Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

marianeta
13. jún 2009

Cavte kocky

Mate niektora tieto plienky?http://www.plienky.sk/plienkove-systemi/-/-/pli....

Ak ano poprosim referencie.
Diky.

sisa.b
13. jún 2009

marianeta, skus sa opytat na ceskom fore, myslim, ze tam niektore holky mali tieto plienky

standu
13. jún 2009

zasa nestiham citat...bola som si doobedu s kamoskou zaplavat.......... aj my mame bodky od BL bamboo a vyriesila som to flisom. jedina plienka, ktoru znesie dobre bez flisu je tots flexitot a na kratko aj econappi

krasne fotecky baby 😀

topky som objednala liliputi nakoniec. malej sa v ponozkach hrozne smyka, mame sandalky, ale tie su na von, takze trocha spinave (nechce sa mi to umyvat furt) tak dufam, ze uz konecne zacne chodit, ked bude mat nozku istejsiu!!

dudri
13. jún 2009

presne ako standu- pridala som flis.seperacku k BL bamboo.

dudri
13. jún 2009

emmka 😉 mame rovnake BG organic zlte...toto mam najradsej najviac aio

dudri
13. jún 2009

este objednam BG organic, farba??? nechcem ruzove ani modre... mame zelene-onesize 3.0

standu
13. jún 2009

ja mam clementine (nie organic) a este sa mi paci velmi farba zinnia a moonbeam 😉

ludka77
13. jún 2009

marianeta aj mňa by zaujímalo čo je to za plienky, lebo segra doniesla od kamaráta čo má prístup do veľkoobchodu s kikko plienkymi nejaký katalóg a sú tam v ponuke presne tieto. Tak ešte čakám akú tam dá cenu a možno ich vezmem. Najprv by ma však tiež zaujímalo aké majú baby s nimi skúsenosti.
Nieže kúpim nejakú hovadinku.

😀
ale vyzerá to tak že ich tu asi nikto nemá 😒

emmka3
13. jún 2009

mne sa BG Organic tiez pacia, lebo este ani raz nepretiekli a do IB som musela kupit mini booster aby stihala 🙂 som chcela zobrat este jednu BG Organic na vymenu za BL bamboo, ale mali len zltu ... mne sa este paci oranzova a modra

vladkaz1
13. jún 2009

Ahojte cely den sa mi nedalo pripojit neviem preco len na MK ,bola som v tescu a mali tam super mini uteraciky 30x30 za 29 sk aj rozne farby ale nekupila som ,myslite ze by to bolo dobre ako sacia cast plienky alebo je to blbost .. no uvazujem o rieseni pokila mi nepridu stvorce bamboo s plienky

emmka3
13. jún 2009

no pokial su 100% bavlnka a po niekolkych opraniach by mohli celkom dobre sat ... sak aj z ikeackych uterakov robia niektore baby plienky ... ja som si ich tiez dala kupit, ale ked oni su tak pekne, ze mi ich je lito postrihat 😅 a mas pravdu, dnes konik blbne ... mam info, ze menili server, tak asi to este nie je doladene ...

majkas
13. jún 2009

ahojte,

no vas docitat.... 🙂 uz som aj medzitym zabudla na co som chcela reagovat 🙂 sak nevadi ked ma napadne tak napisem.

vladka poslala som ti IP kvoli tej objednavke z plienka.sk

hej som sa chcela opytat, ci tie kikko stvorcove plienky co tu o nich pisete su nejako kvalitnejsie ako normalne biele plienky co kupim skoro v kazdom obchode? lebo mam 10 obycajnych a este by som 10 kupila len terz neviem ze ci normal z obchodu alebo skusit tie kikko. a ked sa vam pozrayali nebol potom problem s tym novoskladom?

emmka3
13. jún 2009

ludka, skus sa prihlasit na ceskom konovi a tam sa popytat v diskusii, cesky s nimi maju isto skusenosti, kedze tam su dostupne uz dlhsie a oni radi poradia ...

majka, klasicke Kikko, co sa daju zohnat aj v klasickom obchode nekupuj, to su gaza (mala som 80!!! ks, uz som 60 predala 😉 ) ... a kupila som si cez net kvalitnejsie vysokogramazne Kikko Lux Eco a to sa neda porovnat s tymi normalnymi ... a este mam aj Kikko farebne bambusy - tie su tiez fajne ...

