Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

olinka6226
22. jan 2009

nechcem sa tesit predcasne, ale snad sa to s tymi itti bitti trosku pohne. prave som dovolala s dodavatelom a ze dnes dostanem podmienky a ked dnes objednam, ratam ze do 2 tyzdov by tu mohli byt. Nechcem ist s cenou nejak vyssie ako su v UK pokial to bude mozne samozrejme (mat predrazene ib ako na brane za 600sk). cize dufam ze do 10-14 budu prve IB v shope.

labutka
22. jan 2009

oli huraaaaaaa, tak ja pockam s mojou objednavkou este chvilu nech to mam vsetko naraz. 🙂

weronique1
22. jan 2009

viete o nejakom kamennom obchode v BA, kde predávajú separačky Disana? chcela by som si ich pozrieť.

olinka6226
22. jan 2009

budete chciet niekto aj velkost S? lebo rozmyslam ze zo zaciatku ich nebudem brat. ovsem ak bude zaujem tak samozrejme vezmem.

labutka
22. jan 2009

aj ja som pridala do albumu moju zostavu plienok, uz by mala byt finalna... skusite na nu jednym ockom mrknut, ze ci mozem zacat objednavat? dakujem. 🙂

labutka
22. jan 2009

oli, ked pridu tak do mesiaca, tak ja by som zobrala. pre maleho. uz som pisala, asi sa narodi skor...
najlepsie modreee alebo bledomodre vrchne. 🙂 vyhodim BL a nahradim ich IB. 🙂

labutka
22. jan 2009

wero, inak tabulkovy zaklad som odkukala od teba... 😉

kkaattkkaa
22. jan 2009

maminy, neviete z akeho materialu su vrchne nohavicky HAMIKO - predchodca Baby Lucy ?
Su to PUL nohavicky, alebo je to igelit ?
Diky Katka

bihan
22. jan 2009

Oli, fakt? Tak to nikde nebonzni, lebo by mohli prísť o licenciu 😅 (ak sa tomu tak hovorí.. jednoducho by im výrobca zakázal predávať tie plienuše, lebo oni si na tom potrpia, ale aj ja som vymákla jeden US obchod, ktorý mi ich poslal).

Katka, nie som si istá, ale myslím, že sú to igelitky..

bambusko
22. jan 2009

katka, myslim, ze to je to iste. hamiko sa premenovali na babylucy. ja som este v tehu videla v materskom centre plienku hamiko a bolo to to iste co je flanelka babylucy 😉

bezaz
22. jan 2009

babule, idete objednavat aj z plienky,sk? by som sa pridala 😉 chcem este nejake bambusky

weronique1
22. jan 2009

bezaz, ja určite, tak ak chceš, kludne sa pridaj

labutka: všimla som si. aspoň viem, že som to urobila veľmi fajn (ale inak som skromná osoba 😀 ) inak ak by si chcela, tak tu kissalvusku ti môžem objednať v Brne, lebo tam tuším vychádza lacnejšie. si z ba, takže by si si potom pre ňu mohla skočiť

sjuzocka
22. jan 2009

a je to tu! Prisla megaobjednavka! Pockam kym sa drobec zobudi a idem na postu 🙂 doslo to nejak inak asi lebo mam iny papierik a je tam podpisany nejaky kurier. no to uz to ten kurier mohol doniest rovno k nam, ale co uz 🙂 tak sa tesiiim a potom hned sa s vami kontaktujem lebo fakt nas caka stahovanie - zajtra nam davaju kluce od noveho bytu - tak nech to nejak postiham 🙂

bambusko
22. jan 2009

zienky, vidim, ze kupujete snapkovacie plienky - to su tie tvarovane bez zapinania haipa daipa, kissalvus, aj velke stvorce, tak ma napadlo, ze mam doma 2 nove snappi sponky, ktore nepouzivam. zltu a cervenu, ak mate niekto zaujem, pisnite do ip, dohodneme sa 😉

bihan
22. jan 2009

A jednoveľkostné vlňáky ste už videli? 😕 😵 http://www.ecomamma.cz/index.php?main_page=prod...

crysmile
22. jan 2009

bihan, tak tie su pekne..
inak som sa chcela opytat, ked tie moje jersey prevlhli, az malej na pancusky tak ich mam nalanolinovat znovu?

bihan
22. jan 2009

jasné, znovu nasucho šupni do lanolínu (ale ako som ti písala, ten, čo posielajú s lovíkmi mi veľmi nefunguje). Inak mi jerseyky aj po mesiaci stále cítiť lanolínom a nepretiekli ani keď som ich musela dať ako náhradu na noc 😉

crysmile
22. jan 2009

no ten co posielaju s lovikmi je na bradavky, ako som citala, ale ja mam ten pura lanea z lekarne a neviem preco mi prevlhli, ked som ich lanolinovala ani nie pred 10 dnami.. som asi dakde urobila chybu..

bihan
22. jan 2009

ee.. to nie je len na bradavky, je to čistí lanolín 😉 Rozrobila si si ten lanolínový kúpeľ s detským šamónom? A najprv namoč vnútornú časť, viac sa ti toho lanolínu "nalepí", kde ho najviac treba.

lilly
22. jan 2009

jeeej sjuzi, sa tesim 😵 😵 😵
bihan, krasne su tie vlniaciky, len ta cena...

crysmile
22. jan 2009

bihan ja tam mam napisane for breastfeeding mothers na tom lanoline a je to v takom fialovom obale..

ano, rozrobila som so samponom, otocila smerom do vnutra, aby sa lanolinu viac nalepilo na vnutro a neviem kde som urobila chybu, ked som aj crepe v tom istom mala a tie mame aj cez noc a tie neprevlhli..

bezaz
22. jan 2009

zuziii tesiiiim 😀
tie vlniaky su superove 😀

bihan
22. jan 2009

Podľa mňa je cena veľmi prijateľná na to, že sú jednoveľkostné 😵

Crys, ja viem, to dávajú ku všetkému, ale je to 100%lanolín, takže aj na vlňáky.. Tak skús nalanolínovať znova, to už by pretekať nemali 😉

crysmile
22. jan 2009

tak to teda este nalanolinujem znova, dufam ze uz nebudu pretekat.. inak som veeelmi s nimi spokojna, su makkucke, obe aj crepe aj jersey.. no proste uz pulky vobec nepouzivam a prdelka sa nam krasne vetra..

veru, skutocne su tie vlniaciky nielen pekne, ale aj cena sa da..

weronique1
22. jan 2009

od akého veku odporúčate vlniačiky?

crysmile
22. jan 2009

no az ked sa zavedu prikrmy, podla toho ci budes kojit alebo nie, tak taky 5-6 mesiac, ale by som povedala ze aj 7-my, kym bude taka hustejsia kaka..

crysmile
22. jan 2009

no ale tvoje dietatko moze kakat od narodenia raz za tyzden, tak to by som dala vlniaciky...

weronique1
22. jan 2009

ak bude po tatovi, tak bude niekoľkokrát denne do vysokého veku rehoooooot 😀 😀 😀

labutka
22. jan 2009

baby a aku prebalovaciu podlozku odporucate? nasla som prave haipa daipa a popoliny... alebo nejaky iny tip/skusenost?

bambusko
22. jan 2009

crys, no tak na tyzdnovu davku by som vlniaky urcite nedala 😀 😀 😀 to si radsej podat loto 😀