Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
21. jún 2011

A @sima.p teraz som si vsimla, ze cena je za 1, to lacnejsie kupis v eshope. 😉

labutka
21. jún 2011

@martina05 flip stay dry aj bg 3.0 maju mikrovlaknove vkladky, tb easifit ma kombinaciu bambus+ mikrovlakno. Skus vymenit vkladacky za savejsie, bambusove, malo by to pomoct. 😉

luba41
21. jún 2011

@gia111 aj mne začali smrdieť tak po 2 mesiacoch hrozne čpavkovým zápachom, ked boli pocikané a smrdeli aj suché. Ja periem väčšinou v orechoch,málokedy na 60, väčšinou na 40 a 50 stup. Tak som párkrát oprala v Persile. A pridala som predpierku, teda najprv jedno plákanie so žmýkaním a potom normálny program a ešte jedno plákanie na konci. To plákanie so žmýkaním na začiatku dávam stále, na konci už navyše nie. A prestalo to.

labutka
21. jún 2011

@zfidorka A ma tam aj fuzzi bunz za 25euro za jednu. 😕

hirrina
21. jún 2011

@labutka To som si všimla včera večer, že nejaká čudná cena...

crysmile
21. jún 2011

@hirrina to uz nevedia co pytat za jednu plienku? ved nech si pozru kolko stoji v eshopoch, tak za 25eur by som si kupila bud BG alebo nejaku inu krasavicu 🙂

hirrina
21. jún 2011

@crysmile Veď ani BG nie je taká drahá...neviem teda ako organic, ale tie druhé sú určite lacnejšie. Choré..

crysmile
21. jún 2011

@hirrina noo, to som povedala len priklad.. akoze to mozu byt taketo vyrazne nevyhodne inzeraty?

lumimi
21. jún 2011

my sme začali plienkovat snad 100 krát, ale vždy sa mi do tej látkovej plienky drobec tak vyslovene "poserie" že ma to hned aj prejde.

crysmile
21. jún 2011

@lumimi no to je tym, ze ked sa pouzivaju jednorazovky, tak sa ta stolica tak neriesi, jednoducho sa to zahodi.. ale ked pouzivas latkovky, tak to proste musis preprat alebo tak..

estterka
21. jún 2011

@crysmile
@labutka
@hirrina mne napisala,ze je ta cena preto taka,lebo su k tej plienke nahradne gumicky a extra vkladacky 😕

katka888
21. jún 2011

@lumimi
🙂
ved to je najmenej, sprchou preplachnut a hodit k popiskanym plienkam... ale mam pre teba pozitivnu spravu, nepises sice kolko mate mesiacov, ale bude kakat menej a menej.... potom bude kakat do nocnika a ked sa ti raz za 2 mesiace pokaka do plienky, ani nebudes vediet co mas robit kedze sa aj odnaucis od pokakanych plienok 😀 😀 😀

alusha
21. jún 2011

@estterka ku kazdej fuzzi bunz su nahradne gumicky a ma dve vkladacky 🙂

sima.p
21. jún 2011

Dakujem baby, sa mi to nezdalo že Popoliny bambusové.... vraj boli kupované v eshope v Prešové ako bambusové. Tak ja neviem, bavlnené nepotrebujem, tie som už aj svoje popredala, ale keby boli naozaj bambusky, na denný spánok by sa hodili.

zfidorka
21. jún 2011

@sima.p inak, ty mas stastie na tie vv 😉 minule miesto flip vkladaciek, teraz ze su bambusove...

lulukn79
21. jún 2011

dievcata, ako riesite prebalovanie na dovolenke? ideme na 4 dni a kapsovky mam len 4 + 2 IB SIO a tie spotrebujem na cestovanie. mozem ich len v rukach preprat a dat na par hodin do nappy fresh-u preplachat a po vyschnuti znova pouzit? mam aj tie jednorazove vkladacky do flipiek, ale neviem aku maju kapacitu, a ked bude zle pocasie vonku na turistike asi prebalovat nebudem vediet.

