Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
6. jún 2009

no a este jedna skusenost...: adam kaka vzdy rano do poslednej nocnej plienky. preto sme sa v stredu cez den rozhodli, ze mu budeme davat pampersku (v ramci toho, ze ich mame doma este 80 a u nasich dalsich 70; a aj pre to, ze si tym ulahcim pranie). bohuzial vo stvrtok aj v piatok rano ich prekakal, takze som musela kompletne prezliekat. a v piatok moj manzel vypustil z ust pamatnu vetu: "tie pampersky su asi fakt nahovno". takze vcera v noci uz bol v latkovke zo separackou a prezliekat nebolo treba. btw nechcete niektora pampersky? 😀 velkost 2, 80 kusov. 😀 darujem ich, este vam k tomu aj priplatim. 😀 😀 😀

macocha
6. jún 2009

Ahojte baby, tak u nás kriiiza obrovská... malá reve akonáhle vytiahnem látkovku 😖 Dnes som jej dala vybrať medzi IB a jednorazovkou a vybrala si jednorazovku. Utešujem sa len tým, že to urobila z lásky ku mne, lebo do hodiny pustila do plienky velku 😅 Takže nasledovala IB a precikala ju 😠

A na noc stále nič nemáme. Hamburger aj s extra prílohou tak maximálne na popoludňajší spánok. Vo všeobecnosti látkovky vydržia tak 2 hodky. Cez deň v pohode, ale teda na noc radšej pampersku - Labutka keby si tak dala 40 kusov velkosti 4, dohodli by sme sa 😀

zitaje
6. jún 2009

Caute zeny,
neviete mi poradit, co je savejsie, BL bamboo alebo organic? Alebo nemate niekto na predaj? Potrebujem na bezne denne nosenie nieco nie prilis objemne, save a za dobru cenu - dietko mi zacalo akosi vela pit = vela cikat a uz mi parkrat precikala aj pulky, co sa nam teda predtym este nestalo. 🙄 Navyse zacala odmietat cikat do serbla, takze nestihaju peluse schnut v tomto sychravom pocasi, hm, neviem co bude z planovaneho odplienkovania, asi nic...
Vdaka 😉
z

emmka3
7. jún 2009

macocha, mne sa maly v IB tiez precikaval, ale kupila som mini booster a paradicka ... nist, vsetko suche 😵

zitaje, ja mam pocit, ako keby mi organik viac pila ako bambus, ale oba matrose dlhsie schnu, takze sa musis pripravit, ze cim savejsie, tym dlhsie schnu 😅

csikike
7. jún 2009

zitaje, ja mam taku skusenost, ze oba co si vymenovala saju rovnako, alebamboo mi schne ovela dlhsie a savost je ovela lepsia ak dam bamboo 4ce, ale tym padom mas super objemnu plienku 😔
ale tie BG 3.0 su nad moje ocakavania, som nimi uplne nadsena 😵

katka29
7. jún 2009

Dobre ranko, baby ak by som chcela posetrit peniaze, ktore BL mam kupit a s akymi gatusami aby to nebolo moc siroke a nebranilo to v behani? lebo za cenu jednej drahej mam dve BL... 😉

Ja sa vobec, ale vobec neviem rozhodnut ake este dokupit, chcela by som odskusat aj kangasky, alebo ecobubsy ale BL su lacnejsie...

vladkaz1
7. jún 2009

ahojte tak mala wonderoos celu precikala jaaaaj musim prat podusky a vsetko... 😝
Vcera som sa tu na MK tak rozculila pozeram si inzerat darujte hracky do materskeho centra a to meno bolo nejake povedome ..
naraz zistim ze uz je bloknuta na BB za podvod a nepreberanie zasielok .. no nemam slov uz coho su mamicky schopne 🙄 .. som jej aj napisala do IP ze ak podlozi ze to je ozaj pre materske centrum som ochotna poslat hracky za 2 dni sa vobec neozvala tak si robim nazor svoj na toto len nechapem ... 😠
Co sa tyka plienok ani ja sa neviem rozhodnut ale uz som konecne dobojovala objednavam 2 AIO ,2 bamboo,1 Velur a stvorce vrchne pul .. a potom uvidim co je dobre a co nie...

katka29
7. jún 2009

Vladi a ides to objednavat z plienky.sk?

vladkaz1
7. jún 2009

ano s plienky, myslim ze sa kumne pridava aj Crismile aj Sisik ale so Sisik som si neni ista neviem cakam co odpisu a budeme mat postovne zadara len vlasne co poslem ja 1euro nieco cez nasu postu ked budem delit balik.. 🙂 chces aj ty?
no mozeme spravit hromadnu objednavku..a Sisik je od nas takze to pojdeme vybrat spolu este sme sa nedohodli lebo cakame na tie BL AIO..
Katka akurat citam ze si z Brezna tam sme chodili na chalupu k starkemu ,troska dalej od tial ale neviem presny nazov .. 😀

katka29
7. jún 2009

Ja by som tiez nejake zobrala, uz mam z tych plienok hlavu ako melon.. 🙂 a nevies nahodou aky je rozdiel medzi bamboo poppy a bamboo zippy?

