Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

alusha
27. aug 2010

@janulienka89 bohate ti to staci, len by som este dokupila zo dve plienky na noc, aby si mala aspon tri kusy 🙂

janulienka89
27. aug 2010

som to omylom poslala este som nedopisala 2 Little lamb bambusove plienky, 1little lamb kapsova plienka, 1 little lamb mikrovlakno

halinka1
27. aug 2010

Ahojte,
ak by mal niekto záujem: predám za rozumnú cenu plienky Bambino Mio po dcérke - čiže používaný jedným dieťatkom - aj s nohavičkami a dvoma baleniami dezinfekčného roztoku. Vlastním komplet celú sadu až po vek 3 rokov. Dcérka ešte tú najväčšiu používa. My sme si na ne veľmi zvykli a sme spokojní. Len rozmýšľam, čo s tým všetkým...Viac, ak by ste mali záujem, cez IP.

sisamato
27. aug 2010

dakujem baby co ste mi odpisali za rady 🙂 ...asi plati kvailta sa rovna cena

zojec
27. aug 2010

@janulienka89 tak to ti bohate staci 😉 aj ked neviem ci ti LL u vacsieho babatka vydrzi celu noc...

lindauciatko
27. aug 2010

ahojte,
baby ja som si vcera vsimla na tej LL ze ju treba prat na 40ke
ako ju periete? ja preferujem totiz 60ku a len ta LL jedina z mojej vybavy je so stitkom 40ka...
vdaka

brisilda
27. aug 2010

kocky nemate niektora na predaj vlnaky? aj aj ich uz chcem ale v eshope su priserne drahe 😒 a na ebay ich nemaju teda nie ten pan od ktoreho kupujem 😀 a druhy chce za postovne 60 libier 😠 blazon jeden 😀
@katka888 ja lacne plienky nekupujem mala som kupene na zaciatku z druhej ruky babylucy ze ako sa nam budu pozdavat a hned sli z domu nepacili sa mi boli mohutne a tvrde ☹ ani som ich neprala a neskusala 😖 moju spokojnost naplnili plienky bum genius a teraz som si objednala biele BG ecodomum jednu na skusku cena je ako za jedne vr. nohavicky a kedze ja chcem iba vr. nohavicky viacvelkostne tak som zvolila tuto variantu 😉

brisilda
27. aug 2010

@lindauciatko ja periem aj tie z ebay na 60 C 😉 a nic im neni zatial

katka888
27. aug 2010

@janulienka89
ahoj, ja mam na zaciatok nieco obdobne: 3x vrchne nohavicky BG flip, 4vkladacie plienky sty dry+ 2vkladacie plienky organic, 3x bambus na noc, 1x vrchne nohavicky na bambusky , 1x kapsova plienka a kopec klasickych stvorcov.
kedze periem raz za dva tri dni, vrchnych nohaviciek mam malo, lebo ked mi 2 ks za den prekaka, tak uz nemam do coho jej davat . kedze doma pouzivame najma klasicke stvorce, tak vkladacie stay dry a organic zatial stacia, bambusy tiez, akurat som dnes kukala na anavy, ze bez vlozky su skvele aj na den / nie su mohutne /. a este dokupujem kapsove plienky kedze mam len jednu a je super von na navstevy, k doki s nou chcem ist a tak.
tot moja zaciatocnicka vybava a s nou moje 2 tyzdnove skusenosti, takze asi ti budu chybat tie vrchne nohavicky, kvoli tomu, ze ak ich za den dva prekaka, mne baby teraz odporucaju vlniaky dokupit a na noc este nejaka plienocka.
🙂

katka888
27. aug 2010

@janulienka89
p.s. tak s tymi LL to mas vybavu ako ja hihi, ale asi tie vrchne nohavicky bude este treba / popr tie vlniaky 😉 /

katka888
27. aug 2010

@lindauciatko
aj ja som si vsimla, ze 40 a je to jedina plienka ktoru mam na 40 ale periem na 60, tak mi odporucila petrinka, kedze sa prala tusim 3 ci 4x , zatial nejake zmeny nebadam 😉

brisilda
27. aug 2010

@katka888 pocuj ved aj ti prekaka vr. nohavicky BG tak ich rychlo oper a daj vysusit ja to tak robim teda robila som 😉 kako z nich ide rychlo dole 🙂 no ja teraz davam malemu plienky co mam tie zvieracie a maly neni ani zapareny ma pocit sucha ja pri prebalovani stale kukam dnu ci je vazne pocikany 😀 a kako ide naozaj lahko dole neostava ziaden flak ani pri rucnom prani 😉 preto som si teraz objednala dalsie aj dievcenske farby srdiecka ak by chcela kamoska ak nie tak popredam 😀

katka888
27. aug 2010

@brisilda
tak pls. potom napis, ako si bola spokojna s tymi nohavickami BG ecodomum, aj ja som na ne dnes na odporucanie kukala, lebo s BG som velmi spokojna, ale farby mi nesekli / BG flipky myslim /

