Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

taanak
19. aug 2010

😒 tak som sa sekla. Ale kaufland dam az ked mala bude v skolke. Nakupy s 2 detmi sa snazim co najviac obmedzovat 😔

taanak
19. aug 2010

@izabelkak tak ked prides, tak mi pripomen, ze si odtialto, mozeme pokecat o plienkach a o cikani a kakani 😉

julia30
19. aug 2010

@sulky dari sa dobre len sme taki rozlietani ze pomoc ;)))) nikde doma tentomesiac je narocny a este narocnejsi bud buduci vikend, lebo musim pobalit cely byt a pripravit na pondelok na odstahovanie ale nejako to zvladame stale latkujeme uvidime ako to bude ten vkend co budeme balit a stahovat ale nejako to prejde a bude to v pohodcike ;)

minule som na dovolenke pouzila jednorazove vkladky do flipky a nejako sa mi to nepacilo normalne zapareninka mala na ritulke nuz rozmaznala som ju tymi latkami ;))) ale ja sa z nich neustale tesim a hrabem ze ktoru jej dat na kedy a tak ;)))

ale citam vas stale co sa da ;)

miruss
19. aug 2010

@julia30: Tak to máte veselé, ale už len chvíľu a budete presťahovaní.

julia30
19. aug 2010

@miruss jj uz sa tesim aj ked tu u nasich tiez nie je zle ale vsetko mame naragane v jednej izbe ale nastastie mame so sebou len plienky a oblecenie tak to je tazko v pohodicke, musik kuk stranku 🙂 nech si spravim radost potom nejake odporucanie ;) ?

izabelkak
19. aug 2010

@taanak no ja som už u Teba bola, ešte si nemala obchod, bola som u Teba doma.... brala som kapsu MaM a nejaké somarinky🙂))

uvidím ako to stihnem, asi nutne potrebujem tie zlavnené BG kapsy🙂))

izabelkak
19. aug 2010

@taanak no a ktovie možno ten nočník mali aj v hypernove šak je to tuším s kauflandom dajako príbuzné či čo 😀 ja som inde nehladala našla som tipa na kaufland a tam ju fakt majú no problem, máme žltú aj zelenú....

miruss
19. aug 2010

@julia30: Neviem čo by si chcela. Mám už Anavy plienky, mala som aj vlniaky ,ale už sa vypredali, ale o chvíľu budú ďalšie. Mám aj novú kapsovku v4.0 BG a o chvíľu budem mať flipky v nových farbách a vylepšené Gro Baby, teraz budú Gro Via a budú mať tú vkladačku zo spodu nepriepustnú, tak nohavičky nebudú hneď vlhké a budú aj v nových farbách sety.
A objednané mám aj nové Tots easyfit V2 .

brisilda
19. aug 2010

@miruss fiiiha tak mi potom posli ip az mrkne tie nove plienocky 😀 este musim zohnat nejaku zltu az mame k comu nosit tie natahovanie ponosky c co to je za cudo namiesto nohaviciek ci pancusiek 😀

julia30
19. aug 2010

jj tak pockam na GB ja som inak velmi spokojna stou streckou TB ta je uplne skvela. My sa teraz stvorcujeme napriamo este by som ocenila BL stvorce 30x30 babusove frote tie su fakt neskutocne tie moje usite niesu zle ale nie je to 100% ono 🙂 ale neviem ich nejako najst 🙂 mam len nejakych 9 ks a do tychto plienok napriamo je to super, lebo mam posite z toho aksamitu ale to tak nesaje predsa len to BL frote saje jak dive ;)))

miruss
19. aug 2010

@brisilda: Ok pošlem Ti potom IP, dúfam, že nezabudnem.

brisilda
19. aug 2010

@miruss tak to dufam aj ja ale ja tak ci tak obcas kuknem vasu stranku 😉 hlavne novinky obzeram

miruss
19. aug 2010

@julia30: Myslíš tie štvorce BL bamboo 30x30, čo mám v obchode medzi štvorcovými plienkami? 😕

miruss
19. aug 2010

@brisilda: Ak si si pri prihlásení označila odoberanie noviniek, tak Ti príde aj mail s novinkami.

