Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tinika
24. aug 2011

ze charley banana plienka take značky som este ani nepočula nie to ze tu dakto ma skusenost .))

tinika
24. aug 2011

joj same aio vidim a kapsovky take čo nepoznam a nemam skusenosti ani na zivo prilezitost vidiet .( okrem patapum kapsovky som este ziadnu nevidela :(

taanak
24. aug 2011

@tinika ja mam smartipants, som spokojna, vnutorny material podobny ako ma bumgenius, zapinanie na patentky nam momentalne velmi vyhovuje (suchy zips mi maly teraz v lete ked je len v tricku a plienke rozopina 🙂 ). Plienka nam dobre sedi.
Sweet monkey - z nej som trochu v rozpakoch, nie je zla ale velmi ma sklamal suchy zips v prednej casti plienky, ktory sa para. Mozno je to iba vada mojej plienky 😒 A aj ich originalne vkladacky, take su pokrutene, radsej do nej davam vkladacky z inych plienok 😲

taanak
24. aug 2011

@kloranebb baby lucy prefold je dobry, ale je menej savy a tensi ako Babyidea prefold

iron
24. aug 2011

@taanak ja mam tiez smartipants a som s nimi spokojna, sa mi paci, ze viem tam vopchat hocico, nie len origos vkladacku..maju fak dobre tie patentky, mne krpata tiez teraz suchace rozopina vo velkom

@tinika charlei banana je australska znacka, poznam ale nevlastnim....
inak na trhu je tolko kapsoviek, ...

katka888
25. aug 2011

@taanak
mne Vikuska rozopina aj plienky na patentky 🙂
ale skusame uz druhy den odplienkovanie".... vcera nepocikala zem ani raz, uvidime dnes...

tinika
25. aug 2011

@taanak vdaka za info 🙂

@iron no su na strankach ale neviem o nich nic, ale uvidim 🙂

petah82
25. aug 2011

@katka888
katka, a nemas iba tie stare vkladacky gro baby, tie su kratke a fakt len pre male dieta, ale tie nove gro via vkladacky su dlhsie... kukala som v tvojom albume, ale videla som len tie stare, tak ak nemas tie novsie, mozno skus na skusku, mne sa pacia ovela viac ako tie stare, vyuzijete potom plienku dlhsie + ten booster...
@tinika @barcabejby
ja mam na noc nohavickove baby beehinds bambus a mali sme aj tots bots stretch newborn, tie boli na novorodenca fajn. syn cika brutalne vela a jedina baby beehinds bambus nam potiahne noc.

michaela80
25. aug 2011

@taanak aj mne sa paral suchac na ich plienke... 😒

katka888
25. aug 2011

@petah82
hej, nove su dlhsie. my mame ten "obal" este grobaby. a tam malemu uz ani nezapinam na mensiu velkost. ale je pravda ze "obaly" som neporovnavala, len jadra... idem asi kukuc na to

petah82
25. aug 2011

@katka888 obal je rovnaky, ja som len jadra myslela.... 🙂

katka888
25. aug 2011

@petah82
🙂

kloranebb
25. aug 2011

@taanak ako je to mozne? To sa fakt baby idea nic nevyrovna??? Ako to robia clovece? Ci je to len o gramazi?

zojec
25. aug 2011

@taanak hned som vedela, preco su mi tie sweet monkey nie sympaticke 😠 a este tolko penazi stoja... china, je proste china 😖

@kloranebb veru nevyrovna.. 🙂 je to najkvalitnejsi bambus aky som drzala v rukach 😉

sladkasue
25. aug 2011

babulky... niekto kto pouziva BL bmb frote nohavicky? lebo uz druhy krat nasho maleho oskreli(?) na stehienku :( asi to bude tym, ze neboli nove, ale z bazarika - ale to bmb frote sa mi nezdalo drsne... 😖

zfidorka
25. aug 2011

@kloranebb ekoplienky.sk/product/little-lamb-bambusova-vkladacka-do-kapsovej-plienky-537/
toto by sa mohlo vyrovnat baby idea... tiez je to 100 percent bambus...

