Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

crysmile
24. nov 2011

@tinika ano, toto pochopi len clovek co latkuje.. aj ked ja mam rada aj moje stvorce... 🙂

zfidorka
24. nov 2011

@tinika na TB fluffle z mojho clanku co sa ti paci?

@janulkan na noc miesto BL radsej anavy bambusku... s bg 4.0 a wonderoos nie si spokojna? ja by som kapsy dokupila z nich... ked chces nejaky aio/kapsu a nevadi ti ze vnutro nebude stay dry, tak potom tots bots easyfit V2...
podobny system ako pop-in je ecobu, ma bambusove vkladacky...

sulky
25. nov 2011

@katka888 , suhlasim, anavy easy je stale nasa oblubena 🙂
Btw, som tu nebola ani nepamatam, ako to ty stihas s dvomi detmi? 😔

katka888
25. nov 2011

@sulky
veselo, dakujem za opytanie 🙂
ale aj Ty mas dvoch huncutov doma, Simonko chodi uz do skolky?

tinika
25. nov 2011

len sa mi proste pači ze je biela :D @zfidorka

crysmile
25. nov 2011

@sulky
@katka888 ja mam tiez obe deti doma.. ale uz teraz sa to da, uz sme si zvykli..

crysmile
25. nov 2011

@zfidorka tak uz to tu mame 😀 konecne ta vkladacka

janulkan
25. nov 2011

@zfidorka prave ze to este neviem velmi posudit, kedze latkujeme len necely mesiac aj to vacsinu novosklad, preto som sa pytala co vyuzijeme do buducnosti viac 🙂

maticap.
25. nov 2011

@katka888 Oukej, pojdeme do flisakov. vcera sme mali IB "chlpaticu" a nozicky su bez fliacikov - cize su to vyslovene odreniny alebo co z vrchnych nohaviciek... dakujem za rady babulky... idem odkvacnut spat s malym - ak to stihnem... noci su stale dost brutalne... a to sme zacali davat kvapky sabsimplex na prdiky...

sliver
25. nov 2011

ahojte kočeny,
prosím vas co ste davali deťurencom ked ste chodili na BABYPLAVANIE?
ja tu brazdim plavky a plienky ale neviem čo je dobre... vaše skusenosti su na nezaplatenie 😉
ďakujem.

zojec
25. nov 2011

@sliver moja mala ma uz pol roka happy nappy, su skvele, ako polrocnej som kupovala rovno velkost L, sedela aj sedi doteraz... b. mala vtedy 7,5 kg, teraz ma nieco cez 10 😉

sliver
25. nov 2011

@zojec to taketo http://www.plavkypredeti.sk/plavky?id=114 ?
a to ešte dovnutra davas plienku či ako? aku? pampersku?

crysmile
25. nov 2011

@sliver to sa dava na hole telicko, sluzi to na zachytenie kaky..

juliam
25. nov 2011

@maticap. aj my máme flisáky na noc (Anavy na patentky), som spokojná s nimi @janulkan a tiež používame na noc anavy bambusové a sú supeeeer - mäkkučké, majú dve vkladačky a k tomu sú ešte aj v krásnych vzoroch 😉 a čo sa týka "nespavosti" - môj malý si vymyslel, že bude spoznávať svet od cca 21. do 2. v noci. tak fasa 😉
@janulkan

zojec
25. nov 2011

@sliver ano presne taku.. ale pogugli lacnejsiu 😉 ja som kupovala za 12,50 😉 je to cisty neopren, zadrzi kaku, ale nie moc.. nic sa pod to nedava, naco by som ju potom davala? 😕 ani kupene jednorazove plavky nudrzia moc, je to ako hnuska, akurat nema v sebe tie zelirovaice gulicky.. skus pampersku namocit do vody, co sa s nou stane 😉

larosa
25. nov 2011

@sliver hľadala som, lebo som chcela vedieť aké to sú tie "popugli" 😀 zle som prečítala a @zojec písala pogugli 😀
http://www.ekoobchod.sk/index.php?page=shop.bro...

