Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
21. apr 2009

ze flisove vlozky do podprdy, pardon... flanelove vlozky mam, a tie sa zrazili.
flisova deka stale caka na nastrihanie na separacky...

labutka
21. apr 2009

standu dik, adam kaka uplne nevyspytatelne, uz som si myslela ze cez noc prestal, ale neni to tak... najnovsie kaka vzdy, ked nedam separacku, separacky vzdy len ocika. 😀
asi si vlnaky necham az za 4-5 mesiacov, ked zacneme prikrmovat, a bude kakat inak...

sisa.b
21. apr 2009

standu, netrva to jej, ale dodavatelovi 🙄 ona totiz tie plienky nemala skladom, bola to jej prva objednavka, ktoru robila podla toho, co si ludia objednali. teraz uz nieco bude mat - minimalne tie moje povodne objednane 😝 😀

dudri, ja do puliek tiez skladam plienky obycajne - na osminy a zasuvam prednu cast do tej kapsy. ale minule sa mi mala tak prekakala - zrovna pred odchodom na dofcu 😖 stihla som to akurat namocit a teraz mam cele BL pulky zlte 🙄 a podotykam, ze novy sliz este stale nemam zarobeny - prala som to v persile

sisa.b
21. apr 2009

mne sa ta periwinkle na obrazku celkom pacila, ja mam radsej jednofarebne plienky 🙂 ale tie vlniacky vyzeraju fakt naaadherne 😵

karolinkafe
22. apr 2009

Dakujem za rady 😉
Bihan ani som si nestihla precitat tvoju spravu, predvcerom som spravila objednavku u Olinky 😅 , no vzala som tie M-ka tak fajn 😉

karolinkafe
22. apr 2009

A este som chcela podotknut k tymto plienkam : http://medley.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1065744 , som si na 100% ista ze su to tieto cinske plienky:
Aj ked na ebay uvadzaju znacku coolababy, ale urcite su to tie iste, ved posudte 😉
A este jedna poznamocka, aj na ebay na jednom linku uvadzaju, ze su z kanady, ale na druhom je uz jasne, ze su cinske 😉

http://cgi.ebay.fr/1-coolababy-COUCHES-LAVABLES...

http://cgi.ebay.fr/Lot-20-couche-lavables-TE1-a...

karolinkafe
22. apr 2009

Na tom poslednom linku vychadza 20 plienok so 40 insertmi na 125 eur !!! No posudte... bola by som zvedava na kvalitu a hlavne na pouzite materialy.... z ciny moze clovek ocakavat hocico 😅
Dobry monolog tu ale vediem 😀 😀 😀

brinzulka
22. apr 2009

babulky..este raz vas poprosim o radu: cakame babo...mame 4BL plienky..z kazdeho jednu na odskusanie s/xs...+IB Mko a Bum Genius...a obyc.komunist.plienky...Rozmyslam, ci kupit zavazovaciu plienku na tie komunisticke+ pouzit vkladacky BL bamboo+snapi sponku a pul gatky...alebo dokupit hamiko Ska...5kusov a nejak by sme do Mkoveho obdobia vydrzali..kedze uz dalsie babo asi neplanujeme

standu
22. apr 2009

celkom su aj pekne....fake kangasiek mi to pripada....

no ale ja by som cinsku plienku decku na rit nedala, bohvie akym formaldehydom je to napustene. mne stacilo to melaminove mlieko, cinania su schopni fakt vsetkeho 😖

standu
22. apr 2009

brinzulka, to Mko IB ti ale nezabali babo nasiroko....

ja myslim, ze druhe dieta budem balit do stvorcov+ nejake pulky, a AIO na von..ale tie zavazovacky nie su zly napad...

brinzulka
22. apr 2009

standu a s Hamikom nemas skusenost?
IB Mko..bude chvilu cakat...len mi prislo zbytocne kupovat Sko..preto Mko...len mam toho malo...

standu
22. apr 2009

hamiko sa este robia? myslim, ze to vlastne su predchodcovia babylucy. ja by som vzala este zopar nohavickovych, BL ma nejaku novinku, pekne farby.

ja som velmi spokojna s MMT aio, su onesize, aj dost siroke medzi nozickami- na prechadzku, k doktorke....

