Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
29. jún 2009

dakujem vam babalky ste straasne zlate cmuuuk mam vas rada ... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
No ved ja len skusam co pojde usit hihi nechcem nicit material origos ked budem mat na plienocku 😎
mala spekuluje ako keby jej nic nebolo a pritom sragoti kade chodi vsetko mam namoceno bo ma zelenu kaku mame probiotika a oprala som a flaky tak som vsetko namocila hnuskujeme ☹ 😒 ale malej asi hnusky vadia lebo stahuje dole .. dala som jej pizamko 😝
Ja si skor myslim ze je lepsie vopchat a docielis lespi efekt 😉 , ale nemam AIO takze kebyze mam mozno som aj ja leniva 😀 neviem to posudit ale chcela by som plienocky uz aj nejake peknucke aby som sa mohla aj chvalit nie len na doma 😅 idem cucat panelak

standu
29. jún 2009

lilly ja ked som spekulovala na zaciatku a robila prve objednavky tak som nechcela ziadnu kapsovku.....ze ja tam este cosi mam vypchavat!!! no iste!!! a teraz ich mam vacsinu 😵

lilly
29. jún 2009

mne pridu take nepraktikus tie kapsovky, ze zvonka take krasne vzory no ale po jednom pouziti musi ist do prania.. preto sa mi viac lubia IB, ze tam supnem viackrat do tych istych gati hocico a kocham sa v peknej farebnej chlpatej plenuche dalej.. preto ma lakaju este blueberry minky pulky, na babykinde ich maju v akcii... tisko slintam nad nimi a snazim sa odolavat.. 😅

ingusa
29. jún 2009

Dobry vecer,
Rada by som sa opytala skusenejsich;)cakame chlapceka a vybava latkovych plienok objednana...
Ako je to z " balenim na siroko "?moja svokra ma presviedca o kupe postoliek a takto balenim min.pol roka,ale ja som neni presvedcena ci je to potrebne..ako to riesite vy??
Dakujem za odpovede;)
Pekny vecer

lilly
29. jún 2009

ingusa a ake plienky mas objednane? Niektore ti v pohode zabezpecia balenie na siroko, pripadne pre lepsi pocit, vypchas tu plienku jednym stvorcom naviac a mas to.. ziadne postolky nepotrebujes.. 😉 aj ked ja som davala miesto pul niekedy aj postolky, ale nie take igelitove, ale take jemnejsie..
a ono vraj sa uz tak balit nemusi, takze si vyber.. a hlavne zalezi od kontroly u ortopeda, nam v 1. mesiaci povedal, ze staci balit nasiroko v noci, no a to bolo v pohode s latkovkami, odvtedy sme este na kontrole ani neboli, no mali by sme uz asi niekedy ist..

snikol
29. jún 2009

ingusa mne poradila labutka na strane 313 precitaj si jej skusenost. 🙂

ingusa
29. jún 2009

Lili a Nicol,dakujem za info;))
Mam objednane cez IV,Popolini,Bumgenius,BL az po klasicke stvorce..najhorsie je,ze uz teraz som "navnadena" na tieto plienky tak dufam ze sa aj malemu budu pacit;)

snikol
29. jún 2009

ingusa nemas za co ja si zbieram taktiez este len informacie, ale na prax sa uz velmi tesim. 🙂 🙂 🙂

lilly
29. jún 2009

ingusa, tak podla mna s tymi nebudes mat problem balit na siroko.. ja som prvy mesiac balila len do stvorcov na novosklad a do toho este vv, navrch IV pulky alebo dakedy postolky a v poho

sisa.b
29. jún 2009

lilly, ja som v sobotu mala jedny blueberry minky v kosiku, mali ich tam v bazare zlte velkost L nove za 9 libier!!! no este som cakala na snikol, kym mi odsuhlasi snapku, tak som sa k tomu dostala az vcera vecer, ked sme prisli od svokrovcov a tie pulky tam uz neboli 😢 😢 😢 😢 😢

standu
29. jún 2009

ingusa nevidim dovod, preco by sa babatku nepacili 😉

dnes sme sli von v UD vypchatej dvomi BL stvorcami a babka mi hovori, ty v tom jej musi byt horuco! vravim, ze keby jej bolo horuco, tak ba sa zaparila, nie? no a nezaparili sme sa ani s nenamastenou ritkou 😉 tak mala rukolapny dokaz....jaaaj presvedcit zadubencov, to je obcas tvrdy oriesok 😒

lilly
29. jún 2009

chudatko sisa.. 😢 sucitim s tebou.. to na babykinde?
a nevzala si ine nie z bazaru za 12?

