Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brisilda
27. aug 2010

@petrinka super ja vkladacky tiez vsetke natahujem pred vesanim 😉 no mne sa nezbehli ani tie site bambusove teda nevsimla som si to a ked tak vsetke materialy naraz a rovnako 🙂

cinocka
27. aug 2010

@brisilda - a z coho si si ty usila tie vkladacky?? hod typ, chcem si aj ja cosi posit 😝

cinocka
27. aug 2010

@petrinka - jj, som natahovala ako diva 😀 😀 a dakujem za IP, vyskusam a dam avizko 😉

sulky
27. aug 2010

@brisilda , zalezi ake chces. Ci na den, ci na noc, alebo aj aj. Preslo mi rukami niekolko vlniakov, no tie nove anavy su zatial naj. Ale na den. Na noc som ich zatial neskusala.
Kopirujem znova:
denne vlniaky cislo 1 su anavy, cislo 2 bundles of joy Obe su krasne makkucke a jemnucke.
nocne vlniaky cislo 1 su Baby Beehinds, cislo 2 natahovacie Disana. Vobec nepretecu, drzia paradne.

Teda podla mna. Neviem co ostatne baby 😎

sulky
27. aug 2010

@cinocka , @petrinka, mne ani natahovanie nepomohlo.
A navyse, normalne mi vypadla jedna patentka z toho dvojradu.

brisilda
27. aug 2010

@sulky tak to je teda kvalita co? 😉 inak ja chcem vlnaky aj na den aj na noc ale jedne 😀

petrinka
27. aug 2010

@sulky mne este nevypadlo nic🙂
@cinocka prala si ju este len 1x? po prvom prani zostala aj mne tvrdsia, po dalsom prani sa akoby "vylamala" a po natahovani sedi. ak sa ti to nezlepsi, napis mi a nejako to vyriesime 🙂

sulky
27. aug 2010

@brisilda ,tak kompromisom by boli BBH vlniaky. Aj na den aj na noc. 😉 Niekto to tu spominal, ze ich pouziva aj cez den.
Ale nemozes chciet iba jedny.Ked ti cez noc navlhnu, potrebujes dalsie 🙂

brisilda
27. aug 2010

@sulky idem kuk vasu stranku kolko stoja ci nahodou nespadnem so stolicky 😀

brisilda
27. aug 2010

@sulky fuuuha tak ako su pekne ale vlnaky asi kupim z druhej ruky dat 24 e za jedne je premna vela ☹

sulky
27. aug 2010

@brisilda ,BBH stoja 17.90, nie 24.

brisilda
27. aug 2010

@sulky to uz ked tak radsej anavy ja som si to pomylila ja som kukla happy heinys 😀 ale ja skusim pohladat este coto z drzhej ruky vlnaky mi nevadia pouzivane 🙂

etuska
27. aug 2010

@brisilda
tak to sme na tom podobne-ja som chcela kupit Disany ale zapacili sa mi SWB 🙂
Kupit vsak chcem len 1ks a druhy poprosim kamosku nech mi ustrikuje 😅

labutka
27. aug 2010

@etuska swb odporucam, tenke, mekucke a neprepustajuce. 🙂 a dobre sedia.

sulky
27. aug 2010

@katka888 , ak hladas biele vrchne nohavicky, tak my mame Bambinex. V porovnani s BG flipkami su uzsie medzi nozickami.

sulky
27. aug 2010

@sisamato , urcite nie BL klasik, radsej bambusove alebo organic

emjee
28. aug 2010

@brisilda
@sulky ja mam na noc natahovacie disany a patentkove little beatle, na den patentkove loveybums jersey, idem este na den dokupit male merino od BoJ
inak vcera mi krpec precikal durch jerseye - tatko dal malo savu plienku na moc dlhy cas 😝 😀

katka888
28. aug 2010

@sulky
díky, tie vyzerajú zaujímavo, a aj nejaké vlniaky obkukám 🙂 s anavy plienkami som velmi spokojna, asi stoji za to vyskusat aj ich vlniaky. ale bude mi treba aj nejake vrchne nohavicky na bambusky. mam LL, tie maju na strane / ako je gumicka okolo noziek / aj akoby vsity pas, aby sa do nich zmestila hrubsia plienka.

