Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

leonna
15. apr 2013

@ekoplienky Dakujem. tie mam jedny doma a su naozaj super. chcela som len vediet, ci su este nejake ine 🙂 Tak asi doobjednam tieto. sme s nimi max. spokojne 🙂

majamat
15. apr 2013

@leonna tie su super. su fajn poddajne, makkucke. my sme ich pouzivali ked mala dcera 14-18m.

susannah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
missy5
15. apr 2013

aku velkost latkovej 80x80 ci 40x 40..som novacika akurat objednavam 🙂

nenocka
15. apr 2013

@missy5 80x80 😉

missy5
15. apr 2013

a 70x70 su ok?

laura.lu
15. apr 2013

@missy5 Katka, Aj 70x70 su ok, pre mensie babo urcite. (Lucia ,-) )

laura.lu
15. apr 2013

@peluskovo Vlnene disany cislo 74-80 su u teba len v tej fialovej farbe? Zelene, cervene alebo modre by bolo mozno nejak objednat?
A este prosim ta kde sa da v Kosiciach zohnat bezvodovy lanolin? Dakujem

peluskovo
15. apr 2013

@laura.lu disany mame tmava ruzova a fialova v tej velkosti. Ine farby by mohli byt do cca 3 tyzdnov. Bezvodovy lanolin neviem kde maju, mne sa zda ze @zfidorka spominala niekde na hlavnej, nakoko ja pouzivam disana lanolin, tak som ho nikdy v lekarni nehladala.

susannah
15. apr 2013

musim sa podelit o radost! Netrpezlivo (posledne dva mesiace :D) som cakala na tyzden latkovych plienok a preto som hned dnes rano objednala "plienkovu garderobu" pre nasu bambulku. Uz len aby tie plienocky cim skor prisli a mama sa z nich stihla vytesit, kym sa drobcek narodi :D Ako malo staci cloveku ku stastiu a radosti! :D Dakujem Vam vsetkym za rady a inspiracie!

majamat
15. apr 2013

ppznate toto - Bambusová plienka TE1 Carbon? aka je?

majamat
15. apr 2013

@susannah ja preberam plienocky s kamoskou a normalne jej zavidim. su take krasne.

majamat
15. apr 2013

@susannah tento susiak poznam a rozmyslala som nad nim, no ja mam vsade sietky na dverach a aj ked sa da dat uplne hore, tak by mi asi zavadzal, resp to pradlo, co by na nom bolo. inak sa mi paci a aj susedom som ho videla. je to super vec. jedine, ze by som ho dala pred kuchynske okno, ale to by som asi moc nevidela, ked bude sero.

laura.lu
15. apr 2013

@peluskovo Ok 3 tyzdne , tak ked budem objednavat vyberiem tie ruzove a do poznamky napisem, ze objednavam zelene.

laura.lu
15. apr 2013

@peluskovo A este ten disana lanolin na kolko kur vydrzi?

sladkasue
15. apr 2013

Týždeň skutočných plienok začal aj v našom e-shope. Každému darujeme darček v podobe bavlnenej látkovej plienky 😎

gabika783
15. apr 2013

@lenusskaa nevieš náhodou či všetky vrchné nohavičky od Bambiroxy majú tieto záklapky a chcem sa spýtať majú aj zdvojené gumičky okolo nižičiek proti pretekaniu? Škoda, že ich na stránke nemajú odfotené otvorené 😉 Ď

gabika783
15. apr 2013

@diapozitiv01 akcia ktorá ma teraz veľmi zaujala je na stránke Little Lamb, 20 ks organic plienok + 4 vrchné a plno iných drobnosti za 99,- libier.. hm... inak je to na UK stránkach slabé.. ja som nenatrafila na žiadne poriadne zľavy, akurát som dnes čekovala a to polku stránok čo som mala uložené už ani nefungujú.. 😔 nuž konkurencia je silná.

gabika783
15. apr 2013

@diapozitiv01 http://www.lizziesrealnappies.co.uk/index.cfm/c... kuk tu máš aj Bambozle za fajnú cenu 🙂 len treba si napísať o poštovné.

zdraveplienky
15. apr 2013

Okrem množstva zliav, ktoré u nás nájdete, Vám tento týždeň doručíme tovar zdarma nielen v Košiciach, ale aj v Prešove 😉

sonkab
15. apr 2013

@majamat nikto ju nepozna - je to novinka na trhu a skladom bude az koncom tyzdna 🙂 Je to ale kapsova plienka z karbonizovaneho bambusu, do ktorej sa vklada bambusova vkladacka. Strihovo by mala byt velmi podobna (ak nie rovnaka) ako kapsovka od B´bies

majamat
15. apr 2013

@sonkab aj som si to myslela. kamoska sa na nupytala, stale presne nevie, co si poobjednava. ja by som si uz vedela vybrat, len to nepotrebujem. 😵

ekoplienky
15. apr 2013

@gabika783: Vrchné nohavičky Bambi Roxy majú záklapky na oboch stranách a aj dvojité gumičky okolo stehienok.

ekoplienky
15. apr 2013

@majamat: Pre lepšiu predstavu B´bies TE1:

https://www.youtube.com/watch?v=Iwfgm1ALzJ4
lenusskaa
15. apr 2013

@gabika783 pulky BR maju aj zaklapky aj zdvojene gumicky 🙂 inac teraz som objednavala swb capri od handricky, citala som tu na ne zatial same chvaly, su ako blueberry - maju dvojite gumicky a navyse aj zaklapky.. a krasne vzory a teraz aj fajn cena 🙂

lenusskaa
15. apr 2013

ozaj baby, stvorce MaM happy square naaaahodou nie su niekde v akcii?? (80x80)

peluskovo
15. apr 2013

@laura.lu objem ma lan kura 200 ml a na jedno lanolinovanie davam 2 polievkove lyzicky, neviem presne kolko by to bolo 🙂 musim pomerat, kolko ma jedna lyzica objem 🙂

evening_star
15. apr 2013

@lenusskaa Pokiaľ viem, takmer všade sú teraz vypredané tento rozmer...

peluskovo
15. apr 2013

radi by sme Vas informovali, ze sme sa pridali k skupine eshopov, ktore Vam vramci tyzdna latkovych plienok prinasaju zaujimave zlavy a navyse....
- sutaz kazdy den
- pre Kosicanov - dorucenie az k Vam domov zadarmo 🙂 / Michalovce a Sobrance po dohode /