei? ak som to dobre pochopila, tak pri napr. novosklade sa aj tak dnu este dava ejdna stvorcovka, ci?

inak baby vy sa zo mna aj zblaznite, ked sa nam malicky narodi a ja sa zacnem pytat a pytat tie moje skvele otazky 😀

tinika
12. sep 2011

@miruss vdaka idem si kuk na net a mas s nimi dobre skusenosti?

tinika
12. sep 2011

@chichinka no zatial vediem ja hihi sa tu uz mesiac vypytujem a otravujem 🙂)

chichinka
12. sep 2011

@tinika pripravujes mi zivnu podu? 😀

miruss
12. sep 2011

@tinika: Wonderoo som mala rada, super na deň a econappi je ešte savejšia, dobrá na dlhšie cesty autom a dlhé vychádzky.

tinika
12. sep 2011

@chichinka hej 🙂)) mozno uz budem aj ja potom machrovat 🙂)))

miruss
12. sep 2011

@tinika: Určite, do látkovania sa rýchlo dostaneš.

kloranebb
12. sep 2011

@zfidorka tak co mi odporucis? Ktoru kapsovku pokladas za dobru? Kolko ich kupit ked vonku miniem kazdy den tri plienky a periem kazdy druhy den? Sest?

pusinqa
12. sep 2011

baby čo máte tie easyfit od tots bots keď je tam zvnútra bambus tak to ostáva mokré? nevadí to potom drobcom?

miruss
12. sep 2011

@pusinqa: Mojej to nevadilo.

etuska
12. sep 2011

@tinika
ano aj 🙂
ale pacia sa mi aj ine dievcenske vzorovane plienocky 😀 😝

iron
12. sep 2011

@pusinqa mojej to tiez nevadi..
a zacali mi premokat weehuggery....sakra, normalne pretekaju veselo, nech tam dam hocico. Ale davala som pozor aby sa PUL vrstva neposkodila..nechapem tomu.

zfidorka
12. sep 2011

@etuska ta lovelace je pekna 🙂

ellysa
12. sep 2011

@pusinqa ani mojej nevadí, ale sem tam dávam toto, keď ich už mám http://www.ekoplienky.sk/product/flisove-separa...

zfidorka
12. sep 2011

@chichinka kludne sa pytaj, my ti tu radi zodpovieme 😉
zo zaciatku sa kikko bambusove stvorce tak nezrazaju, takze aj novosklad uviazes... a savostou su fakt super aj zrazene...
do novoskladu sa vacsinou dava dnu dalsi stvorec, ale vsetko zavisi ze ake velke chces balenie (ak nasiro, tak ten stvorec), ak chces mensie balenie, tak staci dat napr. malu bambusovu vkladacku...

@kloranebb ked peries vecer, tak do rana budes mat obal kapsoviek suchy, ale vnutra nie, tak ak by si mala 6 ks, tak by si musela davat jeden den ine vkladacky...
ak chces kapsovky so stay dry vnutrom, tak dobre su bum genius, wonderoo
s bambusovym vnutrom je dobra tots bots easyfit
su jednovelkostne, takze ti vydrzia cele plienkove obdobie...
mozes pripadne skombinovat aj s nejakou nohavickovou bambuskou a na vrch pul-ky, dobre bambusky su anavy, tots bots bamboozle stretch (do tejto budes musiet dat este dalsiu vkladacku)

argyro
12. sep 2011

@pusinqa ano, ostava to mokre, a ja ho z nich hned prebalujem.. v poslednej dobe davam flisovu vkladačku ale aj ta dosť navlhne..

argyro
12. sep 2011

@ellysa noo presne tieto vkladačky dávam, ale ja teda moc rozdiel nevidím 😒

chichinka
12. sep 2011

@zfidorka dakujem babulka, si fakt velmi zlata. som rada, ze vas tu mozem poobtazovat 😉 manzel dostane zajtra ulohu - kupit kikko plienocky v dm 🙂 bude rad 🙂 mam este milion otazok, ale budem vam ich davkovat postupne 🙂 a urcite sa co-to docitam aj v ramci rad davanych inym dievcatam. mozno keby som si celu diskusiu precitala, tak by som sa nemusela uz nic pytat 😀

ellysa
12. sep 2011

aha tak sm ich vložila do košíka a nie sú skladom 😖

ellysa
12. sep 2011

@argyro ako píšem, mojej nevadí mokro, ale aj tak prebaľujm často

chichinka
12. sep 2011

@ellysa Eli, dakujem Ti, dnes som to tiez objavila, ale ked som si to pridala do kosika, tak sa mi to dalo cervenou farbou a to znamena "Položky zobrazené touto farbou nie sú na sklade." Takze asi stale nie su k mani :-/

zfidorka
12. sep 2011

@chichinka v dm mozes vyuzit kupon na 25 percentnu zlavu na 1 tovar zo zlavovej knizky 😉

chichinka
12. sep 2011

@zfidorka jaj fakt, to ma nenapadlo - pritom tu knizocku fialovu mam 😀 vdaka opat 🙂

zfidorka
12. sep 2011

@chichinka 😉

kryska5
12. sep 2011

Baby prosím o radu 🙂 zatiaľ látkujem iba doma ale ako vás v poslednej dobe čítam tak ste ma navnadili a chcem ísť do toho naplno 🙂 Potrebovala by som poradiť, čo je najvhodnejšie na von a na noc. Skôr sa mi zapáčili SIO ako AIO, že to netreba prať celé ale sú vhodné aj na von alebo ich používate iba doma? Na noc plánujem kúpiť Babyidea Wool Shorties, čo je do nich vhodné a ak ich používate stačia dvoje? Mala sa v noci budí aj 4-6x a často aj pije takže aj dosť ciká. Prebalujem ju aj 2x za noc. Nebude vhodnejšie niečo zapínacie ako naťahovacie na noc? Ja mám už iba 10ks jednoveľkostných popliniek ktoré používame cez deň doma bez vrchných nohavičiek, skôr ako poistku aby necikala kade tade keď sa jej zabudnem opýtať, inak keď dávam pozor vychytáme väčšinu cikania do šerblíku. Používate niektorá tie Babyidea aj cez deň? Teda mám na mysli zime, resp. keď je chladnejšie. Poraďte mi prosím čo dokúpiť, budem vám veľmi vďačná 😵
P.S. prosím ak sa vám niektoré dotazy zdajú úplne mimo budem rada ak to vezmete z rezervou, lebo pre mňa je to absolútna veda momentálne 🙂

chichinka
12. sep 2011

@ellysa Eli aha
http://www.malyrebel.sk/malyrebel-sk/eshop/1-1-...
zeby ich mali skladom? len ten rozmer je 80x75, co ja viem ze by mal byt 80x80, ci?

zfidorka
12. sep 2011

@chichinka myslia tym podla mna tie 80x80

ellysa
12. sep 2011

@chichinka sú to tie 80x80 v popise je to potom dole napísané 🙂