Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
18. feb 2010

mne lovela voni, zato mi smrdi ecover 😝 😀

mneme
18. feb 2010

aj mne lovela vonia, neviem co proti nej mate 😔 vonia ako moje babatko 😀

dahlia23
18. feb 2010

mne ecover nesmrdel. teda, nie že by práve voňal... 🙂 ale oproti gelu z mydlových orechov je to balada 😀
kúpim už len ten gel s levandulovou silicou. 🙂

julia30
18. feb 2010

dahilia sak aj ja uz sa tesim ked dominam tento co mam 🙂 a potom kupim s levandulou ale ked neho treba tak malo na to pranie :D a ja ho nie a nie dominat :D

dobru noc ;)

dugyna
19. feb 2010

zajaciq mas pravdu ze novorodeniatko ma inu kozicku..atd...plienky budem prat jednoznacne v orechoch..
a vcera som vyrobila sliz..len mam v nom nejake hrcky/sa mi vsetko nerozpustilo/ a asi budem v tom prat 😉
a inak ako pisas ze aj vy pouzite persil..presne aj mne sa zatila zda najlespi..

izabelka diky..ja som ich oprala a aj vyzehlila vsetky tak dufam ze to bude v poho..uvidime co malinka..ak jej to bude vadit tak prasok jednoznacne vymenim..a plienky budem prat v orechoch urcite 😉
a skrecok je vo svojej lietke..cely cierny s ponozkami a na hrudniku biely flak..a ja pes ma tak 😉 a to mame eset 2andulky a papagaja-aymaru ktory keca--takze hotovy zverinec 😉 dokonca rozmyslame na macickou alebo druhym psikom 😉 ..ale chcelo by to rodinny baracik 😉

baskaj fuha to som netusila.. 😒

kocky ktore vyrabate sliz..poradte ja som ho vcera vyrobila..a mam tam nejake hrcky este--mydlove co s tym? spravila som ho zle?mam znova robit? a kollko ho davate do prania?

dugyna
19. feb 2010

emeje mne aj ten ecover smrdi..a bohuzial aj ten avivaz ecover 😒

labutka
19. feb 2010

ecover voni krasne, lovela fuj. 🙂
dugyna, ten sliz nevadi ze mas s hrudkami, to sa rozpusti. ja ho miesam v uplne horucej vode, (nieje to eko, ale rychlejsie a lepsie sa rozpusti mydlo) a hrudky nejsu.
davkujes na spodok bubna cca 2 deci.

ja chcem taketo tricko, miruss, taanak, olinka, ktora ho budete mat? 😵
http://www.cottonbabies.com/product_info.php?cP...

dugyna
19. feb 2010

labutka ja som do zarabala horucou vodou..a potom som tu 5l bandasku prevracala hore a dole 😉 stale som pozorovala ci sa topi.. 😉 😉 😉
ja mam z vrchu plniacu sa pracku tak to nemozem naliat do toho na prasok? fuha za 2 dcl? no dobre ze si povedala lebo asi by som dala menej..chcem ho dnes oskusat.. 😉

labutka poradim ti..kup si biele tricko ..farbu na textil a pekne si nakresli sama taku zabycku a budes to mat lacnejsie 😉 a viac ta to bude tesit

labutka
19. feb 2010

dugy tekuty prasok sa nedava do ty ch priehradok. asi to odtial vytecie.
sliz v kazdom pripade davas do spodu bubna a na to nahadzes plienky. 🙂

zajaciq
19. feb 2010

dugyna nedvihaj ty radsej uz 5kilove bandasky 😨

dugyna
19. feb 2010

labutka ja davam tekuty prasok do tych priehradok..ono to sice odtial vytecie dole..ale operie 😉
juj tak kokcy idem prat 😉 takze plienocky mozem prat aj v slize nemusim len v orechoch? 😉
a v slize mozem prat aj normalne oblecenie?

zajaciq to bamdaska mala 5kg az ked tam bola ta vodicka ako som robila prasok..ale mas pravdu nebudem to uz nejak dvihat..som sa nechala uniest z nadsenie tym praskom 😉

idem prat.jupi jupi 😉

nemate este niekto nejake receptiky na nejake eko veci vyrobitelne doma?

etuska
19. feb 2010

ahojte kocky,
prave mi dosli plienocky Tots Bots Fluffle-co som vydrazila na nete-2ks S-ka a 1ks M-tak som zvedava -su krasne-makkucke ako ovecka-ta pani od kt. som to kupila ich pouzila len parkrat-a vysli ma 9libier aj s postovnym-tak hadam budu aj take prakticke ako su krasne 😵

Kočky-ktore bambusove stvorce sa vam najviac pozdavaju?
Pozerala som tie od BL-na novoska mam kupit tie vacsie,ci mensie?
Dik