sliver
25. nov 2011

@larosa 😀 😀 😀
si zlatá aleaj tak tie happy nappy sa mi akosi pacia viac a vyzeraju aj kvalitnejšie 😉
su to take pekne kratašky 🙂 a asi aj pevnejsie okolo nožičiek ako ked su take vyrezavane
ale fakt su pekne aj tie co si tu dala, uvidim co mi povie rozpočet 😉

zfidorka
25. nov 2011

@tinika no biele su aj ine plienky 😀

@crysmile zaujimave riesenie 🙂

@janulkan ono to je individualne, najlepsie je vyskusat co mas a uvidis aka plienka z tych ti sadne... ja ked som zistila ake plienky mi vyhovuju, tak som ostatne predala a dokupila len tie co sa mi osvedcili, dalsie nove znacky a druhy som uz nemala potrebu skusat...

@maticap. mohol maleho otlacit lem na vrchnych, nasej robila zle ta umelinka co je vnutri flipiek (na zaklapkach)...

tinika
25. nov 2011

@zfidorka sak ja viem ale nejako sa mi lubi hehe mozno nakoniec zistim ze neni dobra, ty si s nou spokojna?

zfidorka
25. nov 2011

@tinika nie, ja som ju uz davno predala 😀 prisla mi taka umela...
a v sk e-shopoch som ju ani nevidela, uz sa asi ani nevyraba...

eridani
25. nov 2011

Pouzivate niekto BI longies na noc? My pouzivame longiesky na den s nohavickovou (vacsinou bitti boo) miesto pancusiek a je to super. Ale uvazujem, ze kupim dalsie aj na noc. V spalni mame okolo 18, niekedy menej a drobec odmieta byt zakryty, tak aby mu zima nebolo. Este vymysliet co navrch.

tinika
26. nov 2011

@zfidorka 🙂

maticap.
26. nov 2011

@juliam ahoj, nuz, vyzera to, ze opat fungujeme s flipkami. flisaky mam, takze mozem striedat. My sme konecne mali pokojnejsiu noc - bez tych brutalnych revov - aj ked som spala malo, no nad ranom nas nechal pospat. Zato teraz cez den...rektalnu rurku sme pouzili uz dvakrat...som grogy, co vam budem hovorit.
@zfidorka aj mne sa zda, ze to mal osuchane z lemu. ved uvidime.

janocka
26. nov 2011

ahojte. neviete kde by som mohla kupit plienky Charlie Banana? pred casom som kupila v obchode Latkovky, ale iba 1 kus, ze vyskusam. Vcera som chcela kupit dalsie, no povedali mi, ze uz ich nemaju a ani mat nebudu ☹ Hladala som kade-tade na nete a nasla iba na Americkom amazone a ak by som to objednala odtial, musela by som (asi) platit DPH a clo. V Brane k detem maju, ale iba ruzovu.
Ak viete kde sa to da kupit, tak dajte, prosim, vediet.
Dakujem

crysmile
26. nov 2011

@janocka a to myslis tie kapsove?

crysmile
26. nov 2011

@janocka ak hej, tak to vyzeraju strihom ako fuzzi bunz, tie si neskusala? tie maju tiez mikrovlakno 😉

labutka
26. nov 2011

@crysmile ta charlie banana je jednovelkostna kapsovka
, FB su na velkosti
@janocka ako sa ti pozdava to zmensovanie?

crysmile
26. nov 2011

@labutka ahaaa, dik za upozornenie 🤐

labutka
26. nov 2011

@crysmile v pohode, CB ma take ine zmensovanie, zmensuje sa pomocou gumky v nozke. Mne sa to paci ovela viac ako klasika patentky v predu, ale teda v reale ju nemam otestovanu 😅

crysmile
26. nov 2011

@labutka no zaujimave.. neviem, ja som ine zmensovacie zapinanie skusala jedine na cushie tushies a tie este teraz nesedia malemu..