Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

maticap.
9. sep 2011

Baby, mam otazocku: aky velky kos pouzivate na pouzite plienky? Viem, ze treba s vrchnakom, no netusim aky velky - ci staci napr. cca 13 litrovy... aby mi nezabral vela miesta... 😕

zuzanockamt
9. sep 2011

@maticap. ja mam asi 30 litrovu plastovu nadobu, 12 litrove vedro bolo velmi male ... periem raz za 2-3 dni

crysmile
9. sep 2011

@maticap. ja mam 25litrovy kontajner..

tinika
9. sep 2011

@maticap. netusim kolko ma ten moj čo som kupila pred dvoma dnami ale myslim ze 65cm na vysku? myslim ze vystači

soso
9. sep 2011

Kocky, bude mi stacit jedna snapi sponka, ked budem balit novoredeniatko do klasickych stvorcovych plienok (novosklad)? Zle som si objednala, na obrazku ich bola cela seria a mna vobec nenapadlo, ze to je len ilustracne foto, ze v skutocnosti musim zmenit mnozstvo v kosiku...uz sa mi to cez net nechce objednavat, lebo som objednavala uz len cisto toto a postovne bolo drahsie ako cela ta jedna uboha sponka ☹ Kde sa daju kupit? A este otazocka...ten novosklad ste robili z tych najmensich stvorcov, alebo aj s tych vacsich?
Dakujem🙂

tinika
9. sep 2011

@soso ja mam dve, keby nahodou jednu zapotrosim 🙂 ja som kupovala u nas u pani čo ma aj plienky a raz čo na nete som kukala ze 7eur za jednu tak reku sila, inac ty uz kazdu chvilu rodiš .)) drzim prsty, ked to potiahnes o den dlhsie, bude mat narodky ako ja .))

blovitc120
9. sep 2011

@soso keď si z BA, skoč si do kamenného obchodu na latkovky.sk je adresa

terry123
9. sep 2011

Ahojte kocky.
Tiez chcem latkovat a vy tu uz mate skusenosti. Mozte mi poradit? Mate niektora skusenosti s tymito plienkami?
http://www.plienka.sk/
Alebo mi viete pre zaciatok odporucit nejake dobre, vami odskusane?

tinika
9. sep 2011

kocky este raz sa pytam, bo asi nikto nečital, ktore plienky su z činy? dakovam a ake mate skusenosti s baba+boo a ecobu

sima.p
9. sep 2011

@blovitc120 no ved chápem, že plienky nosiť je oštara... ale tak zase šikuľka, že odkedy nemá plienky cez deň, tak je bez nehody, lebo moja mladšia si takmer vždy urobí malý cvrk do nohavičiek a až potom ostatné do nočníka, a bárskedy ešte aj nehoda väčšieho typu do teplákov... teraz v lete mi to až tak nevadilo, ale desím sa zimy, ked si bude vonku cvrkať

sima.p
9. sep 2011

@tinika z číny sú väčšinou tie kapsové v bazáriku, čo predávajú za cca 4 až 9 EUR kus, všelijaké vzory - zvieracie, hviezdičky, srdiečka, rifle. Niektoré majú aj značku napr. Babyland, Sunny Baby, Alva, niektoré sú bez akéhokoľvek označenia. V eshopoch väčšinou na také nenarazíš. Baba+Boo sú vraj podobné ako Bum genius a tie druhé neviem vôbec.

tinika
9. sep 2011

@sima.p tak fajn, velmi pekne dakujem, ja kupujem len v e shope tak pohoda .)

