Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
26. mar 2010

Emjee Bum Genius Flip nemá patentky, takže tam môžeš dať aj iné ako originál vkladačky, čo je super. Ale inak tá sty dry originál vkladačka je veľmi dobrá, veľa nasaje a rýchlo schne.

etuska
26. mar 2010

Emjee-tak ako pise mirrus 🙂 len keby tie nahradne vkladacky neboli take drahe 😒 -ja budem skusat vypchavat aj niecim inym

baskaj
26. mar 2010

kočky, máte niekto skúsenosti so šitím s PUL látkou a merino úpletom zo sijemdetem? či sa nezasekáva ihla alebo tak... či sa to dá v pohode prešiť...

emjee
26. mar 2010

diky baby

iz kedy budes objednavat anavy? este som preposielala link babam avila a mirca, tiez nieco chcu

niekto sa ma tu pytal na anavy vlozky - beriem tie na slabu ms ale mienim ich pouzivat len ako doplnok ku kalichu (slipovky mi bohuzial prve dni nestacia 😝 )

crysmile
26. mar 2010

emjee to som sa ja pytala.. noo, tie pre slabu ms maju rovnaky rozmer ako predlzene slipovky a maju savejsie vnutro, tiez sa mi zdaju fajn..

henushka
26. mar 2010

emjee, ja do flipiek davam napr. bambusove Kikko, kedze vyborne saju a daju sa tam fajn poskladat 😎

emjee
26. mar 2010

crys preto ich beriem 😀

julia30
26. mar 2010

baskaj neskusala som ale uz mam na ceste merino uplet ten hrubsi a planujem z neho sit vrchne nocne gatuse 🙂 pre naseho pocurnka :D tak uvidiem co to da ;) a pozor pozor som sa hecla a idu mi domov aj klieste na umele patentky ;) tak sa tesime lebo mozeme spravit nase HD na patentky a nie na snapku na kolko na tom spratom frote bambusovom zo sijemedetem to uz poriadne ta snapka nedrzi.

btw. mam doma aj PUL a idem asi skusit usit AIO jednu :D tak som zvedava. a

do FLIPIEK som si podla staydray ci jak sa to pise original vkladky usila zo zbytku bambusoveho frote a na vrch bielu deku jemnulinku take iste vkladacky 🙂 uz ich aj pouzivame ale pravda je to, ze ta original brutlane vela nasaje a rychlo rychlo schne.

Miruss plienky su uz doma uz sa susia 🙂 tak som zvedava dufam, ze do zajtra sa vyschnu a my ubdeme uz v noci latkovat to by bola bomba ;) btw. na prezentacii budem chciet kupit minimalne 1ks vkladacky stay dry do FLIP a minimalne jeden set nahrad do GB 🙂 a ked pridu uz penezi z danoveho co mi maju vratit tak aj po dvoch kupim lebo su super tie dve su nase najoblubenejsie plifenocky na von su proste bombove ;)

j

baskaj
26. mar 2010

juli - jeeej super! tak potom čakám info ako sa to šilo!
a klieštiky - dobrá voľba! hmmmmmmm... píšem si! 😀 😉

etuska
27. mar 2010

Julia-tak som rada ze su plienky super save-ja sa na ne zatial len zbozne pozeram 😀

ako je to s tym obleckom pri latkovani?
Vcera som hodila link na tie gatuse z plienka.sk a tiez jedny Minki-alebo v pohode date nejake sirsie nohavice?
lebo ja som mrňuskovi kupila dost vela nohavic v sekaci a teraz premyslam ci mu ich aj na plienky obleciem 😀

lenka138
27. mar 2010

mám to, mám to, mám to
ani si neviete predstaviť moju radosť dnes ráno, manžel na mňa tak divne kukal, že či som v poriadku 😅

ON SA NEPRECIKAL!!!!!!!!!

