Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
18. feb 2011

@luba41 akoze niektori su s celuzovymi spokojni, ja som ich malej prestala davat... flisove su stay dry 🙂 este existuju aj viskozove, ale nemam vyskusane ako zachytia riedku kaku...

crysmile
18. feb 2011

@zfidorka ja mam skusenost, riedku kaku nezachytia viskozove.. ja som zas rada davala celulozove, kedze som nikdy nevedela kedy bude mala kakat.. a kvoli tomuto som nepouzivala flisove separacky, iba na noc, ked som vedela ze kakat nebude..

labutka
18. feb 2011

@luba41 ja som separacky kombinovala, dala som do prednej polovice flis, a pod zadok isla celulozova Disana. zachytila kakanicu, a bol v suchom.

emjee
19. feb 2011

@luba41 my este stale ficime na celulozovych separackach - na riedku stolicu su najlepsie

zojec
19. feb 2011

@emjee vy mate stale riedku?? hm.. moja mala sulcek s prvou mrkvou 😉 ja som separacky pouzivala len velmi kratko a to viskozove.. 😉 teraz ked sa nahodou zadari do plienky, pekne to ide vyklopit, a ked bola babatko kakala raz za tyzden ... cize je som z tych stastnejsich 😀 😀 a celkom dobru sluzbu mi urobia aj sty dry vkladacky od TB 😉

emjee
19. feb 2011

@zojec bohuzial sulceky nepozname 😀 😝 vyklopit nic nejde, treba zoskrabkavat 😝 😀 takze radsej celulozky 😀 a M. mokro absolutne neprekaza

anaj_janka
19. feb 2011

ktorá z vás ma swaddlebees kapsovú plienku? 🙂

anaj_janka
19. feb 2011

zabudla som napísat, že potrebujem info o velkosti L. 😉

lu
19. feb 2011

@anaj_janka ahoj my mame ale velkost M

matja
19. feb 2011

@anaj_janka - ahooj, Jankaa 🙂 My sme mali tiež M-ko 😉

martina05
19. feb 2011

Ahojte máte niekto skúsenosti s Anavy easy?? aké sú?? Chystám sa objednávať z ČR...

labutka
19. feb 2011

@anaj_janka swb kapsovku mam S a M.

zojec
19. feb 2011

@martina05 ja ju mam, celkom spokojnost, co sa tyka savosti, ale ak mas dieta citlive na mokro, tak neodporucam.. je taka ista ako nohavickova anavy, akurat na vkladacku je pouzitiy bmb flis, tak su mozno trosku savejsie.. treba davat pozor ako sa zalozi plienka, lebo ta bavlna podsita rychlo nasiakne a stane sa, ze mi premoknu pri nozickach ked je zle zalozena plienka... no uz by som ju nekupila, u nas jednoznacne vladnu kapsovky, tam si savost mozem nastavit aku chcem. 🙂 a take teraz sijem aj nohavickove 😉

mneme
19. feb 2011

@anaj_janka napr. ja. o co ide?

anaj_janka
19. feb 2011

@matja ahoj Matka 🙂 tak sme sa tu stretli 😉
@labutka @mneme potrebovala by som miery plienky. No ja sa chystám si ju doma usit 😉, ale mam strih len na velkost M. Mozem ta poprosit o jej zmeranie? Potrebovala by som jej 3 miery celkovú dlzku, dlzku na chrbátiku a zpredu (ked je gumicka natiahla). Budem ti velmi vdacna 🙂 🙂

mneme
19. feb 2011

@anaj_janka neviem, ci som dobre merala, ale nech sa paci: celkova dlzka s natiahnutou gumickou 45 cm, spredu 19 cm, zozadu 22

etuska
19. feb 2011

@luba41
1.ja tiez periem stale na 60 C
2.aj stay dry zapieram zlc.mydlom-pouzivam ich takmer 9mesiacov a zdaju sa mi ok
3nase reprezentativne plienocky su Bum Genius a Tots Bots kapsove-zatial 😀

etuska
19. feb 2011

kocky,ja som minule skoro odpadla-tu v UK pridali v Tescu k hnuskam aj sortiment latkoviek-konkretne zn.Tots Bots a Bambino Mio 😀

elixia
19. feb 2011

@luba41
1. podla mna staci aj na 40 prvy krat - ja periem na 60,ale uz asi 2x sa mi podarilo nastavit pracku len na 40 - vsetko bolo ciste,ziadne skvrny
2.zlcovym mydlom zapieram vsetko,aj stay dry - po 4 mesiacoch zatial ok
3.nase su Bum genius, Blueberry minky a Gro baby/via shell set

emjee
20. feb 2011

@etuska v svk tescu som tiez videla bambino mio sortiment, ale teda dost obmedzeny (len stvorce a vrchnaky a mio fresh 😀 )

IB tutto ma nejako extra neocarili zatial 😝 uvidime, co to da, ked dosiahnu maximalnu nasiakavost

emjee
20. feb 2011

ib tutto

adkoalauri
20. feb 2011

@katka888 Ďakujem pekne 🙂

martina05
20. feb 2011

@zojec diky za referencie, asi si ju teda nekúpim, s premokaním máme trošku problémy najmä pri dlhých prechádzkach...musím poobzerať nejaké kapsovky...

Ozaj nepozerali ste niekto ceny na bráne...oplatia sa tam plienky lepšie ako u nás alebo je to za jedno ?? Musím to ísť preskúmať....

miskatn
20. feb 2011

neviete nahodou, ci na little lamb bambusove sa ako vrchne nohavicky daju pouzit flip-ky ?

lucinka83
20. feb 2011

@miskatn my pouzivame :D

zojec
20. feb 2011

@martina05 oni nepremokaju, len ked zle zalozis a vytrca ta bavlna 😉 preto ich mozem zakladat len ja, vzdy ked ich da mm,alebo si ja nedam pozor tak navlhnu z boku😒 ale ja mam tiez radsej kapsovky 😉 co sa tyka brany, myslim, ze ceny tu a tam su zajedno... raz ma jeden eshop nejaku akciu, raz druhy.. len to treba sledovat 😀
@miskatn flipky sa daju pouzit na vsetky vrchne nohavicky 😉

siss_sz
20. feb 2011

co je to ta "brána"?e-shop? hodte link prosim 😀

noraf
20. feb 2011

caute baby, ja som zaciatocnicka, nakupila som si latkove plienky- na niektore este len cakam, su na ceste- lebo maly ma silny ekzem.Mam vacsinou kapsove.Zatial je to uplna tragedia, nikdy sa mi snad este nepodarilo, aby sme mali suche rifle alebo teplaciky, vzdy mi to nasiakne z vkladacky.Stale mam pocit ze malemu su vsetky plienky volne okolo noziciek, neviem ci to zle zatahujem alebo co...no a po kakani a vyprati mi ostavaju flaky, vsade na plienkach pisu aby sa to nepralo na viac ako 40...a na 40 mi tie flaky ostanu.Neviete poradit? citala som o tom zlcovom mydle, to sa kde kupuje? Chcela som ist na prezentaciu latkoviek do Rybky, ale obidve decka mam uz 10 dni chore, takze som vlastne odkazana len na ucenie sa z vlastnych chyb :(
A najhorsia vec- ako to riesite v zime s dlhymi prechadzkami ked nemate babo kde prebalit? Moj Teo je hned precikany a vresti a musim ficat domov.Dakujem vopred za Vase pripadne rady...

miskatn
20. feb 2011

@zojec @lucinka83 dakujem vam 🙂