Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

estterka
14. júl 2011

co keby sme nejak viacere sa spojili a vyreklamovali to?

zfidorka
14. júl 2011

@ellysa @mimuka
k tej ihle, este mi napadlo ze mozno pod nazvom ihla na uplet/trickovinu by poznali..

pusinqa
14. júl 2011

@ellysa pekné aké sú to?

labutka
14. júl 2011

Ja mam minilalu divine (bledomodre pozadie s kvetmi) a nepreteka.

estterka
14. júl 2011

@labutka ked mne to tiez pride,ze pomaly saje ta stay dry vrstva a preto to pretecie.

careamell
14. júl 2011

ahojte, potrebovala by som radu, dnes mi prišla moja prvá látkovka. Je to BUM Genius Flip. Chcem sa spýtať, ako ju mám do tej plienočky vložiť, aby tam držala. A ešte ktorou stranou ju otočiť smerom k zadočku? Takou tou ako froté, alebo tou hladkou? Ďakujem

estterka
14. júl 2011

@careamell mas stay dry asi,ak sa pytas,akou stranou,tak tou hladkou a len to vlozis pod tie zaklapky.

careamell
14. júl 2011

@estterka
Ďakujem 🙂

pusinqa
14. júl 2011

@ellysa sa mi aj zdalo lebo som po nich tiež pokukovala, na sucháče sú? a zatiaľ si s nimi spokojná? čo do nich malej dávaš?

katka888
14. júl 2011

@careamell
kuk na pouzivanie flipiek u nas: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katka888/alb...
a z akej strany stay dry, je tam vysacka a vysackou dole 🙂 cize tou hrubsou dole tou jemnejsou k zadocku

ellysa
14. júl 2011

@pusinqa zatiaľ sme ich mali len dnes, dávam len štvorce na doma, len sa mi trochu zdá, že sú jej ešte veľké, pritom má skoro 10 kg a máme L, to by malo byť od 8,5 kg, alebo neviem, či ich dobre zapínam

katka888
14. júl 2011

plienocky ako doplnok 🙂

ellysa
14. júl 2011

@katka888 aká krásna slečna a plienočka tiež

mimuka
14. júl 2011

@ellysa jéj, aj mi sme presne tieto vlniačiky mali dnes prvýkrát....ja som s nimi dosť spokojná...sú pekné tenučké mäkučké...vetrajú a nikde neotláčajú ako PULky. Na noc tiež skúšame akurát novú variantu...dali sme TB bamoozle strech a vlniaky Disana, dúfam, že to neprevlhne alebo, že sa ráno nezobudí s červeným zadkom....doteraz sme používali wonderoos v2, ale chcela som vyskúšať prírodnejšiu alternatívu...tak som zvedavá 🙂

ellysa
14. júl 2011

@mimuka a ako ich zapínaš? najskôr ľavú stranu a na to pravú aby boli úplne suché zipsy zakryté?

hirrina
14. júl 2011

@katka888 Tie isté máme, ale asi sú malému ešte veľké. Na malej sú krásne 🙂 .

katka888
14. júl 2011

@mimuka
nam praveze bambusove plienocky na noc krasne hojili cerveny zadocek 🙂 ja som ine ani nedavala. a teraz ked nepiska, tak je v noci v obycajnom stvorci. stay dry povrch na noc nemala nikdy ked sa nad tym zamyslim .-D

katka888
14. júl 2011

@hirrina
nam zo zaciatku pretekali, az som bola sklamana, ale posledne dni bez nehody takze ma opat nadchynaju 🙂 chce to asi na taky typ vrchnych zvyk, kedze doteraz sme mali skoro stal elen flipky, vynimocne nieco ine, ale teraz sa o plienocky delia dvaja 🙂 tak zvazujem co doplnit do vybavicky.

mimuka
14. júl 2011

@ellysa ja som jej ich až tak nesťahovala....suché zipsy sa mi neprekrývali, boli tesne vedľa seba.

mimuka
14. júl 2011

@katka888 dúfam, že aj na nás bude mať bambus taký blahodárny účinok 🙂 a že jej nebude vadiť mokro...

katka888
14. júl 2011

@mimuka
no urcite napis ze ako 🙂

careamell
14. júl 2011

@katka888
parádny postup, ďakujem. Prečítala som si, že tam dávaš aj ,,socík" plienku. Ak by som ju nedala, pretiekla by?

katka888
14. júl 2011

@careamell
ja davam bud socik plienku, alebo stay dry alebo organic, nedavam dokopy ze aj-aj napr stay dry a stvorec 🙂

josie3331
14. júl 2011

ja davam aj aj....

miruss
14. júl 2011

@careamell: Ja som dávala niekedy aj jeden sodík štvorec a jednu bambusovú vkladačku alebo jeden socík štvorec a jeden štvorec babylucy 30x30.

miruss
14. júl 2011

Aké pekné číslo strany máme. 🙂

careamell
14. júl 2011

@miruss
Zajtra bude naša premiéra 🙂 v látkovkách tak uvidíme a poskúšame.

taanak
14. júl 2011

@sladkasue nezaparujeme sa, ale z vlniakov na zadocku pocas horucich dni mam ovela lepsi pocit 😉

taanak
14. júl 2011

@zfidorka Babylucy prefoldy nie su zle, ale BI su podla mna No.1, 100% bambus je 100% 😉 Babylucy maju 30 % bavlnu, su take trosku hunatajsie, neviem ako by som to inak popisala...