na noc som mu dala bum hugger a do toho tú extra vkladačku pop in a ono to krásne vydržalo, dokonca ani z vonku nebola huggerka ešte taká mokrá ako zvykne, takže som totálne šťastná prešťastná a chcem si objednať ešte tie vložky
a na vrch som mu dala vlniačiky

lenka138
27. mar 2010

miruss ak som to dobre pochopila, tak ty si z ekoplienky, však? Určite si budem chcieť objednať ešte jedny vlniačiky

mneme
27. mar 2010

etuska, sirsie nohavice su urcite fajn, ja ale ziadne speci oblecko kvoli latkovaniu nemam - ficime na normalnych teplacikoch i rifliach a pohoda 😎

mneme
27. mar 2010

henushka, vcera po navrate z vonka som skusila kikko bambus stvorec do flipky a uplna pohoda 😎 dik za tip - mam tym padom o tri vkladacky do flipky naviac 🙂 ale nemozem si pomoct - mne to vkladanie pride ako na stratenej varte, hoci nejakym zazrakom fakt drzia

julia30
27. mar 2010

etuska my nemame ziadne speci oblecko 🙂 aj tak sme vacsinou v teplakoch a ide leto tak to budeme vacsinou iba v plienke alebo nejake satecky na to a tych mame pozehnane :D inak som dostala strikovane satecky dvoje tak som z nich na vetvy 🙂 uplne ze nadherne su krasne mamina byvala kolegyna poslala ;) uplne su super 🙂

jj uz sa tesime aj my na tie patentky a este musim vymysliet ako ich dam na HD presne jednu cast uz mame ale este ten chobot ako prichytime ale uz asi viem tak uvidime 🙂 a uvidime kedy sa dopracujem k tej AIO 🙂 ale tak snad coskoro mam take pekne slnieckove letne platno nech ma peknu plifenku pod tymi satockami 🙂

inak a gate tiez narveme aj na vacsie plifenky a ked mam nejake uzke tak dam GB alebo FLIPKU a to je mam pocit este uzsie ako hnuska ;)

dugyna
27. mar 2010

izabelka a kde mame kuknut tu plienocku od ivusky?asi si tam zabudlink
ti poviem to si teda mala perny den..vesely..to je tak ked sa clovek ponahla tak sa teprva este nieco dohnoji viac...ale super ze mala je ok.
lenka, katka carska tak super..to by asi aj nasa malicka mohla ist vonku aspon na chvilku 😉 ked sa narodi

leni to tych 10litrov mozno by stacilo..a mozno nie..kuknem ich v tej dmke..dik za tip

etuska to jasne ze budem asi z malinkou sediet v zadu..ja len preto ze ci si a ako si planovat dovolenku..ze ked sa narodi zaciatkom jula..ci v auguste alebo az v septembri ist..alebo ako sa zariadit..moc sa nam nechce cele leto trcat v BA v tej teplej panelakovej dzungli...ale zavisi to aj od toho ako sa s malinkou zladime a zvykneme si na seba..

uz sa tesim ked si budem aj ja s vami menit skusenosti s plienockami 😉

dugyna
27. mar 2010

lenka tak gratulujem 😉 to je supis

etuska
27. mar 2010

Julia,Mneme-dik-potesili ste ma,ze nemusim nic extra dokupovat-akurat by som chcela jedny babylegs,lebo sa mi veelmi pacia 😀

Dugy-nam horuce leto nehrozi a byvame v malom mestecku v domceku,mame zahradku,tak budeme vegetit tam-hadam bude dobre pocasie.A aj sa tesim-pridu v juli rodicia-mamina ostane cely mesiac,tak hadam aj co-to pochodime

diocka
27. mar 2010

baby, ako mam prat vlniaky? musim mat ten speci sampon alebo v com to mozem oprat? sice zatial mi neprevlhli ani nesmrdia ale nejako sa uz blbo citim tak ich chcem preprat.
a ake vlniaciky by ste mi odporucili v lete na plienocky - chceme ich zaroven ako vrchne oblecko. tak asi ziadne take zapinacie. ale skoro som sa namotala na tie vlniaciky od anavy SIO 😀