pipera
19. aug 2010

@miruss kedy asi budu tie nove gro baby? prosim ta budu aj v novych farbach? dakujem

labutka
19. aug 2010

gro via som dness okukovala u oliny v shope. Vyzeraju lepsie nez gro baby.

miruss
19. aug 2010

@pipera: O 10-14 dní. A budú aj v svetlo ružové a svetlo modré. Set bude obsahovať len vkladačku, už nie extra vkladačku, vkladačka bude lepšia a nepriepustná a budú lacnejšie.

julia30
19. aug 2010

@miruss asi tie myslim, tak to potom objednam vsetko naraz ;) tak ano tie myslim 🙂 super potom posli IP neviem nepamatam si ci som si nahlasila odoberanie noviniek ale mam pocit ze ano 🙂

tak mama konecne vyliezla z kupelky umyt zubke a haji bru noc ;)

pipera
19. aug 2010

@miruss dakujem. ja tu extravkladacku aj tak nevyuzivam. ale gro baby plienky mam celkom rada.

miruss
19. aug 2010

@pipera: Ani ja nevyužívam extra vkladčku, nevyhovuje mi jej tvar. Radšej dávam vkladačky v tvare presýpacích hodín: Ella´s House alebo Tots Bots.

pipera
19. aug 2010

@miruss ja vkladacku pouzivam,mam aj dve nahradne,ale tej extra vobec neviem prist na chut. este ze som naobjednala hned aj balik s nikmi navye 😝

miruss
19. aug 2010

@pipera: Ja vkladačky Gro baby používam, len namiesto extra vkladačiek používam tie v tvare persýpacích hodín.

pipera
19. aug 2010

@miruss JA SOM NA TU ICH EXTRA POZERALA ZE NACO VOBEC JE :d TEN TVAR JE FAKR NEMOZNY. nevyuzivam ju na nic. minule som nad nou rozmyslala ze ci sa neda na nieco pouzit,ale nic ma nenapadlo :D

sulky
19. aug 2010

@pipera , ohladom tych PULiek co si pisala... Prave preto si myslim, ze na AE su lepsie makkucke merino vlniaky ako PULky. Ak sa PULky dotykaju holeho telicka, tak pri AE to asi nieje vpoho.

sulky
19. aug 2010

@pipera, to malo byt pre @rosienka 🙂 sme na dovolenke, a mam tu strasne maly laptop, ze potrebujem na to lupu . Tak som si pomylila nicky 🙂

pipera
19. aug 2010

@sulky stale sa neviem odhodlat ich vyskusat :( ale hadam sa dokopem. inac ja tym ze je dianka malinky stale davam bud 0 alebo 1 pulky a oni sa vlastne ani tela nedotykaju,iba ten okraj a to je obsite. teraz mam velmi oblubene pulky od gro baby, aj ked som sa ich najprv zlakala ze su dost hrube. ake su tie nove pulky od TB? su take iste ako tie biele alen s potlacou? maju aj bocne vsite kusky latky ci su ako pulky na flexibots?

pipera
19. aug 2010

@sulky ale aj ja stale riesim AE a marino vlniaciky :D

sulky
19. aug 2010

@katka888 , kapsovka HH 🙂 osobne som ju neskusala, iba mam referencie od mamiciek co si ju kupili 🙂

sulky
19. aug 2010

@nsoci , a este su vam tie bambinex pulky dobre? my sme ich uz prestali nosit. mam pocit ze do konca plienkoveho obdobia nevydrzia, ale zasa rok a pol posluzili. 🙂

dugyna
19. aug 2010

@taanak @izabelkak kocky moja mamina nam kupila taky super nocnik..sak odftotim vam ho zajtra..fakt sikovny
inak ak to pojde takto dalej🙂. kakame do lavorika ..a uz aj par krat cikala🙂 a mala mi hlasi pocikanu plienku🙂