Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

bambusko
24. aug 2008

takze tenke vlniaciky z merina superwash funguju - fotka je v albume, neprepustaju, ale nie som spokojna so strihom 😖 su cele take nepruzne, roztahane, musia sa utahovat snurkami, na obrazku vyzerali dobre. no mozno je to tou tenkou vlnkou, neviem. uz pracujem na dalsich 😀

bezaz
24. aug 2008

bambusko, maly je v latkovkach strasne zlaty, uz sa tesim na nase mimi, hlavne vo vlniacikoch 😵

bambusko
24. aug 2008

bezaz 🙂 a ta vypolstrovana ritka je super 😀 teraz, ked skusame jednorazovky, mi pripada ako holy, nemam ho za co chytit 😀 ale moltexy sa osvedcili, hura 😅 ani naznak po smrade

bezaz
24. aug 2008

bam tie moltexy si kde kupila? do porodnice predsa len budu jednoduchsie jednorazovky 😅

bambusko
24. aug 2008

u nas v dedine 😀 rozlicny tovar 😀 som skoro odpadla, cena za kus 6,70

bezaz
24. aug 2008

fiihaaa 😲 tak budem musiet popozerat, ale tu v samorine je len samy coop a billa 😒

libka1
25. aug 2008

Používate niekto Popolinky? Ako sa zbavujete hnusných fľakov od kakanice? Ja si s nimi neviem poradiť, naša malá kaká zriedkavo, ale keď tak to stojí zato, takže žiadna separačka nepomáha... 😅

venonna
25. aug 2008

cafte baby!
bambus, tie vlniaky su kraaaasne, aj ked trocha volne... ale ved dorastie 😉
pocujte baby, chcem nejake AIO do terenu, na tury, lebo s mojimi oblubenymi stvorcami sa zle naraba. Nemate radu, ktore su dobre?

taanak
25. aug 2008

Libka, mne velmi pomahalo oprat v ruke so zlcovym mydlom co najskor po uspineni. Teraz uz mala moc do plienky nekaka, ale ani starsie flaky nie je vidiet. Ale mozno je to aj tym, ze aj povodne biele plienky maju uz taky eko odtien. 😀

bambusko
25. aug 2008

venonna, hej su volne, ale medzi nozkami zase uzke 😠

venonna
25. aug 2008

babm, a keby si vrchnu cast ponorila do teplej vody? Ze by sa hore zrazili...? 😕 sak vies, ze je to moj oblubeny recept na velke vlniaky 😀 😀 😀

petusaaa
25. aug 2008

venonna: ty si cislo 😀

bambusko
25. aug 2008

venonna 😀 to radsej vyparam a prerobim. ale este idem skusit vtiahnut klobukovu gumu, len mi drahy kupil tmavomodru 😒

libka1
25. aug 2008

No žlčové som neskúšala, periem to obyčajným kokosovým a fľaky sú tam.. skúsim. a kde sa to dá kúpiť, ja som to nikde nevidela... 😒

bambusko
25. aug 2008

libka, pouzivam zlcove mydlo dm, davam ho aj do slizu na pranie a vsetko vyperie

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

petusaaa
25. aug 2008

libka: no ja som sa skoro poskladala, ked som to videla, ale u nas ho maju v dedine v jednote 😲

libka1
26. aug 2008

Ja som to hľadala v dmku a nenašla, skúsim ešte sa popýtať...
No jednota by ma teda fakt nenapadla 😀 petusaaa. Inac som tiez z Hlohovca a ak mi povies v ktorej dedine byvas rovno ho tam pôjdem kupit 😀 😀

bezaz
26. aug 2008

bam maju v dm? este som ho tam nikdy nevidela 😲

petusaaa
26. aug 2008

libka: ja som z trakovic. ale vies co, aby si sa neprehnala zbytocne, dnes sa ti tam zastavim a okolo jednej, druhej ti napisem, ci ho tam maju, ok? inak maju tam aj lanza mydlo, co som si vsimla a este nejake. tak ja omrknem a napisem, ok?

bambusko
26. aug 2008

dievcata, neviem, ci maju vsetky dm rovnako usporiadane regale. ak ano, to mydlo je vlavo od pokladne, hned za pracimi prostriedkami, dolu, taka fialovo-modra krabicka za 29,90. mavaju tam aj lanza marseillle

bezaz
26. aug 2008

bam dik, vybehnem cez obed posmejdit do dm 😉

quika
26. aug 2008

to zlcove som aj ja stretla v jednote u nas v BA na Stromovej, ale len raz, nikdy viac, vzdy je vypredane. Sa priznajte, ktora mi ho tam chodi kupovat? 😀

Inac dostal sa ku mne kusok vlneneho falnelu - 100% vlna. myslite ze by z toho isli spravit vlnacky? ja totiz tuzim po vlnackoch na suchy zips, tie natahovacie mi nie su sympaticke, a z tohoto by som to lahko usila. len neviem ako by to prezilo impregnaciu a ci taky tenky material tiez funguje.

bambusko
26. aug 2008

quika, myslim, ze by to prepustalo na svoch, ale vyskusat mozes, potom daj vediet. tiez som skusala vlniaciky na gombiky, ale ziadna slava, natahovacie pruzne su lepsie 😉

do jednoty mozno objednavaju po 1 ks 😀

taanak
26. aug 2008

v tom DM hladajte GALLSEIFE - to ma napisane na krabicke 😎
a maju ho aj tekute

libka1
26. aug 2008

Ok Petusaa, ale cez Trakovice chodíme často... V každom prípade dík za ochotu 😵

quika
26. aug 2008

to tekute zlcove z DM mi strasne smrdi 😖 tuhe je super. vyzera takto: http://www.swistak.pl/aukcje/3611139,Denk-Mit-m... ale ta krabicka je dost mala, asi ako klasicke mydla na ruky, nie ako tie bezne pracie mydla. u nas ho maju na najspodnejsom regali, hned vedla pracich praskov.

petusaaa
26. aug 2008

libka: tak uz ho nemaju ani u nas v jednote ☹ mli tam len jadrove, kokosove a lanza... tak ani nemusis chodit...

bezaz
26. aug 2008

petka ked si ho vykupila, ze jo 😀

petusaaa
26. aug 2008

nie, praveze som nestihla.. mam iba jadrove ☹ ale mame tam aj sodu, tak aj tu musim ist kupit...

petusaaa
26. aug 2008

baby, a nie je lepsie to lanza mydlo ako zlcove na skvrny... lebo mne ako vegetarianke, to zlcove nie je moc sympaticke. ja som si mylsela, ze ono sa to len tak vola, ale ze sa to vyraba fakt zo zlce ma nenapadlo 😅