Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sulky
17. jún 2010

jasne ze som citala,dakujem 😎

zajaciq
17. jún 2010

@teri3 tak na tvojom mieste by som volila nejaku savejsiu bambusku. ta konopna, hoc ma volne vnutorne jadro, je podla mna skor na den.

sulky
17. jún 2010

teri, a ta BBH bambuska ti stale malo saje?

zajaciq
17. jún 2010

boze, ta anavy je jaka hebkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵
a lanolin som zabudla kupit 😅

labutka
17. jún 2010

@teri3 na ktoru plienku odomna ta odhovorili?

pipera
17. jún 2010

Prosim Vas, kolko mate asi plienok? neratam stvorce, ten ja mam jeden :D
nijako zistujem,ze som to s nakupom asi prehnela 😝
sice uz som si povedala ze uz nic nekupim,ale este mam nijake dva kusy vo vyhlade,ale zatial odolavam :D

inac ja som malu velkost mala tri druhy a to tb bambusky, tb bavlnene a tb flexibots a bolo to super. teraz mam mix plienok a mojmu muzovi to robi problemy :D
minule dal kapsovu plienku opacne /nesavym dnu 😀 a vrchne nohav icky hore 😀 /
stalo sa mu uz aj to, ze na aio dal vrchne nohavicky :D
co som sa raz nasmiala a dodnes nechapem ako sa mu to podarilo, raz dal plienku s pripinacim sacim vnutrom opacne, to jest vonkajsok donutra a tu saciu vrstvu cez vrch plienky dal dnu :D
no nebolo jednoduchsie mat dri druhy plienok? 😀 😀 😀 😀

izabelkak
17. jún 2010

@pipera heh si ma pobavil tým ako mm prebaluje... ako vrchnáky na AIO (vlnené shorties) to ešte je v poho, ale na nohavičkové vrchnáky zásadne nedáva, nerozozná to a vlastne ani sa mu nedivím... a raz dal namiesto separačky tie obrúsky perlička čo sú k medvídkovi🙂 ale také vtipné story ako Ty veru nemám.....

a čo sa týka tvojho kojenia - odsávania máš moj hlboký obdiv, musí to byť riadna fuška .....

teri3
17. jún 2010

@sulky , no hamburger (predpokladám, že to je bum hugger 😀 ) dovypchávam aj obyčanou bavlnenou plienkou a vydrží mi až do rána. No a tie BBH - posledne neviem, koľko by bola zvládla, lebo dosť málo cikal, ale asi zase dnes dám, tak tam skúsim ešte niečo priložiť 😉

@zajaciq , vďaka za radu 🙂

@labutka , bola to itti bitti, vraj niektorým po čase prevĺhajú a lepšie sú vraj pre dievčatá 😉

emjee
17. jún 2010

@pipera ja mam 22 nohavickovych, 6 aio, 2 pulky, 3 vlnaky, 5 stvorcov - periem kazdy 3. den

som zvedava ako mm zvladne prebalovanie, kedze v auguste by som sa mala vratit s5 do prace a mm ostane na rodicovskom

labutka
17. jún 2010

@teri3 mam 5 itti bitti (2 S-ka uz nepouzivam) a zatial neprevlhla ziadna. a mam chalosa. jedine ked zle zapnem, tak moze precurat - ale to je problem zapinania, a nie plienky. 😉

@pipera ja mam plienok dost, ale vlastne ich nemam dost. 😀

emjee
17. jún 2010

inak som dnes susila plienky v susicke a bozinku, take makkucke snad neboli ani od novoty 😉 🙂

julia30
17. jún 2010

@emjee neprovokuj my sme kupu susicky ak vobec nejakej odlozili na jesen :(

emjee
17. jún 2010

@julia30 podla toho, co dne ujo jurcovic zase hlasil, som urobila dobre, ze som necakala do jesene 😝 😅

