Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lyongirl
15. máj 2012

@latkove_plienky no nad tým pulom na tele som sa veru nezamýšľala, chcela som skôr ušetriť, nohavičkové veru nemám žiadne, na noc látkujem občas a to dávam kapsovku...celkovo zas niečo dokupovať, ufff, muž ma zabije 😀 a to máme toho dosť málo vo výbave...

lyongirl
15. máj 2012

a ktoré nohavičkové sú dobré a aj cenovo prijateľné? Spomínajú sa tu dosť Bambi roxy tuším...

zdraveplienky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenusskaa
15. máj 2012

ak by niektoru z vas zaujalo, toto som nasla na nete
http://www.bio-shopping.cz/bio-shopping/eshop/6...
maju tam nejake vlniaciky za slusnu cenu, skoda ze nie je vacsi vyber farieb a velkosti.. tiez neviem ako je to s dodavkou na slovensko

sladkasue
15. máj 2012

@lyongirl dlhe bambusove vkladacky -aj my take mame v obchodiku🙂 3-4vrstvove...
a inak tie bambi roxi mame uz niekolko mesiacov - pouzivame na noc a sama chvala len... niet im co vytknut 🙂

lyongirl
15. máj 2012

@zdraveplienky ďakujem a to je tá plienka, čo sa jej hovorí "medvedík"? Niekde som čítala o nej, že je hrozne makučká a aj po X praniach, je to ona, či nie?

ramzesa
15. máj 2012

@lyongirl ja som s bambi roxy spokojna 🙂, asi moja najsavejsia nohavickova plienocka. Tuto noc sme ju mali od vecera do rana, tak snad by u Vas vydrzala tie 2 hodky.

zdraveplienky
15. máj 2012

@lyongirl tak to neviem, lebo s tym pomenovanim som sa este nestretla 😒 ale my ju pouzivame a som spokojna 🙂 tiez vydrzi celu noc

ramzesa
15. máj 2012

@lyongirl neviem, ci sa jej hovori medvedik, ale je fajnucka 😅 . Medvedika by som z nej brala 🙂.

zuzanamolnarova
15. máj 2012

@vavrenka tie flipkové ti neodporúčam, zniesu tak asi jednu ciku 😝

sonkab
15. máj 2012

@lyongirl domi, ja mám po maxovi nohavickovu tots bots, velmi dobrá, baby ju tu chvália, ale ako vies, ja na nohavickove nie som. Ak chces, mozem ti ju posunut 🙂

latkove_plienky
15. máj 2012

@lyongirl vidis to. A ked nemas nohavickove plienky ako chces latkovat starsie dieta na noc? Budes dovypchavat kapsovky....ja neviem, bambusove nohavickove su moje no1
Medvedika mam ja v shope je to 6.ta plienka v albume. Ja ju stale tocim a je brutalne makka stale, Mala ju ma velmi rada.
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/latkove...
a pouzivam od tejto znacky vseetky plienky, nie su drahe a su dobre

zuzanamolnarova
15. máj 2012

@lyongirl nám už normálne štvorce nestačia ja dávam vkladačky od @handricky poskladané na tretiny + LL bmb vkadačku - takto vydržíme min 3 hodín 🙂

ivanka.7
15. máj 2012

@lyongirl mam s bambi roxy este malo skusenosti a este ani plne nesaje, nemam ju este vypratu 10x, ale po 3 praniach mi potiahla u malej s original vkladackou 4 hodiny v noci tak, ze z vonkajsej strany nebola ani vlhka. Ale tak ja mam este male babo 🙂

zfidorka
15. máj 2012

@ramzesa ekovkladacky do flipiek su dost tenke, ak chces spolahlivu plienku, ja by volila ekologicke jednorazovky...
@mary939 som rada ze ti to pomohlo 🙂

lyongirl
15. máj 2012

@sonkab Soni zvážim 🙂, musím si to všetko ešte premyslieť, mohla by si mi napísať do IP, jak to ty látkuješ, čo dávaš na deň do flipiek/viem o prefoldoch/, šak si to nepamatám, lebo stále ma niekto zahŕňa infoškami a mám plnú hlavu...