sissik
29. jún 2009

pisali mi z sijemdetem a nemaju problem poslat balik aj na slovensko
velmi ma to pokusa usit nejaku plienku podla mojich predstav

sisa.b
29. jún 2009

lilly, nie, vzala som nakoniec swb ☹ chcela som, aby mi to vyslo do 20 libier vsetko

vladkaz1
29. jún 2009

Sisik ale podla toho co si sila vies super sit .. mas velmi pekne veci v albume ja sa ucim ...
No sisa skoda veru skoda .. jaj to je smola teda .. si sa mohla teskat ze? ja som vcera pozerala babykid a nemali tam take akcie by som hned zobrala aj ja

sisa.b
29. jún 2009

jj, skoro som sa vcera rozplakala 😢 mohli sme mat chlpatucke zltucke vrchnaky 😢 sakra,a uz som to v sobotu mala v kosiku!!!

vladkaz1
29. jún 2009

no teda no co uz neboj este natrafis no jednoducho neboli urcene vam 😉 ja viem ze to mrzi ale musim najst lepsie verim ze to pride 😵 😵

sisa.b
29. jún 2009

ved ano, len ma to dost mrzelo ☹ mohli sme mat aj na doma pekne chlpatice

vladkaz1
29. jún 2009

ja viem aj mna by to mrzelo ☹

bihan
29. jún 2009

Kočky, sú to len plienky! 😅 😉

sisa.b
29. jún 2009

bihan, ale ked ja som do nich zalubena 😵 😀 😀

vladkaz1
29. jún 2009

😀 no su jasne ale ja chcem uz moje este pockam do konca tyzdna a pisem P. Pilkovi to kolko vybavuje objednavku preboha 😕

bihan
29. jún 2009

Sisa, kde si našla ten bazár? ja poznám jedine zlatý ebay, ale tam toho veľa nie je.

sisa.b
29. jún 2009

bihan, na babykinde. maju tam taku stranku bargains a tam predavaju pouzite plienky, pripadne nove s nejakou chybickou, alebo stary typ, farby, ... 😉 a niekedy sa tam najdu pekne kusky

vladkaz1
29. jún 2009

mne tam nechcelo zobrazit foto .. ale su tam same wondwroos 😝

sisa.b
29. jún 2009

vladka, myslim, ze foto tam ani nedavaju, no chlpata blueberry musi byt krasna

bihan
29. jún 2009

jasné.. to sa vždy hodí 😀
Ale vyzerá to tak, že u nás už pomaly plienkam fakt odzvonila (snáď až na tie pre nás nočné CT-čky).. Sári sa začína seriózne odplienkovať.

labutka
29. jún 2009

ja som objednala swb vlnaky, kamoskinej kamoske do UK to poslu, a 10 jula pride na SR tak nam ich donesie. uz nech je 10teho, jak sa tesiiiiiiiiiiiiiim na ne. 🙂

sisa.b
29. jún 2009

bihan, tak to gratulujem 😵 a newborn este nechystate?

no ja sa na to odplienkovanie ani netesim ☹ mozno keby som mala prve dieta a mohla by som sa tesit na latkovanie s dalsim...

bihan
29. jún 2009

Sisa.. teraz ako som na Slovensku asi nehrozí 😀 ale plány sú... veď to vieš 😉

Labuťka a prečo cez kamoškinu kamošku 😅 ja som SWB vlňáky objednávala pre kamarátku na Slovensku a vyšli asi na 23€ s poštou priamo k nej