Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

taanak
14. júl 2011

@mimuka davam ich aj na nohavickove plienky, ale nedavala by som ich na spanie - hlavne ked babo rado spi na brusku. Nie su v pase velmi vysoke a tak by mohla plienka z nohaviciek vykukat a pretiect. 😎

mimuka
14. júl 2011

@taanak a ty ich ako používaš? dávaš do nich rovnú plienku?

chanella
14. júl 2011

Baby, chcem kupit prve vlniaciky, co hovorite na tieto: Loveybums Lightweight Wool Jersey na suchý zips. Dakujem 🙂

zfidorka
14. júl 2011

@ellysa ja mam lwb vlniaky pre malu M (4-10 kg), mala ma 8.5 kg a mam pocit ze su jej este volne, takze ja to vidim ze jej bude M este dlllho dobre...

@hirrina aku mas velkost weehuggers? ja som malej davala velkost 2 od 6.5 kg, to jej uz ako tak sedeli, dovtedy jej boli velke na brusku...

@taanak dik za recenziu 🙂

zfidorka
14. júl 2011

@chanella ked ich chces pouzivat na den, tak su fajn 🙂

chanella
14. júl 2011

@zfidorka a na noc su ktore najlepsie? kolko mi ich treba? su dost drahe ☹

zfidorka
14. júl 2011

@chanella na noc su najsuper tieto:
latkoveplienky.sk/produkt-detail/babyidea-babyidea-wool-shorties
stacia ti jedny, cez den sa stale vetraju, peru sa podla potreby, cca raz za 1-2 mesiace, kym budu schnut, tak das na noc ine vrchne...
ked davam cez den len vlniaky, tak striedam 2...

chanella
14. júl 2011

@zfidorka dakujem velmi pekne 🙂 fuuu takze ma caka dalsia objednavka, priatelovi asi radsej ani nepoviem 😀 Teraz v horucavach je mi ho luto balit do TB Bamboozle Strrtch a na to Thirsties. Vlniaky budu o 100% lepsie, vsak? Este len zacinam latkovat, tak vo vsetkom este nemam jasno 😉

zfidorka
14. júl 2011

@chanella a este som chcela, tie BI wool shorties mozes rovno zobrat L...
ja na vlniaky celkovo nedam dopustit 😉

estterka
14. júl 2011

@zfidorka myslis,ze aj nam by boli dobre nejake vlniaky? ked nam je vsetko male.. 😒

ellysa
15. júl 2011

@zfidorka no možno som aj ja mala zobrať tie menšie, fakt sú jej dosť voľné 😀 , ale tak na doma prežijeme, len som ich zle nalanolínovala dnes ráno mi navlhli kvalitne, keď cikala, tak budem musieť znova 😅
chcem si ešte uštrikovať tieto http://zlaticko.cz/index.php?page=uzitecne_navo...

ellysa
15. júl 2011

@estterka určite vlniačiky sú krásne naťahovacie, nám sú tie Lka dosť veľké a to má cca 83 cm a 9,5-10 kg, máme aj naťahovacie lv a tie majú tiež poriadnu vôľu

mimuka
15. júl 2011

takže vlniaky a bambusovú plienočku som v noci moc neotestovala....celú noc necikala, tak aspoň bola v suchom a prírodnom...uvidíme nabudúce 🙂

sladkasue
15. júl 2011

@taanak ono podla mna zavisi aj jaka uprava bambusu - flaus, frote a pod.

taanak
15. júl 2011

@sladkasue jasne, ja som porovnavala tie prefoldy a tie su z flausu, a ten je savostou neprekonatelny 🙂

taanak
15. júl 2011

@mimuka da sa aj rovna aj nohavickova, ale rovnu by som pri kakacom dietatku neriskovala 😉

estterka
15. júl 2011

@ellysa lenze hanka ma uz teraz 12 kil. nam je na stehienkach vsetko male,ked som jej dala navleky,tak vyse tyzdna mala odtlacky na nozkach ☹

leishmania
15. júl 2011

ake nohavickove plienky by ste mi poradili na noc? pod vlniaciky.. s cim mate dobre skusenosti? dakujem

katka888
15. júl 2011

@leishmania
u nas poradie : baby beehinds bambus, tots bots bamboozle strech a anavy bambus

ellysa
15. júl 2011

@estterka tie nohavičkové wooll jersey sú fakt veľmi jemnučké tenké a voľné okolo nôžok, skúste vyskúšať, ktoré plienky sú vám dobré, ak mám doma, skúsim porovnať

taanak
15. júl 2011

@leishmania tots bots bamboozle, ale s vkladackou bamboo prefold od babyidea 😉

leishmania
15. júl 2011

@katka888 @taanak dakujem 🙂

leishmania
15. júl 2011

bum genius bamboo mate niekto skusenost?

sima.p
15. júl 2011

@leishmania u nás tiež tots bots bamboozle strech a Bum Hugger obe ale musím vypchať bambusovým prefoldom + dalšia bambusová vkladačka...

leishmania
15. júl 2011

@sima.p ta tots bots ma v sebe uz jednu odopinaciu vkaldacku, takze to tam dam tu odopinaciu vkladacku plus bambusovy prefol plus dalsia bambusova vkladacka?

sima.p
15. júl 2011

@leishmania hej, tak musím ja, lebo by nám do rána nevydržala.... niekomu stačí aj menej vypchávať, ale sú tu baby, čo aj 2 alebo tuším aj 3 prefoldy museli dať.

leishmania
15. júl 2011

@sima.p aha, dakujem, tak uvidim kolko bude treba

dankakk
15. júl 2011

@ellysa zaujal ma tvoj odkaz na vlniaky, tiež by som si ustrikovala... Len sa chcem spýtať, neurobí lanolin nejakú sarapatu so suchacom?

ellysa
15. júl 2011

@dankakk určite nie aj origoš mám so sucháčom 🙂 , perfektné sú, na tek stránke je ich kopa ale práva tieto ma zujali, že šú nohavičkové, keď urobím hodím foto, či sa podarili, objednala som si na ne vlnu feltrino z www.klbkovlny.sk, odproúčajú ju aj na tej stránke, je to vlne určená na plstenie

dankakk
15. júl 2011

@ellysa ok 🙂 fajn, tiež sa do nich pustim... Ked som bola tehu, ustrikovala som si par vlniakov... Ale su kus male🙂) dajak som si to nepredstavovala, že take male môže mat taku veľkú ritku 🙂 vyparem a prerobim na tieto🙂