lyongirl
15. máj 2012

@latkove_plienky ja na noc nelátkujem a ak áno, tak dávam kapsovku, nemám zatiaľ vzťah k nočným plienkam 😀

lyongirl
15. máj 2012

@latkove_plienky a tá plienka medvedík ale asi nenasaje to čo bmb nohavičková?

lyongirl
15. máj 2012

@zuzanamolnarova super, tak to môj neciká veľa, takto nejak som si to aj ja predstavovala a ten pul na tele malej nevadí, alebo tebe?

vrn
15. máj 2012

@ramzesa vsak mne to iste, zobudi sa a ked jej dam mliecko zasa zaspi.... ale teda ked niekedy skusim tak je nacikana akoby skocila do vody s plienkou 😀 😀 😀

zfidorka
15. máj 2012

@lyongirl a mas problem ho doma prebalit castejsie ako po 2 hodinach? ja som prebalovala cca kazdu hodku, to by ti stvorec + bmb vkladacka stacili...

peluskovo
15. máj 2012

@lyongirl
bambi roxy vrelo odpuracm, ak chces lacnejsiu verziu, tak vynikajucu savost maju vkladacky od wonderoo, kupis ich aj samostatne bez öbalu".
alebo napis do temy sijeme latkove plienky, baby ti poradia aku latku kupit a ako si nasit doma vkladacky z bambusu viacvrstvove napriklad

hoogy
15. máj 2012

kocky sice troska mimo latkoviek,ale chcela by som sa opytat ci niektore pouzivate alebo ste pouzivali latkove vlozky do podprsenky pocas kojenia. ak ano ake ste s nimi mali skusenosti a ake by ste mi odporucili. dakujem 🙂

ivanka.7
15. máj 2012

@zfidorka ja obdivujem kazdeho kto vie prebalovat po hodine :D mne to za svet nevychadza, ja kym nakojim, necham odgrgnut, prebalim, potom dokojim, ponosim, trochu zaspi na rukach... prebalujem aj stvorce casto aj po 2-3 hodinach, kym sa k tomu dostaneme :D ved by bola stale hore, kedze prebalovanie je pre nu uzas zabava, lebo to sa clovek venuje len JEJ

lyongirl
15. máj 2012

@zfidorka ani nie, ale niekedy sa zabudnem, ak poctivo upratujem, alebo varím 😀 a niekedy ma to nebaví každú hodku a odkedy látkujeme, tak je z prebaľovania dosť nervózny a všimla som si, že mu to dosť vadí, dovtedy mu prebaľovanie nevadilo, od látkovania áno, tak ho nechcem trápiť každú hodinu...aj mu spievam a všeličo vymýšľam, strkám do rúk, ale ten rozdiel odkedy látkujeme a prebaľujem vidím a to som už dosť zručná 🙂

peluskovo
15. máj 2012

@lyongirl
co ti dala odkaz zdrave plienky, je to bambusova nohavickova plienka little lamb, cenovo tiez dostupna, predava sa ako viacvelkostna, mne pride trosku masivnejsia oproti bambi roxy.

ale ak ti nepiska velke davky naraz, na doma stacia stvorce posilnene napriklad bambus vkladackou litle lamb.

peluskovo
15. máj 2012

@hoogy
ja som mala bambusove little lamb vlozky do podprsenky, a bola som spokojna

lyongirl
15. máj 2012

@peluskovo tak fungujeme, štovrec + LL bmb vkladačka, ale zvažujem čo ďalej, ak nám to už nebude stačiť, lebo ak podrastie, tak počítam, že s týmto nevystačíme...

peluskovo
15. máj 2012

@lyongirl
mas vkladacky staz drz od bum genius? tie potiahnu viac ako klasicky stvorec a maju staz drz vrstvu, ak neprebaujes po kazdom piskani. u nas boli velmi oblubene, ked som deti nechavala babkam. a ked sa viki rozpiskala velke davky, tak frcala na organic vkladackach od bum genius, su biobavlna ale saju velmi dobre

peluskovo
15. máj 2012

@lyongirl
pisala som v prispevku vyssie, ze viki bola v tom case na vkladackach organic od bum genius, ked poskladas, maju 9 vrstiev, ona ich mala ja na noc, ak bz nad ranom nestihla nocnik