teri3
17. jún 2010

ja som sa ešte zabudla "pochváliť" - kúpila som ekologický prací prášok - nová Hanka - 600 g balenie stálo nejakých 1,15 € tuším, len treba ešte pridať nejaký zmäkčovač vody, ale teda cenovo sa mi to zdá super, to balenie by mi mohlo výjsť na nejakých 10 praní. No a plienočky potom voňali, ako keď moja mama kedysi vyvárala šnuptichle v mydlových zvyškoch 🙂

sulky
17. jún 2010

@zajaciq nevadi,mozes ho kupit aj v lekarni. Skoda ze si ich nestihla prevzat pred prezentaciou🙂

teri3
17. jún 2010

@labutka no teraz už nechcem nejak extra kupovať, ale pri druhom, ak niekedy bude....ešte máme čas, nech nám tento divočák maličký zlatučký trošku skrotne 🙂

pipera
17. jún 2010

@emjee si ma pomylila, ja som to nascitala a skonstatovala ze mam rovnako a potom som pozrela ze si tam zaratala aj pulky, vlniaky a storce :D

@izabelkak mohli by sme zalozit novu temu, ked manzel prebaluje :D

pipera
17. jún 2010

@teri3 ja mam itti bitti a nemam s nimi problem. sice raz ich mala precikala,ale uz viem ako ich zapnut a od vtedy su ok. a musim povedat,ze ich mam rada, ale ja mam dievca :D

pipera
17. jún 2010

@labutka ja mam tiez dost,ale asi ich nikdy nieje dost :D kdo vymyslel ze su ekologicke ten mal pravdu,ale kdo ze ekomonicke, tan sa teda poriadne mylil :D ja na nich urcite neusetrim :D

labutka
17. jún 2010

@pipera ja uz som to davno hovorila, ked chcete na plienkach usetrit, treba si dat zablokovat pristup do tohto diskusneho fora. 😉 😀 😀

pipera
17. jún 2010

@labutka takze su vlastne dva druhy plienok a to ekologicke - t.j. latkove a ekonomicke, t.j. papierove :D

henushka
17. jún 2010

@pipera ekonomicke 😀 ja som si svojho casu dala tu namahu, ze som si to spisala do tabulky (profesionalna deformacia 😅 ). Ale tak utesujem sa tym, ze este nejaky prirastok dame. Len ci vydrzim nedat aj prirastok plienkovy 😀

julia30
17. jún 2010

@emjee ja to zvladnem, dnes som oprala 2 pracky a 1.5 uschlo zbytok dosusim doma, zajtra idu do prania plienky ked bude najhorsie prikurime na noc v kupelke :D to je ina susicka ;D

pipera
17. jún 2010

@henushka no ja radsej obetujem plienky, dufam ze uz prirastok mat nebudem, radsej plienkovy ako detsky :D

zajaciq
17. jún 2010

citat vas tu..to je teda psychiatria. Zberatelky plienok. Ja nemozem uwerit tomu,ze uz mame doma 1.vlniaciky..na 1.pozretie mi prisli hrube, to wazne sa w tom deti nepotia?

pipera
17. jún 2010

@zajaciq ja som na radu doktorky zastanca puliek, tak ti neporadim, ale ak by si chcel ainvestovat do puliek kup si tie kvietkove baby gro. su nadherne, dobre sedia a su super kvalita :D

henushka
17. jún 2010

@pipera no ale tak zase az take zle to s tou ekonomickou strankou nie je 😎 skus predat pouzite hnusky 😀

teri3
17. jún 2010

@henushka no tak to si zabodovala 😀 😀 😀

henushka
17. jún 2010

@zajaciq Nieco na tych vlniacikoch bude. Ja ich pouzivam na noc cca mesiac a zatial maximalna spokojnost 😵 Predtym som pouzivala pulky, ale odkedy mala zacala v noci cikat, tak straaasne nasmradli, takze sa dali vzdy pouzit iba jednorazovo 😖 Asi preto, ze sa to dnu vsetko dusilo. No a vlniaciky su super, obcas mi rano na omak pridu ako vlhke, ale pritom oblecko suche. Takze to bude asi tym, ze dychaju 😉

pipera
17. jún 2010

@henushka 😀 😀 😀 😀 😀 predat pouzite hnusky smejem sa tu pri tej predstave :D