Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

prsky
25. máj 2010

@zuzana.k ja som tak tiez chcela v noci fungovat, ale nakoniec som na to nemala odvahu a teraz uz dcerka tak v noci putuje po posteli, ze by sme museli mat pod sebou jeden velikansky stvorec 😀 a ozaj 1 plienka staci?

teri3
25. máj 2010

chcem sa spýtať, ktoré máte tú konopnú (ella´s house) a bambusovú (tots bots) vkladačku - zmestia sa v pohode aj do bum genius flip?

teri3
25. máj 2010

@prsky toto by mohla poriešiť aj podšitá plachta 😉

prsky
25. máj 2010

@teri3 alebo 7 plachiet - na kazdu noc 1 😀

sulky
25. máj 2010

@pipera , ktore oblecko konkretne myslis?

sulky
25. máj 2010

@teri3 ,ktore vkladacky?stvorcove alebo tvarovane? Stvocove tam vpoho poskladas ale ak su tvarovane, to nebude asi ok. Daj link.

izabelkak
26. máj 2010

sulky to boja liečivá vlna nie bavlna... my ju momentálne testujeme, malá sa zase rozkakala asi nám ide ďalší zub, a hneď je to vidno na ritke ☹ tak nan noc dávam tú vlnu, ráno je zadoček pekný, no ale ak sa vykaká 5 x za deň a aj keď to zistím relatívne rýchlo mávame večer zadoček podráždený...

ale teda zaparenine po ATB sa to ani zdaleka nepodobá, to bola fakt hrúza, crysmile ste si museli veru vytrpieť, my sme to mali našťastie "len"červené ale bol to brutus, žiadne šúpanie kože ani nič podobné a stačilo, tak dúfam crysmile že už to máte o.k.

sulky
26. máj 2010

@vladkaz1 anooooo 🙂

sulky
26. máj 2010

ale vhrubomnacrte, este to plnime a upravujeme

vladkaz1
26. máj 2010

som si myslela ked mi to poslala do mailu kamoska z Linca 😀 super ...

sulky
26. máj 2010

vaaazne? ato kto je?

vladkaz1
26. máj 2010

jana hussein 😀 ved som tam zila 4 ry roky .. kocky uz aj na fb zozbehli reklamu sa smejem 😀

sulky
26. máj 2010

jej a kde si byvala? ja byvam na argentinskej. kde na fb?

sulky
26. máj 2010

jana je svagrina majitelky a sestra majitela 🙂

vladkaz1
26. máj 2010

prislo mi to na FB v poste aj na plochu aj v maile 😉
ja som chodila dlho s Lubom Fercakom ... nebudeme to tu ale preberat,nepatri to sem 😀 ,tak s nim som zila ,preto ich tam poznam vsetko a tak 😀

sulky
26. máj 2010

no svet je maly 🙂

tak potom musis prist pozriet osobne, mame super vecicky novorodenecke, z indickej bavlny, treba omakat🙂

vladkaz1
26. máj 2010

🙂 pridem moja ked porodim dame sa od poriadku urcite behnem 😉

sulky
26. máj 2010

@izabelkak a skusala si z disany Raw silk liners? http://www.disana.de/engl/produkte/wickeln/einl...

tretie z vrchu

sulky
26. máj 2010

@vladkaz1 ja odpadnem, ty mas dnes termiiin? 😀

vladkaz1
26. máj 2010

@sulky ano mam 😀

sulky
26. máj 2010

a citis ze to pride? 😉

vladkaz1
26. máj 2010

neviem uvidime ,chodim do nemocnice jak na klavir ,idem v piatok zas ak neporodim na buduci tyzden vyvolanie

izabelkak
26. máj 2010

sulky a to funguje ako jednorázová separačka alebo ako?

dugyna
26. máj 2010

@izabelkak iz ja budem tu vlnu testovat ak pojdeme nakoniec cisarskym..

miruss
26. máj 2010

@teri3: Tie vkladačky pasujú aj do flipiek. 🙂

sulky
26. máj 2010

@izabelkak , das to do plienky a vymenis za druhe vzdy pri pebalovani. je to na mnohonasobne pouzitie, operies a pouzijes znova

sulky
26. máj 2010

@izabelkak ,niektore mamicky to pouzivaju aj ako vkladaciu vlozku.Je to antibakterialne, zlozene z hodvabnych vlakien, maju antizapalove ucinky

matja
26. máj 2010

tá vlna sa dá použiť aj na cisársky? Ako to pomáha? Dugy, u teba sa plánuje cisársky?

sulky
26. máj 2010

@matja , Surový hodváb, prírodné hodvábne vlákna majú protizápalové a antibakteriálne vlastnosti, dá sa použiť na hocičo. Vyrábajú sa z toho aj vložky do podprsenky