mneme
27. mar 2010

diocka, ja som kupila baby idea shorties tieto v bordovej farbe http://www.branakdetem.cz/wool-shorties.htm a planujem ich vyuzivat v lete bez nohavic
prat by si mala v prostriedku na vlnu, pokojne moze byt taky, v ktorom peries aj dospelacke svetre, dolezite je potom dobre nalanolinovat

matja
27. mar 2010

zajaciq, pridávam sa ku gratuláciám, malému zajovi prajem, nech sa jej na tomto svete páči 🙂

lenka, super, že si našla plienku na noc 🙂

diocka, doma pletené vlniaky periem dokonca aj v práčke na programe ručné pranie spolu s ostatnými pletenými svetrami. Kupované periem radšej ručne, ale myslím, že tiež by sa im v práčke nič nestalo. No neriskujem.

baskaj
27. mar 2010

diocka - ja som zatiaľ prala v detskom šampóne. a vidíš! veď mám aj perwoll. nabudúce operiem v ňom...

michaela80
27. mar 2010

Ahojte... Citam Vas uz dlhsie i ked mam niekedy pocit ze hovorite uplne v kodoch.... 😀 😀 😀 😀 😀 V lete sa chystame latkovat, uz co to sme pokupili ale potrebujem poradit, co este nam treba a co sme kupovat nemali ☹ .....Plienocky mam v albumiku...
Vdaka za ochotu... 😀 😀 😀

matja
27. mar 2010

Miška, vitaj medzi látkarkami 🙂
Plienočky máš parádne, ale chýbajú ti tam nejaké nočné plienky. A aj takých obyčajnejších nohavičkových by som ešte dokúpila, škoda kakať praženičku do itti bittky alebo iných AIO 🙂
a nepochopila som, ty tam máš vkladačky do gro baby a samotnú plienku GB nie?

michaela80
27. mar 2010

jeeej sak tu som neodfotila...mama jednu... ake nocne plienky?

bihan
27. mar 2010

Michaela, super výbavička.. nohavičiek máš, podľa mňa dosť.. ak si dobre pamätám, tak 3ks SWB plus Imse Vimse.. to bude určite stačiť.. ešte by som možno zobrala pár ks nejakých "plochých" plienok - bambusové štvorce alebo viacvrstvové plienky - dajú sa použiť na pridanie savosti v plienkach čo už máš, prípadne na deň ako rýchla a lacná vkladačka...inak myslím, že máš toho až až.. na začiatok 😉

Etuška, ja som nikdy žiadne špeci oblečenie neriešila, na vonku som používala štíhle plienky a doma je to jedno.. to väčšinou len plienku - body a návleky.. príp. ponožky a spol.

matja
27. mar 2010

ja tiež nedávam malému žiadne špeciálne oblečenie, nemáme doma ani extendory.

Michaela - nočné plienky sú napr. Baby Lucy bamboo, Baby Idea bamboo extra, Bum Hugger, Tots Bots Bamboozle...

julia30
27. mar 2010

tak drzte palce dnes spime v EH a k tomu BI prefold 🙂 a idem to skusit na celu noc aj ked asi to este neni dost nasiakave, ale prestali se sa kojit 7x za noc a kojime sa uz len 2x za noc alebo 3x tak by to mohlo prejst 🙂

my mame tiez BI shortlegs 🙂 prave vcera presli prvou lanolinovou kurou a chystam sa ich nalanolinovat znova len co uschnu 🙂

dugyna
27. mar 2010

etuska no tomu verim ze u vas nie je tak teplo..ja by som si asi na to pocasie nezvykla..ak teda spravne myslim ze v anglicku byvas..
my by sme len tak aspon troska na slovensku ak by islo..a vyslo nam to...tak zajtra nam konci dovolenka smanzelom posledna ze sami dvaja..

crysmile
27. mar 2010

julia, no drzim palce.. a nebojis sa ze to precika ked ju mas novu?