Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

prsky
28. apr 2011

@emjee najcastejsie bola pokrstena podlaha a gauc - mame zdedeny stary, tak ma to moc netrapi 😉 a da sa vytepovat 😎 len problem bol, ak si cvrkla viackrat ..potom nebolo kde sediet 😀

vavenka
28. apr 2011

@katka888 dakujem, urcite sa este ozvem 🙂

miskatn
28. apr 2011

ahojte, blizi sa teplo a chcela som sa spytat skusenejsich :
ako je to v horucavach s latkovymi plienkami ? dnes sme boli s malym vonku vybavovat, dala som mu wonderoo minky, je velka ale vydrzi vsetko, v najhorsom aj 3-4hod, ked sa neda kde prebalit, ale ---> dnes ked som ho vyzliekala, mal ritku taku horucu, je to podla vas ok? vopred vdaka ! 🙂

miskatn
28. apr 2011

@prsky a nebolo to citit ? 🙂

emjee
28. apr 2011

@prsky podlaha mi nevadi, ale ako pisem, moj furt vylieza kadetade, to by som musela vsade nainstalovat nepremokave prehozy 😀

miskatn
28. apr 2011

@zfidorka @sonkab a preco davas ocot ked lanolinujes ?

zfidorka
28. apr 2011

@miskatn je to v navode na kure Imse Vimse, asi aby tam ten lanolin drzal lepsie 🙂 to je moj tip...

estterka
28. apr 2011

ahojte,rozmyslam,ze este doobjednam plienky typu flip,ale viete mi poradit mozno,ktore znacky to maju este take,ze ta plienka sa zam vpredu a vzadu vlozny dnu a len to vyberam? teda ze "hocico" by som tam vedela dat,aj stvorce takto zasunut. napriklad Thirsties Duo wrap to ma? lebo moc mi to nie je jasne z popisov plienok.

zfidorka
28. apr 2011

@estterka weehuggers to ma, kridelka su bavlna/bambus...

eridani
28. apr 2011

@emjee Nas maly este na gauc nevylezie. Na posteli mame takuto nepremokavu plachtu: http://eskrina.sk/2429-bambusovy-chranic-na-mat... Vacsinu casu je na zemi. Ale tolko co on naraz nacika, tak to ten jeden stvorec zachyti v pohode, zadocek ma pekne suchy, len vpredu je to mokre. Samozrejme nesmiem ho v tom nechat dlho a prebalit co najskor. Dalsiu davku by ta plienka uz nezvladla.
S tym nocnikom a zachodom treba len ponukat a skusat. Klasicky nocnik odmieta aj moj maly. Najprv sme mali ten malicky cinsky, teraz mame misku na slahanie z kauflandu. A naslahat to tam vie teda poriadne. 😀 Na cikanie nam este funguje umyvadlo alebo vana, velky zachod tiez zatial nie. Len tvoj je uz vacsi, tak ho nad umyvadlom uz asi nepodrzis. Mozno sa mu zapaci v lete na travicku.

estterka
28. apr 2011

@zfidorka iba tieto dve teda? 🙂 uz sa tesim na tie plienky,aj ked este si na ne pockam.

zfidorka
28. apr 2011

@estterka ostatne neviem, mozno napisu @taanak, @miruss, @labutka ktore pul-ky maju zaklapky

miskatn
29. apr 2011

@zfidorka vdaka 🙂

bambulka0406
29. apr 2011

jaj baby, idem sa pochvalit. vcera som konecne objednala plienocky. uz sa na ne tesim, akurat mam strach, ci budem vediet co s tym, ked pridu 😀

sima.p
29. apr 2011

@zfidorka to zaujíma ja mna, ktoré PULky by boli dobré na plienky na rovno

katka888
29. apr 2011

@bambulka0406
ked pridu, pozries na ne a hned budes vediet , ver mi 😉

labutka
29. apr 2011

@estterka @sima.p zaklapky maju flipky alebo weehugery. Flipky su lacnejsie, bruska sa dotyka polyester, weehugery su drahsie, bruska sa dotyka zmes bavlnu+bambus a maju aj dvojite gumky okolo nozky. Ine nejsu, takze rozhodobanie snad nebude take tazke. 😉

estterka
29. apr 2011

@labutka dakujem,vezmem teda po jednom z kazdej 🙂

zfidorka
29. apr 2011

@estterka @sima.p ja do flip-ky nedavam plienku na rovno pod zaklapky, kedze nechcem aby mala na tele umelinku...

sima.p
29. apr 2011

@zfidorka no ktoré PULky okrem týchto spomínaných by dobre sedeli na plienky na rovno? Nemusia mať záklapky.

alusha
29. apr 2011

@sima.p vynikajuce pulky su gro baby wonder wrap, su skvele pruzne a vyborne drzia stvorce, len je ich uz tazko zohnat, nejako ich prestali vyrabat, kocky co maju obchody ti skor povedia, ci este budu...

zfidorka
29. apr 2011

@sima.p ja na rovno este pouzivam vlniaky - loveybums jersey a anavy na patentky... mam aj gro baby wonder wraps, ale tie mam ako zaloznev skrini a na rovno som ich este nepouzila...

labutka
29. apr 2011

@sima.p jedny wonder wrapsy su v kamennej predajni latkovky.sk . su posledne, zlte, stoja 9,90 . Kedze dalsie uz nebudu, na webke ich nenajdes. Ak ich chces, objednat sa daju majlom. Este v stredu poobede tam boli.

sima.p
29. apr 2011

@labutka a sú na sucháče či patentky?

labutka
29. apr 2011

@sima.p suchacove. Tieto patentkove neboli.

sulky
29. apr 2011

@emjee , medvidek je uz na ceste, v pondelok bude znova skladom 🙂

sima.p
29. apr 2011

@labutka dakujem za info, ešte si to rozmyslím, ak ma niekto nepredbehne... 🙂

sima.p
29. apr 2011

@labutka inak na látkovkách nebudú v ponuke Anavy?

miskatn
29. apr 2011

ahojte @zfidorka @labutka @sulky ,
vy sa latkovaniu venujete vela (ak som na niekoho zabudla, nech sa prihlasi 🙂 )
prosim vas, uz som to pisala, ale nitko sa na to nechytil, aky je vas nazor na latkove plienky v horucavach? copyklipnem sem este raz moj predchadzajuci prispevok, budem rada, ak si najdete chvilku, pekne dakujem :

ahojte, blizi sa teplo a chcela som sa spytat skusenejsich :
ako je to v horucavach s latkovymi plienkami ? dnes sme boli s malym vonku vybavovat, dala som mu wonderoo minky, je sice dost velka ale vydrzi vela, v najhorsom aj 3-4hod, ked sa neda kde prebalit, ale ---> dnes ked som malickeho prezliekala, mal ritku taku horucu, je to podla vas ok? ako to bued v auguste? ja sice mojmu MM tvrdim, ze praveze latkove vetraju na rozdiel od igelitovych, ale v lete v nich bude o dost teplejsie, ci nie?

zfidorka
29. apr 2011

@miskatn v lete su najlepsie tenke vlniaciky 🙂
ja som ju v lete nechavala bez vrchnych - to mala par mesiacov, takze len lezala na nepremokavej podlozke (samozrejme latkovej 😉 )
cely den by som juv lete v pul-kach nenechala, aj teraz je v noci vo vlniakoch a cez den striedam pul-ky a vlniaky.. ale aj tak podla mna pul-ky vetraju lepsie ako jednorazovky (tam ma nepremokava vrstva zlozenie ako igelitovy sacek)