Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
8. jún 2012

@lovesista nemusis zakladat prednu cas, mozes zlozit len na 1/2 a dopredu dat dnu este nejaku mensiu bambusovu vkladacku, aby to nerobilo taky balik...
ak mu nerobi zle mokro, tak ja by som doma davala namiesto stay dry stvorec+bambusova vkladacka... predsa je stay dry umelina...

labutka
8. jún 2012

@tunylyk jee, dakujem. Uz sa tesim na domov na latkovanie, tieto pampersky mi dost smrdia. A v bsby boxe som mala aj 2 pampers premium care, to boli uplne smrdlave premna... 🤐 nechapem jak ich moze niekto davat dobrovolne. 😅

lovesista
8. jún 2012

@zfidorka mokro mu zle nerobi, zapareny este nikdy nebol, byva len podrazdeny z toho, poplakavanim da najavo ze chce prebalit. s cim problem samozrejme nemam. vies co, mne sa zda ze to co som nazvala stay dry je prave ta bambusova vkladacka 😉 toto je ono: http://www.ekoplienky.sk/product/little-lamb-ba... takze dobre robim ak dam stvorec + tuto vkladacku? co by si este odporucila pre pocit sucha prosim ta? dufam ze nie som otravna. idem si tusim esteraz precitat tvoj clanok 😎

zfidorka
8. jún 2012

@labutka aj ja blahozem 🙂

shopvick
8. jún 2012

@jlp ahoj Janka, vsetky separacne vlozky co mam v ponuke sa daju prat ak su len pocikane, ja osobne ich pouzivam viackrat a davaju pocit sucha u deticiek a ked je babatko vacsie a kaka tuhsiu stolicu, tak ochrania plienocku od necistot a nie je taka zaspinena

zfidorka
8. jún 2012

@lovesista ano, tu bambusovu, co si dala link som myslela.. robis dobre 😉
na pocit sucha, ked nepotrebujes dalsie save vrstvy, tak napr. little lamb flisove stay dry, alebo nejaka ina tenka, napr.imse...
ked chces aj savu vrstvu, tak napr. bum genius flip stay dry vkladacka...

zfidorka
8. jún 2012

@labutka uz len 4 muzske posily a mate hokejove muzstvo 😉 😎

lovesista
8. jún 2012

@zfidorka BG flip stay dry mam, ale len jednu. prikupim teda dalsie ak mu budu vyhovoat a pozriem aj tie LL stay dry. Dakujem krasne zatial 😉

tunylyk
8. jún 2012

@labutka dnes som akurat pozerala,ci je drobec na svete,lebo sa mi marilo,ze si junovka 😉 ja som v nemocke pouzila par krat stvorce a krivo kukali,ze vela minam,boli sme tam dlho,maly mal zltacku a sestricky malemu dali zle plienky,nie moje a pod lampou musel byt nonstop,tak sa mu ritusa zapalila,no co sme doma,ziadna umelinka 😀

@zfidorka princeznicke vsetko naj k 2rockom 😉

blovitc120
8. jún 2012

@labutka jee, blahozelam. Inak tie Pampers premium care to je najvacsi smrad, aky som zazila, ja som ich rovno zaniesla na novorodenecke sestrickam, nech maju pre Romcata, ktorych mamy si plienky nenosia. Tiez som nepochopila, ako to niekto moze dobrovolne kupovat, smrdi to neskutocne nejakou chemiou

zfidorka
8. jún 2012

@lovesista vyskusaj tu co mas a uvidis 🙂

@tunylyk dakujem 😵

tunylyk
8. jún 2012

@blovitc120 a reklama,ze ake super a jemne a neviem co este 😝

blovitc120
8. jún 2012

@tunylyk presne tak. Ked uz papierovky, tak hocico ine, len nie akekolvek Pampers

labutka
8. jún 2012

no ja mam tie obycko pampersky, mama mi ich dala, boli nacate este od prveho syna. Takze tych par dni to vydrzime
@blovitc120 no nechcela som pisat, ze premium care jaky mega smrad, ale tak ked uz je to vonku, tak suhlasim. 😝

lenki7
8. jún 2012

@lu2112 Este sa vratim k Little Lamb OSFA, velmi sympaticka plienka, makucka, super rychlo schne a ma este miesto na doplnenie nejakej bambusovej vkladacky do buducna 😉

lu2112
8. jún 2012

@lenki7 dakujem za nazor chcem si ich objednat na denne bezne nosenie tak myslim ze splnaju to na co ich chcem a ako pises maju miesto tak dovypchavam ked bude treba. Dakujem este raz 😀

lu2112
8. jún 2012

@lenki7 este sa chcem spitat pouzivala si ich od narodenia ci az ked babo bolo vecsie??