emmka3
13. jún 2009

majka, sak ked si v obchode, tak si daj ukazat plienuchu a ak je ako gaza, tak neber, to sa ani pranim nespravi ... radsej investuj do drahsich minimalne 100g/ks plienociek akejkolvek znacky ...

majkas
13. jún 2009

emmka di, susim pozriet tie co hovoris
ja som tych prvych 10 dostala od mamy, to bol nejaky vyrobca ze Hybler alebo tak nejak. nemam pocit ze su uplny shit, take normalne. skoda len ze na tie kikko som v obchode nenatrafila aby som si to vedela porovnat na zivo lebo na nete to clovek nevidi

ak by ste vedeli kde v BA ich predavaju budem vdacna za tipy

emmka3
13. jún 2009

majka, Hybleracke ma aj moja segra a nie su az tak zle, neviem ako su gramazove na tom, ale mi pridu lepsie ako klasicke Kikko co som mala ja ... po viacerych praniach dost zhrubli, moje stare kikko su stale jemne ale co z toho ked ani grcku poriadne nezadrzia 😅 a neviem, ci sa daju v klasickom obchode zohnat Kikko Lux, kedze na kus vydu isto viac ako 38,- Sk, co je cena, do ktorej aspon u nas isli plienky v obchode ked som si robila vybavicku ...

lenka138
13. jún 2009

ahojte, mala by som jednu otázočku. Myslíte, že ak by som si v detskom obchode pýtala extendor, tak by na mňa veľmi divne kukali?
Myslíte, že sa to dá zohnať len na nete? A ak hej, tak na akej stránke?

emmka3
13. jún 2009

lenka, tak u nas by isto hladeli jak puky 😀 ti by hladeli aj keby som pytala moderne latkovky 😉 niektore sikovne baby si ich vyrabaju z gumy a patentiek, ja som kupila u Olinky, ale maju ich tusim vo vsetkych SK latkovych eshopoch ... uz si len vybrat 😉

emmka3
13. jún 2009

a tie stranky:
www.latkovky.sk
www.latkoveplienky.sk
www.plienocky.sk

tu vsade som ich videla ... a je to super vec, v baleni su 2ks podla toho ako mas otocene zapinanie na bodycku ...

lenka138
13. jún 2009

vďaka, idem mrknúť a možno sa skúsim aj popýtať, aspoň sa pobavím na reakciách. Veď raz som v zdravot. potrebách chcela separačky a tá na mňa tak divne kukala a potom vytiahla ortopedické nohavičky, že toto je ono? 😀 😀 😀

lilly
13. jún 2009

no ja mam hybler len asi 2 ks a su take divne, aj tvrde, aj dost riedke.. dalsie mam znacku MaM happy squares, no tie uz tusim nie su v predaji, no ale su velmi fajn.. a farebne kikko bambusove su jemne, save, no velmi zmenili tvar na obdlznik, a v jednom smere sa mi nitky aj miestami tak zbehli ci co, tak su take vlnkave tie male stvorceky, mozno to je susickou, neviem.. no zase, ja ich skladam len na osminy a tak su super.. No ani mierny obdlznik nie je na novosklad na skodu, netlaci potom na chrbatiku..
lenka extendor maju v slovenskych eshopoch s latkovkami, ale je dost drahy, ja mam z babykind.co.uk 3ks v jednom baleni nejak za 4 libry.. pasuje na vacsinu bodyniek, teda na take, co maju vacsie patentky..
v detskom obchode by urcite kukali jak sooody, o co ti ide.. 😀 🤐

emmka3
13. jún 2009

tak kvoli reakciam by som to mozno skusila aj ja 😀 ja sa zatial "bavim" len u doktorov ... ale su zlati, ked chcu aby som dala malemu dole aj tie "gatky" 😀

emmka3
13. jún 2009

lily, ja som kedysi pisala, ze sa mi bambusove Kikko nezbehli, ale teraz uz ich mame presne take ako pises ty ... a nemame susicku 😉 takze asi to tak ma byt ...
Mam stvorce mam aj ja ale nevsimla som si ze su rozmer 40x40 tak som zobrala 2 bal. a tak teraz ich mam na utieranie tvaricky ... segra mala hybler tiez riedke ale po 1,5 rocnom pouzivani, prani sa jej nejak zbehli a vyplnili sa tie medzery 😉 ale su tvrde ako smirgel 😅 najmaksie co mam, si IV muselinove ... aj po mnohych praniach paradicka makkucke 😵