alusha
28. aug 2010

@katka888 ja sa uz neviem dockat anavy plienky aj vlniakov, trva to tej nasej poste ako hladnemu ..... 😀 uz od stredy k nam putuju a este nedocestovali 🙂

zfidorka
28. aug 2010

@alusha ani mne balik od stredy neprisiel, uz som sa bola pytat aj na poste 😅 asi maju prazdninovy rezim 😎

sisamato
28. aug 2010

@sulky vdaka, moze byt balenie aj takeho? bambusova plienka Kikko a vrchne nohavicky Baby Lucy fix? Moja kamoska dava obycajnu bavlnenu plienku a navrch ortopedicke nohavicky a vraj to nikdy babo nepremocilo... 🙂

janulienka89
28. aug 2010

ahojte, este by som mala na vas par otazok ake plienky pouzivate ked idete na navstevu alebo doktorke? a do coho ich potom davate do vaku?

zfidorka
28. aug 2010

@janulienka89 na navstevy tie najkrajsie plienky 😉 kvoli jednoduchemu prebaleniu all in one (aio), kapsove, ale aj s nohavickovymi to ide 🙂 davam do vaku, mam najmensiu velkost a zmesti sa tam v pohode 6-7 plienok...

alusha
28. aug 2010

@janulienka89 ja davam k dr a na navstevy kapsove plienky, viac nasaju a su aj pekne 🙂 pouzite davam do vaku 🙂

luciferova
28. aug 2010

my sme sa vcera pani dr. na poradni ukazali v GRObaby vtacikovych 🙂 pani doktorka pochvalila, ze aka pekna a tot vsio 😀 potom sme sa este nieco pobavili, ale ona o nas vie, ze sme kapanek dolava (alebo doprava) ze nie sme celkom "s dobou" 🙂

inak aky je rozdiel medzi kapsovkou a SIO? resp. v com ma ta ktora vyhody? zatial mame len SIO kvoli praktickosti pri suseni 🙂

ludmilabb
28. aug 2010

@janulienka89 ja pouzivam bud SIO itti Bitti alebo Bum Genius kapsovku, vacsinou ani neprebalujem kym obideme tak v nej vydrzi, nasa doki a aj sestricka absolutne bez reakcie akoby nic nevideli ani raz sa nepozastavili nad tym co to ma Sofia na sebe, ja vak nikdy so sebou neberiem lebo mam len jeden a ten je vzdy s nejakym obsahom v kupelni, viacmenej ani nevymienam, vonku ju davam totiz cikat ale mam take male vrecuska do ktorych sa zmesti jedna plienocka

brisilda
28. aug 2010

@janulienka89 ja chodim k doktorke v nasik krasnych zvieratkovskych plienockach je to vsetko v jednom/kapsovka/ cize doma si dam dnu vkladacku a u doktorky prebalim ako pampersku 😉 len s tym ze spinavu plienku nevyhodim ale dam do tasky pod kocik teda do vaku na plienky 😉 je to jednoduche inak staci mi prebalovat raz za 3 hodky vkladacka to vydrzi 😉

emjee
28. aug 2010

my k doktorovi zasadne v leopardej blueberry 😀 😀 😀 a od neho v bbh magic, tiez nosim vak na plienky so sebou

emjee
28. aug 2010

@luciferova sio je prakticka v tom, ze staci mat jednu plienku a viac vkladaciek a ked ti nepospini vrchnu plienku, tak len menis vkladacky, pri kapse sa to neda, tu musis vymenit celu, lebo vkladacka je vlozena do vnutra plienky (ako do kapsy) a cast tych vrchnych nohaviciek je vlastne rovno na zadocku; kapsovky byvaju sirsie medzi nohami a asi aj savejsie ako sio

luciferova
28. aug 2010

@emjee takze kapsovka teda radsej nie. Dik 🙂