@sladkasue BL bambus otlaca a tvrdne 😒

zojec
25. aug 2011

@zfidorka nevyrovna sa 😉
@sladkasue veru, ako pise zfidorka.. nie dobra kupa :(

sladkasue
25. aug 2011

@zojec dovolim si oponovat na temu "china"
mam niekolko kapsovych plienok a maju podla mna kvalitnejsi flis a aj strih, ktory nam ovela viac vyhovuje... 😉
...ale vsetko je to vec nazoru...

k tym BL - nevadi... preda sa, ked to inak nepojde 🙂

iron
25. aug 2011

@zojec ak pojdes na stranku sweet monkey, tak zistis, ze je to cesky vyrobok. Siju sa v Cine, pretoze majitelke sa to tam viac oplati kvoli nakladom. Preto to na nich pisu.
A inak seriozne firmy sa spoznaju podla mna lahko, vsetky maju v podmienkach ze ich plienky nesmu byt v aukciach typu ebay a pod. ....

Ono fakt nezalezi odkial tie plienky su, ide o material, strihove prevedenie, napad.
Ja som si robila prehlad plienok vo svete a teda tych je do aleluja. Co sa tyka cien kvality a ostatnych tak vacsinou vyhravaju plienky z Anglicka a Australie. Dovod je jednoduchy, tam to vsetko vzniklo. V Anglicku chovaju ovecky merinky, ktore maju znamu vlnu....a v australii maju tych oviec tiez pozehnane.
To ale neznamena ze ine krajiny nemaju kvalitne plienky. Hold clovek musi vyskusat aby to zistil.

Babyidea su fajn, supersave, ale ide podla mna o gramaz a sposob tkania.
Ja som teraz dotestovala Smartipants a som velm milo prekvapena,...teraz idem testovat este popngro a bababoo...kvalitou vyzeraju uzasne....tesim sa na to.

crysmile
25. aug 2011

@sladkasue pri dcerke som pouzivala BL bambus na noc, vtedy nebol az taky vyber bambusovych plienok ako teraz za dobru cenu.. a neoskreli nas.. a teraz som to parkrat malemu dala a tiez neoskreli, ale susim v susicke, tak su makkucke..

crysmile
25. aug 2011

@iron hod linky na tie plienky, vobec neviem o ake ide.. dostat aj u nas?

iron
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojec
25. aug 2011

@iron ja som tu stranku dost studovala, ked sa sweet monkey len chystali na svk trh. proste nie su a ani neboli podla mojho gusta. kebyze tam nie je napisane ze cesky vyrobok (co mi tiez nie je po chuti) , tak si myslim, ze su to tie z ebay. vzory aj strih uplne rovnaky. len cena 3x vyssia.
a ceny v UK su nizsie aj kvoli tomu, ze nemaju na detske veci dan. tiez som toho uz dost potestovala ale uz netestujem 🙂 zistila som co nam najviac vyhovuje a usijem sama 😉 mam original, z kvalitnych materialov a hlavne - site s laskou 😉

iron
25. aug 2011

@zojec jasne, ja len ze som to tam zachytila...ale vela bab sa na to stazuje, ale su aj take ktore na ne nedaju dopustit....ale to je tak asi so vsetkym.

tinika
25. aug 2011

@iron tie smartipan vyskusam mozes doniest ak mas modre 🙂 a ake este odporučas?

tinika
25. aug 2011

@iron a su aj ine farby ako mas na nete? bo na inej stranke maju napr. aj fialove, sv. modre ...

zuzkaro
25. aug 2011

caute baby, chcela by som sa opytat, ktore mate plavky Happy Nappy, davate este nieco do nich alebo ich pouzivate len tak. Bojim sa aby mi na baby plavani cvicitelka nepovedala, ze nie su dobre a potrebujem do nich este nieco. Diky za odpovede

deniskateniska
25. aug 2011

ahojte dnes som sa s muzom rozpravala pri druhom babatenku by sme chceli latkace, len si to dost neviem predstavit aj ked som uz otravovala otazkami niektore baby 😀 aj tak by som si prosila radu co najuzitocnejsie plienocky by som chcela, a co vsetko potrebujem do vybavy.. a da sa ze by som kupila viacvelkostne a da sa to vyuzit pocas celeho obdobia plienkovania? chcela by som to ale kombinovat ze ak niekam pojdeme tak nebudem brat latkace ale len jednorazovky... dakujem a isto sa budem este pytat ale zabudla som co som chcela 😀 😀 jaj a cenovo kolko by to vyslo a tak kolo toho.. bo by som to chcela kupit z materskej bo inak na to nemame a pri prvom som nemala prilezitost a moznost sa s tym oboznamit 🙂

etuska
25. aug 2011

@deniskateniska
ja sa praveze tesim ze budem pouzivat plienocky este aj pri 3om babatku 😵 😵 😵