Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

pipera
15. máj 2011

@marianas ahoj, ja z orechov vyrabam na zahradu myci prostriedok, ten je sice slabsi,ako bezne prostreidky,ale s tepolou vodu umyva dobre,dokonca aj mastne po grilovani. Vodu z umyvania vylievame v zahradke,preto pouzivam tento roztok a nie klasicku jar. Vyvarom z orechov som striekala kvetiny proti voskam a musim povedat ze uspesne. Bala som sa ppouzit postrek,koly zvedavej malej,co vsetko ochytala a davala si ruky do pusy,toto mi prislo pre nu neskodne :D
pouzite orechy davam do kompostu. Cakala som,ze sa budu kratsie rozkladat,ale co uz s nimi :D
Ako hnojivo sa podla mna orechy moc pouzit nedaju, skor fakt ich dat do kompostu, andrea

estterka
15. máj 2011

@sladkasue ano,je v tom ta vkladacka,kukni v tom obchode,kde si ju nasla lacnejsie, medzi vkladackami velku bambusovu little lamb a ta je k tomu.

adkoalauri
15. máj 2011

Baby, mala by som takúto otázku: pomaly už máme malé BL S-ká, musím dokúpiť pár ďalších ks. Mám kúpiť už len jednoveľkostné-kapsové, alebo aj viacveľkostné M, L-ká?Malý bude mať 3 mes. má 6 kg. Neviem sa rozhodnúť. Ďakujem

zfidorka
15. máj 2011

@adkoalauri chces dokupit kapsovky? ja mam kapsovky jednovelkostne, sedeli jej uz od malicka...

evulikm
16. máj 2011

a je tu 🙂 týždeň látkových plienok 🙂
keby som nechcela juniora odplienkovať, tak by som určite rozšírila zbierku plienok 🙂

zojec
16. máj 2011

@adkoalauri ja by som kupovala len viacvelkostne.. aspon AIO plienky urcite.. nohavickove sa mi na male babo osvedcili jednovelkostne, ale od tych 7 kg su super aj viacvelkostne...

obrsona
16. máj 2011

Ahojte, viete mi poradit aky je rozdiel medzi separackami celulozovymi a viskozovymi? Prave sme vyminali celulozove a chcela by som si kupit dalsi balik (mame 2 mesiace).

sulky
16. máj 2011

@adkoalauri , zojec to vystihla velmi presne 🙂

sladkasue
16. máj 2011

baby🙂 tak nakoniec maju to kapsovku od little lamb v AKCII!!! 😉 SA MOC TESIM... normalne mi vsetko vychadza ako som chcela... dokonca uz budem kupovat len asi vo dvoch e-shopoch a nie v 4 😀

milujem akcie 😎

siss_sz
16. máj 2011

niekto mi zopakujte, prosim, ak mozte, ktore stranky mam pozerat, okrem latkovky.sk, ekoplienky.sk, peluskovo.sk ? 🙂
zabudla som uz... hehe...
🙂

mirkadena
16. máj 2011

prosím aký je rozdiel medzi separačkami viskózové a celulózove, aké sú 😉 lepšie pri riedkej stolici????

labutka
16. máj 2011

@obrsona @mirkadena separacky , pre dojcene deti celulozove (napr. disana, popoliny v rolke), pre deti prikrmovane a na UM viskozove (napr. popoliny v krabicke)

mirkadena
16. máj 2011

@labutka ďakujem krásne 🙂))

sulky
16. máj 2011

@siss_sz , super akcie su aj na klingacik.sk 😎 Dokonca navyse, pre prvych 10 zakaznikov postovne zdarma. 😵

siss_sz
16. máj 2011

@sulky aha, ozaj..dakujem 😉

sliver
16. máj 2011

tento týždeň vás asi nebudem stíhať čítať 😀 😀 😀

zanas
16. máj 2011

@labutka preco viskozove pri prikrmovani? celulozove uz tak nezadrzia stolicu?

obrsona
16. máj 2011

@labutka dakujem

zfidorka
16. máj 2011

@siss_sz aj napr. latkoveplienky.sk

zfidorka
16. máj 2011

pre milovnicky IB nieco z ciech: branakdetem

labutka
16. máj 2011

@zanas prikrmovane deti kakaju tuhsie hovnajze, takze stacia tensie separacky. celulozove su hustejsie, lepsie zadrzia tekute kakanie.

adkoalauri
16. máj 2011

@zojec
@sulky a z viacveľkostných ktoré odporúčate - na zákl. vašich skúseností?

adkoalauri
16. máj 2011

Baby a aký je rozdiel medzi BG Onesise a BG Flip Stay-dry? Nech som už múdrejšia 😀

zfidorka
16. máj 2011

@adkoalauri chces dokupit kapsove, alebo nohavickove?
BG onesize myslis BG organic onesize?

zfidorka
16. máj 2011

@adkoalauri asi myslis BG onesize 4.0?

adkoalauri
16. máj 2011

Musím dokúpiť aj-aj. Myslela som na BG onesize 4.o.
@zfidorka

eridani
16. máj 2011

@miskatn Chystam sa objednavat bitti boo, tak ak by si sa chcela pridat, daj mi vediet. Najlacnejsie som nasla tu: http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Bit...

eridani
16. máj 2011

Pripadne nieco ine z tej stranky, maju celkom pekne zlavy.

zfidorka
16. máj 2011

@adkoalauri kapsove su dobre ti BG organic onesize 4.0 co si spominala, dobre a za fajn cenu su aj wonderoo kapsovky... nohavickove mam najradsej anavy bambus (su jednovelkostne), aj TB stretch onesize su fajn, len potrebuju dalsiu vkladacku...
BG 4.0 je kapsovka, cize vkladacie plienky, ktore su jej sucastou davas do vnutra, po pouziti celu vyperies
BG flip sty dry su vrchne nohavicky s vkladackami, ktore do nich vlozis, po pouziti vyberies len vkladacky a tie vyperies... pre vacsie deti je potrebne dat k stay dry vkladacke dalsiu vkladacku, alebo stvorec... vrchne nohavicky flip vies pouzit aj na ine vkladacky alebo stvorcove, ci viacvrstvove plienky
oboje maju spolocne to, ze pri zadocku je stay dry material - suedecloth...

adkoalauri
16. máj 2011

@zfidorka super, ďakujem pekne