Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

olinka6226
4. jan 2009

tie baby kangas su normalne kapsy, co tam napchas, to tam budes mat 😀 najcastejsie tam davam bamboo vlozky od BI. ja mam tiez rada bl organic. mozno o nieco radsej ako bambus.

sjuzocka
4. jan 2009

olinka, tie jadra do IB sa daju kupit aj zvlast - napriklad tu: http://www.kittykins.co.uk/accessories/type/10/...

chystam sa odtial objednat, tak ak niekto chcete nieco z tej stranky kittykins.co.uk tak dajte vediet.. objednavam bud zajtra alebo pozajtra. ja sa chystam na tie itti bitti jadra.

indy
4. jan 2009

som sa blbo opytala, samozrejme viem, ze SK patri do EU 😀 Mala som na mysli ci to neclenia na eurozony ako na stranke ellashaus

petusaaa
4. jan 2009

mne pride bambuska rovnako sava ako organic. na noc vkladam do bambusky aj bambus stvorec a vydrzi 😉

ja mam tusim malocikajuce dieta, mne vydrzi aj bl organic aj s tou vlozkou 3-4 hodiny (ak mi nahodou zaspi a nechem ho budit)

sjuzocka
4. jan 2009

indy zatial nerobia rozdiely, platia ceny co maju napisane na stranke. cize objednavka do 20 libier, postovne 2 libry, objednavka do 50 za 3 libry... teda myslim tu stranku teeheebaby

lilly
4. jan 2009

ahojte, tiez patrim medzi latkarky, pouzivam rozne latkove plienky, bambusky od BL, tots bots, hemp hour zavazovacky, disany.. no mam malo takych nohavickovych plienok, tak som si objednala z MMB dve velurky SWB, jedny SWB vlnene nohavicky a z latkovky.sk tiez cakam balicek, tam ma oslovili Kissaluvs, hamburger a loviky rucne farbene. Tolko tu ospevujete tie itty bitty, ze mam strasnu chut si objednat tiez. 😵 Niekde som pozerala, ze ich je viac druhov, ktore su najlepsie, tie itty bitty d´ĺish? Sjuzocka, ja by som sa asi aj pridala k tej tvojej objednavke z UK.

lilly
4. jan 2009

k tej BKM, ja to tiez robim tak, ze nejak nesledujem malu kazdu chvilu, ci ma cikat, ci nie, ale ked ju idem prebalit, tak ju dam nad nocnicek /slahacia nadobka inak, ale vyzera ako cinsky nocnik 😀 / a ona takmer stale sa tam vycika, niekedy aj vykaka. Zarucene nieco pusti, ked je len chvilu prebudena. V noci v poslednej dobe cika malo, tak ked sa budi na jedenie a najprv ju prebalujem, tak vacsinou ma aj po 3 hodinach suchu plienku, tak ju supnem nad nocnik a ona vycika poriadnu davku a zase vydrzi 3 hodiny v suchu, alebo takmer v suchu 😵 Cez den uz cika ako prietokovy ohrievac, ze su vsetky druhy plienok za 2-3 hodiny premocene, no aj tak pusta este aj do nocnika.. 🙂

sjuzocka
4. jan 2009

lilly, hej, tie d lish snap in one, lebo sa to da poodopinat a potom mozes este tam pichnut daco ine do tej chlpatej nohavickovej veci 🙂 dost rychlo schnu a juuuj no proste uzas... urcite si objednaj aspon dve lebo ako bihan ma napisane v albume - jedna nikdy nestaci ! 🙂))

lilly
4. jan 2009

a kolko je vlastne teraz kurz libry? Na kolko vyjde taka itty bittka? A aku velkost objednat, asi M nie? Mala ma cca teraz okolo 5 kg, neviem presne..

sjuzocka
4. jan 2009

kurz je teraz okolo 29 sk... takze itti bitti vyjde tak na 380 sk. sorry ze este neratam v eurach ale to chce u mna cas 🙂) ja mam sice M ale objednala som aj L a sedi nam dobre takze objednavam uz len L. Zober jednu M a jednu L a ked ta L bude velka tak pockas dva mesiace a uz velka nebude 🙂

lilly
4. jan 2009

hmm, ja vezmem asi aj tri, jednu M a dve L, len vyberam farby 😵 take su krasne. Mozem sa teda pridat k tvojej objednavke?

sjuzocka
4. jan 2009

pridaj sa 🙂 vsetky su krasne, mne sa velmi paci ta pepermint, ale fakt su krasne vsetky... okrem ruzovej, tu ja nemusim :P to radsej fialovu..

lilly
4. jan 2009

no asi som si uz vybrala, teda odtial http://www.kittykins.co.uk/cloth-nappies/type/4...
vezmem jednu M rock melon a 2 L fuschia a lime 😵 😵 😵
Poslem ti na ucet peniaze predom, ci az potom? Napis IP pripadne 😉

lilly
4. jan 2009

peppermint sa paci velmi aj mne, ale asi ju nemaju skladom ani ako M, ani L.. skoda, tu som si chcela vybrat, no az potom som si vsimla tie znacky, ze ktore maju a ktore nie..
a ruzovu zase ja dost mozem 😵

lilly
4. jan 2009

mala sa mi zobudila, zajtra sa dohodneme.. 😉

petusaaa
4. jan 2009

sjuzocka, mozem sa aj ja pridat?