Dugyna-ja som sice len teoretik,ale plienocky pokojne per v slize 😵

dugyna
19. feb 2010

juj etuska diky..hned idem pustit pracku 😉 sa tesim

keby ste mali nejaky tip na vyrobu jeri..alebo nieco ineho tak napiste..kukala som dnes v dmke tu jar ecover...ale je to dost drahe..za 500ml a neviem kolko to vydrzi...skoda ze je to take drahe ☹

zajaciq
19. feb 2010

prave som dala oprat celu vybavu nohavickovu okrem IB, ktore uz mam vyprate (a schli brutal dlho), tak potom podam hlasenie ktora kolko schne 😉 len gatky gro baby a PULky gro baby som nedala, sa bojim, ze by mi pofarbili zvysok. inac to vobec nie je rovnaky strih - PULky gro baby sa podobaju na flexiwrap tots bots len su vpredu vacsie kedze jednovelkostne. a gatky z AIO plienky gro baby su ovela krajsie a z lepsieho materialu a mensie.

dugyna
19. feb 2010

kocky a mozu sa susit plienocky na radiatore?

labutka
19. feb 2010

dugy na radiatore nic nesus!
recepty na eko pripravky su vo februarovom Dieťati. 🙂
alebo skus www.altermater.eu

dugyna
19. feb 2010

a vidis labutka ..som uplne zabudla ze som sa chystala si pokukat tie recepty...ach jaj asi mamtehotensku sklerozu 😀 aj vam sa to stava?
juj diky labutka.. 😉 este sa mam co ucit

baskaj
19. feb 2010

baby, vám už prišli tie akciové BG od miruss? mne ešte nie 😢

jaandy
19. feb 2010

labudka
ja vsetko susim na radiatore celu zimu a pohoda, este aj kapsovky (teda davam navrch na ostatne plienky nie priamo na radiator)...bambusky su makke aj z radiatora, super rychlo vysusene, nic sa nerozpadlo ani nijak nezmenilo 😎

zfidorka
19. feb 2010

baskaj - vcera som jej pisala, ze uz su na ceste, minuly piatok ich posielali z UK, takze by mali prist najblizsie dni... tiez sa ich neviem dockat, su to prve plienky co som objednavala (no nevyuzi taku akciu 😉 ), tak som straaaaaaaasne zvedava..

zfidorka
19. feb 2010

teda su este na ceste z UK...

etuska
19. feb 2010

labutka-super stranka-dik za tip-pozeram ze je tam navod aj na "babylegs" tak sa vytesujem 😅
no bezim uz od PC-pekny den 😵

mneme
19. feb 2010

zajaciq, nemusis sa bat farbenia - ja som gatky z gro setu aj tots flexiwrap prala so vsetkym a biele veci zostali biele 😉 inak mne sa nezda, ze by ib schli dlho - rozhodne kratsie ako gro baby. mas sio alebo aio?

dugyna
19. feb 2010

jaandy takze BL aj popoliny mozem susit na radiatore?

no a este mam PUL gatky FIX BL tie mam prat na kolkych stupnoch a mozem v slize?s octom?
a separacky pri kolkatych stupnoch prat? tiez v slize a octe?

inak neva ak som do octu kvapla 2 kvapky vonneho olejceka?

crysmile
19. feb 2010

baby, nemate niektora na predaj snapku? sa mi moja roztrhla.. a kdesi na mmb som videla minule inzerat a uz ho neviem najst.. ☹

zajaciq
19. feb 2010

mneme SIO a schli skoro dva dni na susiaku ale v studenej izbe dost (na 3ke bol radiator). teraz je sice tiez na trojku,ale uz lepsie kuria - uvidim, ze kolko ktora, najviac som zvedawa na bamboozle a konopnu, ze co to schne. tie vrchne dam len v rukach preprat ved su nove 🙂 a potom uz dam spolu. dala som max otacky 1200 a faaajne to vyzmykalo.

baskaj este nem tiez. ja budem mat jednu taku jednu taku, som zvedawa, dufam, ze modru neobanujem. inac ma napadlo... co ked porodim chlapceka???? 🤐

mneme
19. feb 2010

mne tie booster sety do ib sio schnu tak 12 hodin, ale ja ich davam na susicku na plocho, nevesiam. nohavicky z ib su suche za chvilku. bamboozle mi schnu trosku dlhsie, tak cca. 1 den, ale o dost rychlejsie ako BL bamboo.

izabelkak
19. feb 2010

aj mne BI boostre schnú dosť rýchlo, a tie vrchné gaťe sa nemusíte báť praŤ, ešte sa ich naperiete od praženice🙂)))

ja teraz tiež suším / dosušujem niekedy plienky na radiatore, ak nemám na noc a potrebujem rýchlo usušiŤ dám uterák a na to položím...

zajaciq mám pocit že som niekde čítala že otáčky max. 1000.... ja tak žmýkať nemožem naša práčka vydáva potom tak otrasné zvyku že mi to lezie na nervy, nechápem prečo som si kupovala zvrchu plenú...

baskaj
19. feb 2010

zfidorka - dík!

izabelkak
19. feb 2010

jááj som zabudla v tej DM-ke by mali mať tie farebné kikko plienky, aspon v ČR ich majú, tak som písala mailos že kedy budú na Slovensku, tie by sa mi veru šikli...
na bráne nemajú tie nohavičkové čo som chcela - vypredali alebo ešte nedostali, tak sa zatial u nás brána nekoná zavazovačky a vv si možem kúpiť aj tu, ale tie kikko by mohli mať v dm kelu..