Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emmka3
11. júl 2009

vladka, co ja viem, je tie BL bamboo moc nemusim, po 2 hodkach precikane a ked nedam separacku, tak aj ritka bodkovana ... maly ma stale viac a viac utvrdzuje v tom, ze jeho ritka moze len bavlnku ... btw. aj ja som bola v Tescu na tie stvorce a zatial sa mi pacia ... bavlnka aj savost 🙂

emmka3
11. júl 2009

len neviem, co budem robit s BL stvorcami 40x40, kedze ich mam 5 a vobec nevyuzivam 😅 nechcete niektora? 😕

vladkaz1
11. júl 2009

Emka ze? ja som prestala pouzivat avivaz malej nenak neskodi v pohode ale stvalo ma to kvantum a minanie 😅 tak som sa na to vyprdla tak su troska drsejsie ..
Ako savost sama o sebe parada ja som vam uz x krat pisala ze som s nimi nadmieru spokojna a za tu cenu 😅 spravia troska vacsi zadocek kedze davam ja 2 a na to pul ale v pohode savost sa mi fakt paci..
Bamboo mam 4 plenuchy a 5 stvorcov a uz viacej nebudem kupovat staci nam pre druhe ak raz bude uz budem rozmyslat inak nakupim viacej AIO aby som mala troska ulahcenu pracu teda pohodlnejsie aby to bolo ..
No momentalne si myslim na to o com som bola presvedcena ze nevrazim moc do latkoviek tak uz som prekrocila strop kedze uz chodime na serblik 😀 ale je to strasne lakadlo hihi

vladkaz1
11. júl 2009

emka keby si povedala skor teda teraz pises ? 😀

emmka3
11. júl 2009

vladi, gratulujem k serbliku 😉 ja budem tiez ku koncu este mozno dokupovat AIO, uvidime, ci sa stihneme odplienkovat kym pojdeme do jasiel ... ja viem, ze pisem po funuse, ale mozno sa niekto najde, kto by zobral 3 BL stvorce 40ky za cenu 30tiek 😉

vladkaz1
11. júl 2009

fakujem mala uz chodila na serblik ale nejako sa jej to zhnusilo tak som ju nechcela nutit potvora normalne si vypita plienku aj oznami ked ma plnu teda mokru ze chce plienocku to pri hnuskach zdaleka nerobila sa tesim inak ma kamosa Ericka a on je velmi sikovy chodi na serbik su rovesnici novemb. a opakuje po nom ved deti sa ucia aj od seba a pekne sa vypita sem tam ked je unas ale inak keby som ju nenahanala ja tak nie 😀 zacala hlasit aj ze ma kako 😀

emmka3
11. júl 2009

vidis vladka, mala je paradnica a ona sa isto kvoli latkovkam nechce odplienkovat 😀 zeby uz aj ona bola na nich zavisla? 😀

vladkaz1
11. júl 2009

😀 😀 no je to dost mozne ja si vlastne uvedomujem aka je rozmumna ked ich susim na susiaku tak chodi okolo a ukazuje ze do nich robi kako 😅 😀 inak je to cert .. skor je taky blazonko je velmi tetska takze nic ju nebavi len santit lietat a jasit sa nejake poucne knizky akoze prinutit ju logic. hram alebo nejakym co rozv. motoriku absolutne 0 la bodov roztrha pohadze .. ☹ 😅

marianeta
11. júl 2009

Jej sissik ja som ti aj chcela napisat ze keby si ten mio fresh objednavala ci hodis aj mne a vidim ze som nestihla.
A nemohla by si mi jeden posunut? 🤐 Ja by som si pon aj prisla a samozrejme dam polovicu za postovne co ty na to?

A este mam otazku tie IB nepustaju farbu ked su take vyrazne farebne?

tamka84
11. júl 2009

standu, asi tu už nie si. Ja som vzala všetky plienky, t.j. 18 ks...jediná nočná mi ostala doma, ktorú sme vyzliekli pred odchodom. už sa mi BG 3.0 skoro usušili, aj CT sa už risuje, len vkladačky sú mokré...tak dúfam že do zajtra uschnú na cestu domov, a dnes ešte vydržíme. Len AIO sa mi už skoro všetky minuly ale neva. A standu je tu fakt zimšie ako u nás doma, včera pršalo celé poobedie, dnes ráno bolo krásne, ale teraz sa zase zaťahuje. A kam idete? My sme v Tatranskej lomnici....

emmka3
11. júl 2009

tamka, my ideme do Strby 😉

tamka84
11. júl 2009

baby, neuveríte, ale stretla som tu v Tatranskej Lomnici Standu 😵 , no to je super náhoda nie? Tak sme sa už aspoň videli aj osobne. Už aj so Sissik sme sa videli.