brinzulka
22. apr 2009

pytm sa..lebo udajne BL flanel su studene..ak sa do nich cikne..ze baby maju odskusane ako supis BL bamboo...ale ja som este nemala na kom skusat ☹

standu
22. apr 2009

urcite dopredaj, ved ti tam aj pise ze stary model, tak kvalitou by malo ist o to iste, len dizajn iny.

ja som mala BLorganic, ale to frote mi prislo ako smirgel, aj ked si ju niektore baby chvalia a BL bamboo- spokojnost.

flanelky nemam, ale asi tak, ako vravis

zaujala ma tato:
http://www.plienka.sk/product_info.php?products...

matja
22. apr 2009

skoda, ze ked som kupovala nedavno BL organic, este nemali farebne 😒

labutka, mne sa vlozky do podprdy nezrazili, periem na 60 bez avivaze...

matja
22. apr 2009

standu, co je to MMT?

bihan
22. apr 2009

waaaw.. tak plienka.sk sa nedzá.. stále nové farby, materiály a prevedenia.. len tak ďalej!

standu
22. apr 2009

ze? krasne su. Mommy´s touch. kuk moj album 😀

standu
22. apr 2009

teda krasne som myslela tie nove BL 😉 asi ju vezmem. ale uz mam dost plienok...a objednavat jednu...........hm 😕

petusaaa
22. apr 2009

no super, ma tak potesila plienka.sk 😵 😵 😵 farebny organic 😵 😵 😵 a babysling 🙂

olinka6226
22. apr 2009

farebne organic su fakt krasne. nazivo som este nevidela a tesim sa 😵

standu
22. apr 2009

no. tak som neodolala a objednala este tu farebnu BL... 😀 to ma muz za to, ze sedi pri pokri 😝

sisa.b
22. apr 2009

standu 😀 a nebola si to ty, ktorej sa BL organic nepacili? 😕

standu
22. apr 2009

ale su nove....kukni

http://www.plienka.sk/product_info.php?products...

velur, mikrofrote....to by nemal byt bavlneny smirgel, nie?

quika
22. apr 2009

brinzulka, ked uz planujes posledne dieta tak sa mozno tych viacvelkostnych tolko neoplati - nevezmes dalsie radsej nejake 3v1? a k tomu pripadne tie zavazovacky, ale odporucam zobrat najprv len par, lebo vacsina bab si ich prilis neoblubi...ak s ati zapacia dokupis lahko.

hamiko som mala jednu, ale dost stary typ, oni ich postupne menili a z toho obrazku vobec neviem odhadnut ci je to rovnaka plienka ako som mala, alebo uz nieco novsie... tu co som mala by som neodporucala, bola to velkost do 5kg, ale realne bola do 4kg, takze fakt na par pouziti prve tyzdne. suchac moc nedrzal, a salo to veeeelmi malicko. ale kako tesnila vyborne a robila krasny malinky zadocek.

quika
22. apr 2009

velur + mikrofrote moze byt super kombinacia, velur sice robi trosku smirgel ale menej nez frote, mikrofrote (ak som to spravne pochopila je to mikrovlakno) vyborne saje, rychlo schne a vobec netvrdne.
a inac k tym cinskym plienkam - co myslite odkial pochadza bambus na nase plienky? a konope? takmer vsetko z ciny... ma to sice atesty, ale ktovie aku tazku hlavu si cinania z takych veci robia, ci to nie je skor podplatene aby dostali certifikat... ale kvalitou take plienky urcite neocaria, to radsej podporim slovenskeho vyrobcu, lacnejsie a kvalita zarucena 🙂
teraz mam tusim monolog ja 😀

sisa.b
22. apr 2009

standu, tak potom daj referencie 😉 teda radsej nie, ja uz som si zakazala akykolvek nakup. aj ked tie vlniaky ma statocne nahlodavaju... 😝

brinzulka
23. apr 2009

quika...dakujem...

bihan
23. apr 2009

čo máte proti čínskym plienkam 😅 aj Itti Bitti sa vyrábajú v Číne 😉 ale tie, na ktoré ste dávali odkazy, by som nekúpila... a práve kvôli tým materiálom, ktoré nikdy neviete odkiaľ sú, milujem biobavlnu.. a bambus.. tomu je to jedno, kde rastie a netreba ho odškodcovať... teda ani konope, ale konope mi nesedí.