Ja byvam este nejakych 30km od BR, taky zapadakov.. 🙂 , aspon ze mam net, lebo by ma tu doma asi svihlo... 🙂 a este teraz ked je to pocasie na nic...ani von...mala je uz ako diva selma...uz vyhadzala skoto vsetky skrine...hruza... 😒

vladkaz1
7. jún 2009

no moja a tvoja krpanka si mozu podat ruky to iste .. 😀 bamboo poppy je na cvok umelohmotny a Zippy je na suchac ja beriem na suchac nam sa ovcecilo ,ze mala potrebuje byt spevnena suchacom a rozopinat si to nebude, lebo na to idu pul gatky ,takze v tom obavu nemam a nejak som sa nestotoznila s cvockom.... je mi to jednoduchsie zaplepit suchac ..

katka29
7. jún 2009

Mne zatial plienky zo seba netrha...ale ked jej dam hnusku..lebo latkovych mam este malo, tak tu si trha a stale nadvihuje nohu, to akoze jej to vadi... 🙂

standu
7. jún 2009

katka 😀 😀 😀 aj my vyhadzujeme skrine, supliky 😀 uz ju nechavam, no co sa budem nervacit. laskavo racila zaspat uz, ale este predtym mi nalozila do IV aio 😠

kati a conkretne hladas?? nieco stihle? bamboo je dost objemna s pulkami..dnes nam vydrzala celu noc 😀
ja vlastne mam len 4 nohavickove plienky, ostatne AIO a kapsy.... 😕

moje dieta malo cura 😖

standu
7. jún 2009

a to s tou hnuskou je super 😎 ja sa chvalim, zeodkedy latkujeme pouzila som asi 3 hnusky dokopy

vladkaz1
7. jún 2009

jajda akurat sa mala pok... a vopchala si do plienky ruky a mam vsade hov... akurat ju MM sprchuje .. no neporazi ma??? 😠 😕 😅
A reakcia mojho MM das jej tu latkovku???
VAUUUUUUU no to som necakala poviem vam super sa tesim ze si zvykol a ze to prijal ako to ma byt .. inak ja LL PUL ani nepouzivam su dost uzske na nasu postavu a ked sa santi tak to zlieza ..ale to nam kazda najlepsie budu vlniaciky no ja blba este nemam cas ist do tej lekarne na lanolin zajtra uz pojdem .. lebo ich potrebujeme a rozmyslam ze aj nejake ustrikujem len ako to bude na Lucke no neviem neviem, tak jak to dopadne necham sa prekvapit 😀
Standu ako s kocikom????? ja som kupila MOON a hotovo ... nebudem davat 8 tis zakaricku ked mala v nej nechce ani sediet ☹

standu
7. jún 2009

ajmne sa moonik pacil, ale potrebujem polohovanie na spanie, sice len dovcu ho potrebujem ale sak ked uz bude tak nech ostane ne zimu, takze aj vacsie kolesa potrebujem 😒 zatial vyhrava gesslein buggy...moja sedka v nom sak este nechodi 😎 peg perego sa mi lepsie paci, ale nejde do lahu 😖

nam babka upletie dake bombardaky ked pride domov 😎

katka29
7. jún 2009

standu...ja by som chcela nejaku stihlu plienku, aby to malu neobmedzovalo v chodeni...IB mi v tomto velmi vyhovuju...ale brala by som aj nieco lacnejsie...uz tyzden cakam na balik, mali by mi prist nejake BG a dve Blueberry...to su kapsy a nevyzeraju najstihlejsie...
Ale este potrebujem nejake plienky, aby som stale neprala...ale uz nechcem do toho vela vrazat...ako som tu spominala, este zvazujem nad kangaskami z teeheebaby, ale som nerozhodna...

vladi, tak tvoja mala je expertka... 🙂 🙂 🙂 nastastie toto sa nam este nepodarilo 🙂

standu
7. jún 2009

katka sisa si chvali kangasky 😉 napchas do nichco chces, zazipsujes hotovo
myslim, ze BG budu zrovnatelne s blueberry... 🙂 stihle su swb 😎

vam nie, ale mne hej 😒 velmi nerozvazne som probovala, ci je ozaj pokakana 😖 dnes zrovna

