Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

bihan
23. jún 2009

Vladka, to je jeden z dôvodov, prečo nemám veľmi rada systém - plienkové nohavičky + vrchné nohavičky.. tých patentov na bruchu je na môj vkus príliš veľa, ale na noc nám to fungovalo.. len mala Sára na sebe celkom slušný balík.

vladkaz1
23. jún 2009

😀 no ved ked truba som sa zle dohodla chcela som natahovacky uz neboli ,v podstate merino chcem len na noc ked to spravi ten ucel ,ze to bude tesnit a nebude pretekat tak v poho .. neviem ci ich budem pouzivat aj cez den .. fakt neviem uvidim musi to najprv prist ..neviem sa dockat aj s plienky uz veci konecne mi prislo potvrdenie objednavky...
ja som fakt zistila ze je nam lepsie dat 2X stvorec napr.. nez hambac sa mi v noci potoci a uz je pretecena a pritom si davam fakt zalezat aby tesnilo .. no uvidim ked pridu plienky .. som spokojna aj s tym malom v podstate co zatial mam ,ale najlepsie je pre Lucku ked poskladam 2 stvorce na tensie medzi nozky na to pul a super .. dnes si stahovala cely den SWB pul mi to islo pekne na nervy ale aj SWB velur si na patentky rozopla tak ja neviem dat jej rychlo gate na to a hotovo 😀 nech nema sancu 🙂

dudri
23. jún 2009

vladka, ukaz mi LB merino natahovacky 😉

vladkaz1
23. jún 2009

este nemam ved mi maju prist z uk ... nathovacky nemam, budem mat na suchac 😉

dudri
23. jún 2009

nemohla by si kopirovat fotku z UK

sissik
23. jún 2009

ja planujem este ustrikovat 3-4 vlniaky, aby sa tak rchlo nevytahali. a samozrejme, budeme potrebovat aj vacsie.
cez leto chcem skusit vlniaky aj cez den. teda ked nebudem vetrat. ked cez den v horucavach zaspala, tak som PUL rozopla a len na nich lezala, keby uz nestihla plienka, nech nezamoci sedacku.

inak dlha konopna vkladacka mi vydrzala v hamburgerovi menej ako BL stvorec. tie stvorce su fakt dobre. esteze som objednala dalsie

vladkaz1
23. jún 2009

mohla to ma nenapadlo hihihttp://www.madeinwater.co.uk/wool_cover.html tak tie prve budem mat ... jaj uz ich chcem ale musim cakat pride az 27 .... 🙂 ☹

vladkaz1
23. jún 2009

Sisik ,len ci ten balik odnesem z posty 😀 😀 😀 sak ma to zlomi haha

dudri
23. jún 2009

vladka, aha uz viem, no mam sklerozu 😉

vladkaz1
23. jún 2009

ale neva 😀

dudri
23. jún 2009

vcera som zistila Katka mala na sebe vlniacky -domace pletene z ovcej vlny 100% , vyzliekala mala zohriate v plienkovej oblasti. neviem predsavit ako bude vonku horucavo--- moze vzniknut potnicky alebo zapareniny (nepoznam co je to zapareniny 😔 )

bihan
23. jún 2009

Dudri, môžem ti povedať, že moje dieťa napriek celoročným tridsiatkam horúčavám nemalo z vlny nikdy ani jedinú potničku 😉

sulky
23. jún 2009

vladkaz, prosim ta kolko je postovne z madeinwater?

sulky
23. jún 2009

baby,poradte ktore PULky su podla vas najlepsie?

vladkaz1
23. jún 2009

ja neviem mna bude stat postovne necele 2 L a prinesie mi ich domov totiz ona uz ich ma doma v UK .., ale mam pocit ze okolo 3-4L neviem naozaj

brinzulka
23. jún 2009

sulky daj sa na vlniaky...potom sa dam aj ja...zatial nedoverujem 😉

sulky
23. jún 2009

ee, nechcem 🙂

sulky
23. jún 2009

brinyulka, aka bola ta UK adresa s plienkami? Tee Hee Baby viem. a ta druha?

brinzulka
23. jún 2009

sulky..ja som tehu...a trpim demenciou......snad niekto hodi link, komu to v hlave klape 😉

sulky
23. jún 2009

mam to, babykind

nsoci
24. jún 2009

Madeinwater zavisi od mnozstva...4.95 za maly balik, 9.95 za velky (velky v nasom pripade bol 5 plen + 3 vlniaciky)

nsoci
24. jún 2009

Luciabah nie si sama... my nemame niajke kapsovky... len BL a stvorce + investovala som do vlniacikov tak som zvedava co to urobi... len at zasielka z brany nechodi a nechodi...

vladkaz1
24. jún 2009

LILI no co ake su LB pouzivanim teda aky mas na ne nazor ?

lilly
24. jún 2009

som pridala konecne fotku natahovacich vlniakov LB, som ju rano odfotila
ja som z madeinwater platila 4,95 /1 vlniaky, 2 plienky, 5 hodvabnych separaciek/

neurologia
24. jún 2009

baby a ako skladujete uz pouzite plienky?

vladkaz1
24. jún 2009

ja ich skladujem na mokro namacam do vanicky a ob den alebo ete vecer perem aby boli rano suche..
Lili ja som uz kukala este len som osi rozdrapila su pekne .. este troska velke ze? ale ako si spokojna s plienkami? stale pochvalujes?

lilly
24. jún 2009

hej, este su velke, no daju sa nosit, davam ich len na noc, este ze som nevzala L, ale M... a s LB one som tiez stale spokojna, na noc k nim ale pridavam jednu BL vkladacku, tak sa mi to osvedcilo viac..
ja skladujem na sucho, len ked je pokadena, tak preperiem so zlcovym mydlom a hodim no vedra k ostatnym, po 2-3 dnoch periem

vladkaz1
24. jún 2009

jaj dobre dobre si ma ukludnila .. tesim sa na ne ale este si pockam ☹ ale zas som usetrila kopu penazi na postovnom ..
ja nerada skladujem plienky .. neviem .. no to som ale ja ked budem mat vela tak mozu byt v kosi aj 3 dni 😀

lenka138
24. jún 2009

vladka a to keď večer operieš, tak to máš ráno suché? 😨 , ja to mám za deň uschnuté, len keď to dám von na slnko a v tomto počasí mi vnútri schnú 2 dni, no a bamboo aj 3 😠

lenka138
24. jún 2009

ja plienky skladujem vo vrecku na plienky a na sucho, ked je kaka, tak preperiem so zlcovým mydlom a dám k ostatným, periem zhruba každý deň a vždy k tomu šupnem aj niečo iné, aby práčka nešla len kvôli plienkam