sjuzocka
4. jan 2009

lilly posles mi az ked to uspesne objednam ze to skutocne maju na sklade 🙂 ale znacim si,... potom dohodneme detaily, budem ti to musiet poslat postou kedze si z kosic.

sjuzocka
4. jan 2009

petusa mozes 🙂 hocikto sa moze pokial ta objednavka nebude nad moje financne moznosti 🙂)) zatial este moznosti mam 🙂)

lilly
4. jan 2009

no moja ziva odsavacka uz nasava 😀 ok, sjuzi, tak potom si zarataj aj slovenske postovne 😉 juj, uz teraz sa na ne strasne tesim 😵

petusaaa
4. jan 2009
petusaaa
5. jan 2009

a este jedna otazka. vyuzzijem vrchne nohavicky nad 15 kg? na ake velke dieta to je? 😕

bezaz
5. jan 2009

zuzi tak som si vybrala aj ja, ak sa mozem pridat, vyskusam tie vami ospevovane itti bitti.. pisem ti IP, dik 😉

bihan
5. jan 2009

Z kittikins som objednávala aj ja tie prvé plienky, ale nebola som veľmi spokojná so servisom.. všetko im príšerne dlho trvá, 2x mi neodpísali na mail a v konečnom dôsledku mi zásielku vyexpedovali asi 10 dni od zadania objednávky 🙄 Teraz som objednávala z Teehee a ešte neprišlo, ale vyexpedovali mi to okamžite a tým, že majú fixné ceny za poštovné (a veľmi rozumné), tak to išlo bez dohadovania a bez problémov.

sjuzocka
5. jan 2009

bihan, hmm, to je blbe pri tak netrpezlivych zakaznikoch ako som ja :( ale na teehee nemaju to co chcem... asi si proste budem musiet pockat... a kittykins nejak velmi hybe s tym postovnym?

bihan
5. jan 2009

No ono ani neide o to, či som trpezlivá alebo netrpezlivá, lebo sú veci, na ktoré si rada počkám (napr. teraz som objednávala ďalšie biooblečko a viem, že to chvíľku potrvá, ale majú to na stránke napísané 😉) ale ide mi skôr o tú komunikáciu. Keď niekomu, komu budeš platiť peniaze za tovar, pošleš mail a on ti neodpíše, alebo odpíše o niekoľko dní, tak to je fakt pre mňa nevhodný prístup. Poslala som objdnávku a kým mi poslali mail s celkovým poštovným, ďalšie dva dni (pri tom britská pošta má na nete krásny price finder), navyše chceli odomňa zlú sumu - chceli celé poštovné a pri objednávke som už 1,5 libry zaplatila no a keď sa už konečne uráčili mi strhnúť peniaze za celú platbu, tak to vyexpedovali asi o 4dni... takže ja už asi nikdy viac u nich kupovať nebudem.
Poštovné za dve plienky (IB) som platila 2,78 alebo tak nejako
Tu máš ten price finder
http://sg.royalmail.com/portal/rm/PriceFinder;j...
a rátaj cca 180-200g na jednu plienku

sjuzocka
5. jan 2009

bihan ved na tom price finderi su hrozne ceny 😨 ja som myslela ze sa to zmesti tak maximalne do 8 libier...

bihan
5. jan 2009

Sjuzi, to nie sú hrozné, ale reálne.. teda hlavne pozri Small packet, lebo ti to vyhodí rôzne druhy poštovného, ale oni všetko posielajú ako Small packet... za 3 hamburgery bolo poštovné niečo vyše 4 libier, takže preto som písala, že TeeHee majú veľmi rozumné poštovné 😉

bezaz
5. jan 2009

zuzi tak aby si s tym nemala nejaky problem 😕 😅

sjuzocka
5. jan 2009

tee hee mam overene ze su seriozni a to postovne je fakt prijatelne... ale odvija sa od vysky objednavky, nie od vahy.. viem ze je to realne postovne, ale prave kvoli postovnemu som sa predtym nikdy neodvazila objednavat zo zahranicia. chcete vsetci tie itti bitti? to je potom fatk lepsi vyber na teehee. ja by som este nieco z teehee tiez chcela a tie jadra do itti mozem objednat odinakial... petusaa pozerala som tie wrapky, tie tots bots a potom som si vsimla ze maju na stranke napisane: Please note, under the terms of the manufactuer's UK retailer agreements we are unable to dispatch Mother-ease or Tots Bots products outside of the UK. takze tieto wrapky ani nejde objednat 😕 tak baby asi to presmerujeme na teehee... jedine ze by sme nasli daky iny obchod kde maju vyhodne postovne 🙂
inak podla mna pod tlakom nasich slovenskych objednavok z teehee za chvilu sa stane to co na ellashouse 🙂)))

sjuzocka
5. jan 2009

jo zuzi, ip nedosla