vladkaz1
7. jún 2009

standu ale ja mam na moone polohovanie az na lah ... ale je pravda ze nozky ma dole oprete... 😔
ale baby uz vymysleli madlo tam dole neja nahodia a je uplne v lahu .. neviem neskusala som .. ja som s nim spokojna az na male pakotinky ... kolesa ... polohovanie a je dost malicky pre mojho MM ide sa s nim na paradu a na zimu mam moj X lander este som ho nepredala ... tak som zvedava ci herecka bude este v kociku aspon do obchodu by pomohlo kedze nemame auto 😒
katka no moja Lucka je potvorka neni dna ked nieco nepokazi ... vytialha zo skrinky box na topanky no to ste mali vidiet tu melu vsade cierny box ... aj nasa rocna sedacka kozenna je ako keby mala uz dlhe roky ... ale ked ju umyjem tak je pekna stale .. 😀 no ked chcel MM bielu tak to aj tak dopadlo .. 🙄 ale na oko je nadherna este ked dame tu taliansku tapetu jaaj bude to paradne.. sa tesim ale vsetko ma svoj cas... 😅 🙂

standu
7. jún 2009

vladi no povedz mi ci uz vymysleli kocar ktory bol bez vyhrad?????
moja minule tiez nasla boxale sa jej ho nepodarilo otvorit 😎 😎

vladkaz1
7. jún 2009

ved mas pravdu ja sa nehadam 😎 😀
No moja je zalezena v sade .. isla som si umyt tvar a Lucie nikde kricim hladam ja uz hotova a ona zalezena v kuch. skrinke 😀 a vobec nedala vediet a ja uz panika ci si neotvorila dvere alebo tak...no mam ja sok pri tej moje malej ale zasa na druhu stranu sa nenudim ..
kamoska ma maleho a ako 3 rocny zapal trubu a vopchal sa do nej .. 😕 😠 no teda sekunda keby nebola pri nom takze az tak ten box neriesim 😀 stavaju sa horsie veci ...
Este ze mame poistku na sporak 🙂

sissik
7. jún 2009

ahojte
vladka ja urcite neodolam tej BL AIO. ale neviem, ci budem brat tie clasic color. ak muz uvidi doma dalsie nove plienky, namojdusu ma uz zabije 😀
tvrdo cakam na baliky, dufam, ze v pondelok uz pridu

standu este nevymysleli kocik bez vyhrad. mozno ich navrhuju taki, co v zivote nekocikovali 😝

standu
7. jún 2009

IBA taki ich navrhuju aj vyrabaju 😎 .....ale konecne som sa rozhodla!!!! 😀 vyhralo to PP sí

aj som rozmyslala, ci mi daco z plienky netreba.....ale netreba 🙂

vladkaz1
7. jún 2009

ok baby tak mate 2 tyz. na to aby ste popremyslali ,co chcete s plienky, ak sa zmestime nad 120 eur bude postovne zadara ak nie tak sa delime ... len ja mam obj. za nejakych 60 tak by sme aj mohli nazbierat 120 ratajte ale s tym ze preposielanie ma bude stat 1 euro .. obalky nejake naskrabem doma tak to pojde na moje triko 😀 dajte prosim vediet co chcete a zratajte si sumu ja to potom skontrolujem zosumarizujem a ak nabehnu tie AIO tak objednavam .. peniaze az ked bude balik na poste budem referovat oki??? tak mi dajte vediet do IP mate este cas ..
Standu no super hlavne aby si bola ty spokojna 😉

standu
7. jún 2009

dufam ze budem.....rozhodla som sa po zhliadnuti videa na youtube, da sa dat takmer lezmo, strecha sa da pretiahnut takmer az k rucke...fasa a ma len 6kil 🙂

no tak ja predsa len popremyslam, ci mi nieco netreba z plienky 😎

vladkaz1
7. jún 2009

rozmyslaj moja mas cas kym nenabehnu AIO az potom budem robit hromadnu objednavku vzdy lepsie zaplatit 1euro nez 3.3333 nie??
ja mam jasno co chcem som sa konecne rozhodla a menit to nebudem este neskor objednam tie merino alebo flexi.neviem ako dalej sa to pise ale tie co sme sa o nich bavili nieco na T haha siroky pojem co???
Super 6 kilo neni moc moj ma nejakych tusim 4.5 neviem presne ale ked mas zive dieta je dost mozne ze sa ti prekoti aj s malou no nam sa to uz stalo ale chvala bohu doma a MM ho zadrzal no duchapritomnost unho funguje na 1 tku 😎

lilly
7. jún 2009

no ja som este objednala natahovacie vlniaky Little beetle, aj dve Little beetle one plienky a nejake ich separacky, nasla som jednu english stranku, kde su so zlavou 50%, takmer smiesne ceny, tak som musela.. a to som si uz parkrat povedala, ze nic nekupim.. no asi sa radsej vzdam BL AIO.. 🤐

vladkaz1
7. jún 2009

no hod stranku do eteru 😀 nech sa pokukam haha

lilly
7. jún 2009

dokonca po zadani krajiny to odratalo dan zo vsetkych tych sum a pridalo len nejak 0,74 libry za vsetko, postovne nejak 4,95 libier 😵
som zvedava aj na tie separacky, vzala som 5ks, vraj nejaka organicka nahrada flisu...
u nas len tie vlniaky stoja okolo 25 euracov 🙄