kloranebb
9. sep 2011

@crysmile ja mam trojmesacneho syna a budi sa mi durch mokry aj s prefoldom bi. Davam mu ale len bambusovy stvorec na novosklad. Neviem ci je taky rozdiel ked das bmb strvorec a bmb nohavickovu plienku... A na to davam vlniaky. No mozno chcu viac lanolinu, neviem. Neviem ako to zistit co by moj maly potreboval na noc a ci sa da aby vstal suchy... To by som mu ho musela asi len zastoplikovat 😀

kloranebb
9. sep 2011

@tinika v komentaroch pisu ze v jednej sade su dve nohavicky tej istej farby takze sa rozhodni pre 1 😉

tinika
9. sep 2011

@kloranebb viem ze tak pisu, ale beriem aj neterke, tak zoberiem dve sady a budu mat kazdy po jednej z kazde sady 🙂))) a vyberiem taku neutralnu farbu 🙂

kloranebb
9. sep 2011

Supis

maticap.
9. sep 2011

@zuzanockamt @crysmile @tinika - diky! 😉

gabika783
9. sep 2011

@tinika mám plienky Baba+Boo... môžem len odporučiť... objednala som od nich už cez 50 plienok pre mňa a kamarátky... je to super komunikácia... plienky sú na 100% 🙂 prirovnala by som ich k Bum Genius.. nie priamo výzorom.. ale vlastnosťami. Sú spoľahlivé, perfektne sadnú.. majú dve vkladačky. Materiál vo vnútri je podobný ako BG... rýchlo schnú a hlavne nie sú drahé. Ja objednávam priamo z UK.
Na 100% spokojnosť. Pokiaľ by som začala od znova látkovať... už by som si nekúpila nič iné iba rovno 30 plienok od tejto značky.. a mám vystarané a hlavne aj ušetrené. (hehe nakoľko pri prvom dieťatku som asi neušetrila kedže som maniačka do plienok a musela som skúsiť takmer všetky značky)

kloranebb
9. sep 2011

@gabika783 vyhrali aj v nejakej rodicovskej sutazi ako najspolahlivejsia plienka 2011 hmm..

ellysa
9. sep 2011

@gabika783 krásne sú

tinika
9. sep 2011

@gabika783 sak to ze ja testujem hihi tak mam rozne 🙂 a bg kapsove tiez este len vyskusam 🙂

beruska64
9. sep 2011

Ahojte, chcela som vas poprosit o radu. Objednala som si plienky Gro via tieto http://www.morsmelka.no/grovia_hybrid_ai2_shell... . Mate ich niektora odskusane? Este neprisli, tak neviem ci to je dobra volba. Kolko plienok asi tak budeme potrebovat, keby som chcela pouzivat iba latkove?

wewe22
10. sep 2011

@gabika783 daju sa tie baba+boo zohnat aj na slovensku?

tinika
10. sep 2011

@wewe22 ano, 🙂 ja ich budem mat odtial 🙂 http://www.nili.sk/manufacturer.php?id_manufact...

zojec
10. sep 2011

ja k tymto cinskym vzorom teda nemam vobec doveru 😒 http://www.ebay.co.uk/itm/1-PICK-COLORFUL-snaps..., nie su take iste ako babo+boo??? stale mi to pride ako ofajc 😖 tak ako aj sweet monkey.. aspon keby ti akoze vyrobcovia v CR a UK, zmenili strih , ked uz ich vydavaju za svoje.. ale to by im asi v cinskej velkovyrobe nepreslo 😠
@beruska64 celkom dobra plienocka, ale baby sa zvyknu stazovat na velkost a savost, ale pre malo babo budu super 😉

tinika
10. sep 2011

@zojec toto je ako "kopia" baba bo?

zojec
10. sep 2011

@tinika skor by som povedala ze baba bo je kopia cinskych plienok.. ale ved kukni plienky co sa predavaju na ebay a uvidis tie vzory a strihy.. ja k tomu proste nemam doveru.. a ani sa mi nepacia 😉

zuzanockamt
10. sep 2011

@tinika fakt vyzeraju presne tak ako tie cinske e-bayove 😅 😕

wewe22
10. sep 2011

no nic tak si radsej setko posijeme nech nemame cinaky
@zojec aku latku odporucas na nohavickove nocne?

tinika
10. sep 2011

@zojec ako ze nedoverujes baba+boo?