brinzulka
11. júl 2009

Slovensko je malicke....sranda sa s Vami..bambulky... 🙂

vladkaz1
11. júl 2009

baby no urcite Tamka to vazne? pozdravuj teda hihi .. aspon ste mali o com kecat nie?
Emka do Strby chodime lyzovat 😉

emmka3
11. júl 2009

ja to stale hovorim, ze SR je mala, a co este svet oproti tomu 😀

vladkaz1
11. júl 2009

😀 no asi tak ale je to riadna nahoda.. my nejdeme nikam tento rok mozno na Sumavu manzelovej tete na ranc uvidime ako bude mala 🙂

sissik
11. júl 2009

emmka a keby si skusila dat tie bambusove stvorce pod bavlnku? na zvysenie savosti. ci to nie je dobre ani tak?

tamka84
11. júl 2009

vladka vážne, skoro som odpadla. zháňam teraz golfáč a mi padol do oka keď som vchádzala do obchodu, ešte hovorím MM že aha taký kočiar má Stanka a že je super. A potom som spoznala Stankinho manžela a malú princeznú z fotiek, no a Stanku som si už našla v obchode, hladala som kočku s krátkymi čiernymi vlasmi... 😉

no baby ale vám poviem, kebyže bývam tu v Tatrách, tak neviem koľko plienok by som musela mať aby mi stihli schnúť. jediné čo sa mi usušilo je BG 3.0 ale tie vkladačky do nich vôbec, a doma ich mám suché tak za 2hodky...
😨

vladkaz1
11. júl 2009

no teda super vam aj zavidim ale v dobrom aj ja by som sa rada s vami stretla 😀

jankasz
11. júl 2009

Ahojte,ked ste na fore citali o uskladneni latkovych plienok,nemozem to nikde najst 🙄

vladkaz1
11. júl 2009

uskladneni? tu vo vybave nie? ale nie latkovych ale kocka bola rozhodnuta skladovat baliky hnusiek .. maly byt atd to si myslela? ja som sa tam aj povadila ale ozaj je to akoze smiesna tema ale takych som tu videla azaz .. no co neporadis ked mozes?

vladkaz1
11. júl 2009

pod nami asi 5 riadkov je kde skladovat plienky 😉

vladkaz1
11. júl 2009

brindzul co si zdrhla ? a ozaj co este nepinkas? ako babo? kope? 😀 pod pod moja krasavica do TT 😀

agatkag
12. júl 2009

ahojte, včera som si pripravovala veci pre bábo, prala plienky a dala som ich aj do sušičky a keď som ich žehlila, tak som zistila, že majú znak, že sa nemajú dávať do sušičky. Vôbec ma to nenapadlo, veď je to bavlna...keď som ich vyžehlila a poskladala, tie okraje trošku prečnievali, ponaťahovali sa. Dúfam, že to nevadí. Neviem, či ich teda môžem sušiť takto alebo ich dať radšej von. No v zime si to vonku neviem predstaviť, a v byte mi to neuschne, možno za tri dni.

brinzulka
12. júl 2009

agatkag....zehlila si stvorcove, ci ake? Tvarovane sa nesmu zehlit....stvorcove v pohode, menia svoj tvar trosku... bambulky Ti povedia o susicke..bo susia v nej plienky..len my nemame..tak nemam skusenost...

agatkag
12. júl 2009

brinzulka, mám štvorcové, ja ani neviem, že nejaké tvarované existujú....no mám čo študovať

brinzulka
12. júl 2009

popozeraj babam do albumov....stranka plienka.sk, plienocky.sk, latkoveplienky, latkovky...daj vyhladat..tam su...

sissik
12. júl 2009

agatka to na obycajnych stvorcoch bolo, ze nesmu ist do susicky? to sa mi zda ako haluz, vsak to je cista bavlna. zeby to tam dali koli tomu, ze sa deformuju, aby im to ludia nereklamovali? vsak sa deformuju aj pri prani

lilly
12. júl 2009

ja davam do susicky uplne vsetky plienky, ved aj na pulkach je pisane, ze mozu ist do susicky na nizsiu teplotu, tak to susim na programe bavlna+suche do skrine+ jemne
ja mam tiez na niektorych stvorcoch ze sa nemaju davat do susicky, tusim na tych happy squares, no este som sa s konom nezrazila, ze by som stvorce do susicky nedala, ked ine dam.. ja tam davam aj ta vsetko, aj ine pradlo nase, stitky nepozeram, ved to skoro na vsetkom je, ze sa do susicky nemoze dat..