lumimi
21. jún 2011

@katka888 maly bude mat za 2 týždne 1 rok, no ale ja mam pocit akoby to obcas robil naschvál, ked má jednorázovku, tak to ho vždy vystihnem ked chce kakat a šupnem na nočník, a je to, vykaká sa tam, ale dám látkovú a šup, je to tam a je toho kopa a je to riedke takže chudák ani nestihne dat najavo že bude kakat, vždy len počujem strašný prd a už viem že nemá zmysel davat ho na nočník, no snad sa to zlepší, dnes sme den dohrali v jednorázovke. tak zajtra zase skusime látkovú,

katka888
21. jún 2011

@lumimi
jaj 🙂 .... no nasa ak sa pokaka, tak uz ma tuhu stolicu, len vytrepem do wc a oplachnem plienku, ale ako som pisala, to sa stane tak raz za 1-2 mesiace od jej 11 mesiacov.... na nej zvycajne stihnem vidiet, ze ide kakat....

lumimi
21. jún 2011

@katka888 vsak aj nás má zvyčajne tuhu, len do látkových ide riedka, pozerám že budete mat tiež ondríka a malý vekový rozdiel ako my 🙂

katka888
21. jún 2011

@lumimi
a ty mas ake deturence? nemas ich v profile 🙂

sima.p
22. jún 2011

@zfidorka no ved preto si už dávam oveľa väčší pozor. V podstate už vlastne rozpredávam časť našich plienok, kedže už cez den behá bez plienky, aj ked ešte s nehodami, viac menej si nechávam už len na denný a nočný spánok + bamb. vkladačky čo mám si ešte nechávam, a reku keby to boli vv bambusové na ten denný spánok by boli fajn.

siss_sz
22. jún 2011

@estterka ja som si este vo svojich zaciatkoch u nej kupila... ale potom som ju aj predala..darmo ma vkladacky (ziadne speci, su uplne obyc.) a darmo je pekna ta plienocka, vela toho nevydrzi, tak som ju od nervov aj predala... dala som jej (plienke) viac sanci.... a VOBEC nema hodnotu 25€, ani s 10-imi vkladackami...

ellysa
22. jún 2011

baby a ako ste naučili kakať na nočník, lebo my už pomlay začíname cikať do nočníka ale ak aj vidím, že začína kakať a rýchlo ju šupnem na nočník, zasekne sa a najradšej kaká na dlážku alebo koberec 😅 😅 , do nočníka ako keby sa bála.

sima.p
22. jún 2011

@siss_sz to vravíte o tej istej predávajúcej čo ja?

siss_sz
22. jún 2011

@sima.p asi ano 🙂

lumimi
22. jún 2011

@katka888 neviem prečo to neukazuje, ale mam zatial len Ondríka 11 mesačného a v novembri nám pribudne dievčatko. takže vekový rozdiel 17 mesiacov, podobne ako ty. inak, dufam že nezakriknem dnes plienkujeme zatial bezproblemov 🙂

crysmile
22. jún 2011

@lumimi mas nastavene asi sukromie ze sa to ukazuje len priatelom, hm?
ved sa do toho dostanes, chce to len prax..

lumimi
22. jún 2011

@crysmile dakujem za radu, už som to prestavila, malo by to byt vidiet,

crysmile
22. jún 2011

@lumimi je to vidiet 🙂

divoska
22. jún 2011

@labutka tak som vyskusala tu minilalu, to je normalne ze sa mi na nu nachytala spina z celej pracky? 😀 saje to fajn, vkladacky som predtym prala tak 3-4x, ale vyzera to priserne teda... 😖 mozno keby som neprala stvorce ale vzdy tam este nejakych aspon 10 mam. ci robi to aj niekomu kto tam stvorce nehadze?