Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sulky
20. júl 2010

@ivanajelinek , asi po 2-3 tyzdnoch

zojec
20. júl 2010

@ivanajelinek ked som sa uz nemohla na ten odpad pozerat.. cca po mesiaci... ale to skutocne latkovanie ma este len caka, ked dorazi zakladna vybava 😀

taanak
20. júl 2010

teraz s druhym dietatkom latkujem od jeho 2. dna, s prvou som zacinala latkove plienky spoznavat, ked mala cca 3 mesiace

luciferova
20. júl 2010

ja zacinam teraz - drobec mal v sobotu 8 mesiacov 🙂 a lutujem, ze som nezacala skor, 8.000 islo do poskodzovania prirody, mohla som mat jaku paradnu vybavu uz.. (uvidim, ci plienky nakoniec nebudem na bazariku predavat, ked nebudem spokojna 😀)

objednane 🙂 amen 🙂

alusha
20. júl 2010

@luciferova toho sa neboj, skor budes kupovat nove a nove plienky 🙂

taanak
20. júl 2010

a pri druhom vacsinu vytiahnes zo skrine 😉

taanak
20. júl 2010

@alusha pozeram, ze mame skoro rovnako stare deticky 😉

alusha
20. júl 2010

@taanak naozaj 🙂 ja lutujem, ze som sa nedala na latkovky aj pri prvom, neskoro som sa k nim dopracovala 🙂

brisilda
20. júl 2010

@emjee na no planujem davat pampersky mam ich v zasobe habadej 😝 inak dnes mi prisli tie z bazarika a skusila som po dvodou ako saju tie vkladacky a nic moc ☹ to budem musiet prebalovat po kazdom pocikani 😒 pamprska nam vydrzi aj 3-4 hodinky 😀 tak teraz neviem ci sa do toho pustit ☹ no vkladacky si kupim k tym plienkam nove tie pouzite malemu nedam kupovala som na skusku cize teraz sa to perie na 60 C 😀 neviem ci na 95 C neskoncili v kosi 😀

brisilda
20. júl 2010

inak som zvedava ako rychlo budu shnut prisli mi baby lucy color a druhe neviem 😝 😀 skoda len ze ich po kazdom mprebalini treba cele preprat

brisilda
20. júl 2010

ozaj a preco neodporucate tuto sadu? ved ked si ich kupim2 tak mam pokoj na zaciatok staci a mozu sluzit aj ako nocne plienky alebo nie?

karaa
20. júl 2010

@alusha babyidea bamboo mas prosim na suchac alebo na patentky... neviem sa rozhodnut

alusha
20. júl 2010

@karaa ja mam na suchac, na patentky nemam, tak neviem porovnat...

taanak
20. júl 2010

@alusha ja som sa k nim vtedy dostala vdaka modremu konikovi 😉

karaa
20. júl 2010

@ivanajelinek my sme prichodom z porodnice zahodili prvu a verim ze aj poslednu hnusku do kosa 😉 podla mna je dobre zacat s latkovkami hned, co najskor potom prides na system co a ako je dobre kedy pouzit a prat atd....

chcem sa opytat, pri jednovelkostnych plienkach napr. BL ste dokedy pouzivali tu prvu velkost XS-S?

taanak
20. júl 2010

@brisilda stoja menej ako flipky a tak aj vyzeraju 😉 , urcite skor flipky

taanak
20. júl 2010

@karaa cca od 2,5 mesiaca som zacala niektore plienky zvacsovat, najnovsie som zvacsila aj oblubenu BG

alusha
20. júl 2010

@taanak ja som ako prve objednala gro baby, ked som bola tehotna s druhym a hovorim si, skusim ich davat aj davidkovi, mozno sa skor oduci od plienky, mal vtedy asi rok a 10 mesiacov, tak som mu ju chcela dat na zadok, ale ma zrusil, ze to je plienka pre babatko, ze on ma svoju (papierovu) 🙂 uz mal svoj vlastny rozum, tak inu uz nechcel 🙂

karaa
20. júl 2010

@alusha dakujem a spokojna si s tym suchacovym systemom? tusim ze emjee v jej albume mu nieco vytkla, tak preto rozmyslam ktoru vybrat

taanak
20. júl 2010

@karaa co potrebujes vediet k tym BE? Suchacova je celobambusova a viac sava, patentkova ma namiesto jednej vrstvy bambusu flis pre pocit sucha 😉

miruss
20. júl 2010

@brisilda: Econobum sú menj prepeacované ako flipky, ale za tú cenu si myslím, že sú pre malé bábo, ktoré prebaluješ často dobré.

alusha
20. júl 2010

@karaa ten suchac je taky dost tvrdy, ale davam ich len na noc, tak mi to nejako nevadi, maly spava na chrbatiku

karaa
20. júl 2010

@taanak lebo sa mi zda, ze su malej tie XS-S stale este dobre tak neviem, ci ich uz vyradit alebo nie /myslim jednovelkostne/.... lebo vsak nozicky ma na stehienkach trosicku otlacene od kazdej plienky ked ju rano rozbalim.....

taanak
20. júl 2010

@karaa suchacovej myslim vytykaju tvrdy suchy zips, ale da sa s tym zit, v noci sa dieta velmi nepohybuje 😎

alusha
20. júl 2010

@karaa a kolko vazi tvoja mala? moj ma 7kg, a ja mu uz davam na strednu velkost, aj flipky, aj gro baby

karaa
20. júl 2010

@taanak @alusha dakujem za tu BE, asi teda objednam patentku, mala spava na brusku tak aby ju ten suchac netlacil... aj ked neviem ci na nietkorych netlaci patentka viac.... vsak vyskusame ... este raz vdaka 🙂

taanak
20. júl 2010

@karaa asi sme sa nerozumeli, ja pod jednovelkostnymi rozumiem ze jedna plienka obsiahne vsetky velkosti (teda sa da zmensovat). 😅
Tu mensiu plienku BL som nepouzivala, skoro vsetky plienky mam jednovelkostne, alebo po starsej dcere mam uz tie vacsie velkosti 😉

karaa
20. júl 2010

@alusha nasa je drobatko, naposledy mala pred 2 tyzdnami 5,2kg
tie viacvelkostne jej uz aj ja davam na strednu velkost, len tie jednovelkostne neviem, ci uz nemam vyradit a kupit M-ka... lebo nocne nohavickove mame taketo

alusha
20. júl 2010

jaaaj, no ja nemam tie male velkosti, mam zopar M a tie su mu uz tiez skoro male, napr. itti bitti uz nosi aj L 🙂