tamka84
13. jún 2009

emmka, dudri no neviem ale mne tie BG organic pretiekli už, a nie raz. A to ich malá nemala na sebe dlhšie ako 2hodky. Ale je pravda, že strašne veľa čajíku vypije tak asi preto...vela ciká
A dnes mi pretiekla aj IB
😕

a baby, kúpila som Kikko štvorce a neviem ich poskladať na novoška. Ja sa z toho nákresu neviem vysomáriť. A raz sa mi to ako tak podarilo ale neviem či to bolo dobré, lebo na malej mi nejak nesedela. Okolo nožičiek strašne odstávali.. Asi ich budem používať ako osušky

majkas
13. jún 2009

emmka a tie kikko lux eco sa nezbehli? drzia sa tych rozmerov 70x70?

vladkaz1
13. jún 2009

nasa objednavka zatial , prosim skontrolujte si tovar cenu 😉 ci suhlasi lebo nepisete mi vobec adresu a celkovu cenu tak uz hod.prepocitavam 😀 :

MAJKAS:
2X bamboo zippy ruzova.XS
2Xbamboo vkladacka 30x30- ruzova
2Xbamboo vkladacka30x30 pistaciova
2Xbamboo vkladacka40x40 pistaciova
CENA: 29.02 eura plus preposlanie postovne asi 1 euro

BRINZULKA:
1Xorganic yucca plant M
Cena: 8,77 eura, bez postovneho nesiem osobne manzelovi

SIRINKA:
1Xbamboo vkladacka- 30x30 pomaranc
1Xbamboo vkladacka-30x30 Limetka
1Xorganic terry S-M-L
1Xoranic yucca plant
2x AIO BL -- nevieme ci nabahnu do str.
cena bez AIO 19.27 eur plus postovne 1 euro preposlanie

TAMKA:
4X bamboo vkladacka 40x40-ruzova
bledozlta
azurova
tyrkisova
cena: 10,64 eur ,pus preposlanie postovne asi 1 euro

CRYSMILE:
1X oranic velur zlta S-M-L
cena 8.77 eura ,plus postovne preposlanie 1 euro

LILLY:
1X organic color velur oranzova M-L
1X vrecko na plienky velkost 3,40x60
cena :14.08eura,pus postovne preposlanie 1 euro

SISSIK:
8X bamboo stvorec 40x40 vsetky farby
cena: 21:28eura, bez postovneho osobny odber

LABUTKA:
1X bamboo poppy M-L limetka
1X bamboo poopy M-L tyrkisova
1X bamboo vkladacka 30x30 limetka
1X bamboo vkladacka 30x30 tyrkisova
1X bamboo vkladacka 30x30 azurova
1X bamboo vkladacka 30x30 pistaciova
cena: 25,34 eura, bez postovneho nesiem znamej do maxu..

Vladkaz1:
1X bamboo zippy limetka M-L
1X bamboo zippy tyrkis M-L
5X bamboo vkladacka 30x30 limetka
tyrkis
azurova
pistaciova
ruzova
cena: 31.62 eura bez postovneho ...
k mojej objednavke ide Standu... 1X 40x 40 bamboo vkladacka limetka 2.66eura naklady su namna ..

MACOCHA :
2xAIO .. farba sa uprestni ak nenabehnu vybera iny tovar ..
cena: neurcita ,plus postovne za preposlanie ..

Baby kontrolujete ddufam ze je to v poriadku a hlavne poslite mi adresu .. dakujem c.u. budem davat az po potvrdeni objednavky v ten den skor nechcem dakujem Vladka 😵

majkas
13. jún 2009

za mna OK, adresu uz mas v IP 😉

mamutka
13. jún 2009

baby, ste viacere pisali, ze IB lahko pretecie, ked mam hoodne curajuceho chlapceka, a to este okrem mlieka nic ine nepije, nenalieva sa cajikmi, oplati sa mi to brat? budem ju musiet dovypchavat aby bol jak hurka? sak aj lozit prestane chuda.....

tamka84
13. jún 2009

mamutka podľa mna IB ani nevieš nejak extra vypchať, lebo ona má taký strih úzky. Jedine tam vieš dať tie mini vkladačky na vyššie satie, ale mne pretečie vždy okolo nožičiek takže to sa ani nedá vypchať.