lyongirl
8. jún 2012

baby tak ja som tesne pred tým než som sa dala na látkovanie kúpila 4 balíky Pampers premium care, zlákala ma akcia na nete s dovozom zdarma. Nikdy som ich nemala, ale ten smrad, čo opisujete je nenormálny, no čo vám poviem, nebudem zapierať, dávame ich na noc 😅 , ešte mám tuším 2 a pol balíka...hociktoré lacné plienky, tesco, kaufland, hocičo nesmrdia, ale tieto "úžasné značkové" plienky horor, ja som hneď mužovi hovorila, že to je jak chemická továreň ten smrad...

ianitka
8. jún 2012

@labutka blahozelam....

ianitka
8. jún 2012

Ja som mala Premium Care 1 - vtedy som ten smrad nejako nevnimala - sa mi hlava tocila z inych veci 😀 , Pampersy vo vseobecnosti smrad neskutocny

ianitka
8. jún 2012

@zfidorka pochopila som dobre, ze puer aj dezinfikuje ?

lenki7
8. jún 2012

@lu2112 ja som ich dostala az ked mal maly pred 11 tym mesiacom. Na doma ich pouzivam bezne, ale keby som niekde cestovala, tak ich musim dovypchat bambusovou vkladackou a vtedy pekne potiahnu. Ked ich budes pouzivat, ked bude babatko uplne malinke, maximalne ti staci jedna vkladacka. Inac ja som mala s malym problem s AIO a kapsovkami. Pernamentne mi pretekali pokial nedosiahol aspon 4 kg. Na novorodenca som pouzivala cisto novosklad, tak sa mi to nejak k babatku hodi cista makkucka bavlnka bez umelin idealne s vlniacikmi navrch.

Ked si predstavim ten smrad z papmersiek z porodnice - ble - strasne - tazka chemia, skutocne by som dobrovolne do toho dieta nenavliekla ani na jeden den, nie to na 2,5 roka.. 😖

wieruss
8. jún 2012

Zienky mate skusenost s tym, ze vrchne PUL alebo AIO nohavicky otlacaju na nozickach alebo brusku? Rozmyslala som, ze ako vrchne by som dala vlniaciky, nebude to lepsie, netlacia ? A este prosim v tomto teple nebude sa v nich parit ? Dakujem predom 🙂

ramzesa
8. jún 2012

@wieruss vlniaciky su najpriedusnejsie, takze si myslim, ze sa nebude parit 🙂 , snad sa nemylim. Ja sa na vlniaciky chystam prave kvoli tomu teplu 😉 .

wieruss
8. jún 2012

@ramzesa ano ? ja som si myslela ze praveze hreju 😅 lebo PUL littlelamb aj econobum ho tlacia a to ma pritom velkost dostatocnu az az...

ramzesa
8. jún 2012

@wieruss uvidis este, co Ti napisu ine mamicky, ale myslim, ze prave na leto Ti ich odporucia.

blovitc120
8. jún 2012

@wieruss ak kupis vlniaky z merino upletu, ten je tenucky ako trickovina, isto je to najprijemnejsie. Ja uz pouzivam takmer stale len vlniaky, PULky mi teraz pripadaju ako pancier oproti nim.
@lyongirl tak som rada, ze nielen mne smrdia. Su vazne Premium, ako Premium chemicky smrad. Nechcem vediet, co v nich je, ale fakt ziadne ine papierovky tak premiovo nesmrdia.

wieruss
8. jún 2012

@blovitc120 dakujem moc a tie vlniaciky z akej znacky ? a neprepusta to vlhkost napr. v nosici ked sa ide ? lebo sa mi to zda take neuveritelne ze to staci nalanolinovat a ze to nebude prepustat 😅

vvrka
8. jún 2012

Baby, mate niekto skusenost, ze by sa vam deti budili v latkovkach v noci s placom? Odkedy ich pouzivame (striedam nocnu Avany a Bum Hugger s BI vkladackou alebo prefoldom), maly sa mi kolkokrat v noci zobudi s velkym placom, co predtym nerobil - vzdy sa len zacal mrvit, aj 5 minut mu trvalo, kym otvoril oci, ja som si ho prilozila na prso a pekne papal. Nehovoriac o tom, ze potiahol takych 6 hodin v kuse, teraz sa s placom zobudi aj po troch. Zeby mu tak vadilo mokro? Ale BH ma tu farebnu vrstvu stay dry, nie? Ani na omak sa mi nezda mokra. Alebo ze by mu isli zuby? Dnes ma este len styri mesiace. 😕
Nechcem sa vratit k jednorazovkam, ale nechcem mu spanie zneprijemnovat. :/

kkl82
8. jún 2012

damy, mate nejaky tip na tenke natahovacie vlniaciky? pozerala som tieto: http://www.branakdetem.cz/tenke-vlnene-kalhotky... a tieto http://www.branakdetem.cz/vlnene-kalhotky-natah.... mate niektora skusenosti, alebo mi poradite cosi ine? dakujem