katka888
27. aug 2010

@brisilda
ja hlava derava... ved ked ich oplachujem prudom vody, hned ide vsetko dole, tak ked ich este preperiem a dam vyschnut, mozem ich pouzit zase 😀 😀 😀 / vies inzinier.... vyplachli mu z hlavy kvalitny sedliacky rozum 😉 /
a ake zvieratkovske si to spominala? diky
ja sa snazim take neutralnejsie, mame dievcatko, ale hadam coskoro dalsie babo a ak bude chlapec, nechcem aby chodil v ruzovych kvietkovanych plienockach 🙂

brisilda
27. aug 2010

@katka888 no ja som s Bg tiez maximalne spokojna no chcela som aj biele nohavicky a viacvelkostne a jedine BG econobum ich ma 🙂 takze som si ich vybrala ja jednovelkostne nechcem ☹ mam male babo a nohavicky regulujem podla toho kolko vkladaciek mu davam 😉

petrinka
27. aug 2010

@zojec neboj, vrdrzia LL aj cez noc, mam to odskusane... 😀 keby extremne cikala, mozes doplnit este jednu vkladacku, dostat aj original doplnok od LL, ale my sme este mepotrebovali... maly precural plienku len 1x a to vtedy, ked mu isli zuby a doslova celu noc mi spal na prsniku a stale celal, aby sa ukludnil...

brisilda
27. aug 2010

@katka888 kuk album inak aj tuto som si vcera hodila do objednavky je nadherna ked ju kamoska nebude chceit tak ju ponuknem na predaj 😉 material je uzasny 🙂 som s nimi spokojna

brisilda
27. aug 2010

ozaj tie plienky su chlpatucke 😉

petrinka
27. aug 2010

@lindauciatko @katka888 bambusky periem na 60°vacsinou. Komunikovala som s vyrobcom a ta pani mi napisala, ze 40° staci, aby sa zbytocne bambus neopotreboval. ze pri dnesnych praskoch je to v pohode. Ked je zakakana periem na 60°, ked len pocikana a naplnim pracku, tak periam na 40°. Zmeny som tiez este nezbadala. Zatial co som sa stretla aj s inymi typmi bambusiek, je napisane pranie na 60°. Neviem, mozno kocky, co maju ine znacky bambusiek by mohli kuknut ake su na nich pokyny na pranie....

zojec
27. aug 2010

@brisilda
@katka888 ked uz spominate tie econobum.. ja tie moje uz dva dni marne hladam.. vobec netusim kam som ich podela 😠 este mi ostalo nase pradlo popozerat a ak tam nebudu, tak uz neviem... ja ich az tak casto nepouzivam, lepsie sa mi pozdavaju flipky, lebo maju dva rady a zaklopky.. ale treba mat aj biele, to je pravda.. 😉 😉 😉

lindauciatko
27. aug 2010

@katka888 a @petrinka vdaka, petrinka poslala som ti aj IP 🙂

lindauciatko
27. aug 2010

baby a este mi pride plienka anavy,
citam v popise ze plienka je predprata, tak to ju mam akoze hned pouzit? tie co mate anavy ako ste to spravili?
ci ked ju oskumam rozhodnem sa ci ju dam prv do pracky?

katka888
27. aug 2010

@lindauciatko
mne prislo viac plienok naraz, tak som ich vsetky " smarila " do pracky.....
a anavy je skvela 😉

katka888
27. aug 2010

joj baby, tak fajne sa s vami keca, ked mala spi, ale mne treba aj zehlit ....
... a predstavte si ... aj plienky 😀 😀

brisilda
27. aug 2010

@lindauciatko ja som anavy prala 😉 nikdy nedavam malemu nevypratu plienku 🙂 periem raz za 2-3 dni ked periam nahodou raz za den tak periel na rychlom programe a pri 40 C no ja ich pred hodenim do pracky rucne preperiem az sa vymyje moc s plienky

lindauciatko
27. aug 2010

@brisilda no ved prave, ani ja nedavam nevypratu, to nie ja len ze ked to tam pisu pri tych anavach, som zvedava ako bude vonat/nevonat ...
@katka888 vsak ved aj mne... oboje!

petrinka
27. aug 2010

@zojec snad si ich niekde nezabudla...
mne sa raz stalo, ze sme boli v zoo a musela som prebalit maleho. a doma mi doslo, ze som plienku nechala na lavicke....☹ skoro ma slahlo

petrinka
27. aug 2010

@katka888 a keby sme neboli citlive, tak plienky nezehlime, ale skladame ako vacsina!!!🙂

katka888
27. aug 2010

@petrinka
čo nespravíme pre detskú prdelku 🙂 🙂 🙂

petrinka
27. aug 2010

@katka888 a pekne kominiky😀