Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

martina05
31. mar 2010

Dugy, ja má tiež tie vložky z plienka.sk asom fakt zvedavá ako to bude fungovať.. Dúfam, že ten outher tam bude držať ako má....

lenka138
31. mar 2010

tak ten týždeň plienok, to je ešte dosť ďaleko 😅 , ale možno aj potom ešte zistím, že niečo potrebujem a to ma muž už ozaj prizabije

dugyna aj ja mám tie vložky. Ked som ich zbadala bola som unesená, ale ked som ich len tak skúsila, tak sa mi to zdalo hrozne hrubé, no neviem, či by som sa s tým vybrala do mesta 😕

etuska
31. mar 2010

Lenka-ja si chcem latkove vl. dokupit len ako doplnok ku kalichu

avila
31. mar 2010

Zajo, jeeej, tak Ty uz si doma. Prebalenie za hodinu a pol? Som sa pytala maaminy (pouzivala klasicke pri nas), vravi, ze tiez nejak vela. No, uz sa tesim... A stacia Ti plienocke a vkladacke?

Tak pockam aj ja na ten tyzden plienok, ale prosim, niektora pripomente.

dugyna
31. mar 2010

martina tak daj potom vediet ak ich budes pouzivas v 6nedeli 😉

lenka fakt sa ti zdaju hrube?..ja som kukala na ne ze su mozno o nieco ako normalne..ale uvidm..operiem najprv a uvidime ako to bude ked ich budem pouzivat..

avila aj mne to bude treba pripomenut 😉

etuska
31. mar 2010

Avila-ja si pre istotu dam ten tyzden pripomienku do mobilu 😀

dugyna
31. mar 2010

etuska tak to mas ako bojovu ulohu nam pripomenut 😉

emjee
31. mar 2010

som dnes skusala obycajne stvorce 80x80 s vlozenym stvorcom bl, bolo to celkom fajn, akurat sa mi to zda moc "bokove" 😅 nastastie sa matejko neprekadil az durch, vrchnaky to stihli odchytat 😀

stala sa mi taka vec, ze sa mi krpec okadil pulky (tb wrap) a aj ked som to hned umyla, ostalo to zlte - nesuchala som to nasilu, reku v pracke to zmizne, no kym som ich hodila do pracky cele to zruzovelo (cakali na opratie asi pol dna) a vobec sa to nevypralo 😝 takze mam na nich ruzovo-cerveny flak zvnutra a vyzera to divne a neviem, co s tym 😝 😝 😝 prala som na 60 dlhy cyklus s ecoverom a dm solou

bambuska1
31. mar 2010

emjee, mne skvrny pustili ked som to namocila na noc do teplej vody so solou na skvrny

lenka138
1. apr 2010

emjee toto sa stalo už aj mne, ale ja som to nechala tak, nejak som to neriešila a potom na druhé alebo tretie pranie to zmizlo

dugyna, takto na pohľad sa mi zdali fajn, ale napr. single s outher-om spolu to už sa mi zdalo trochu dosť, tak si neviem predstaviť mať ten outher a do toho ešte double.
Ale uvidím ked to budem skúšať pri mrche, možno ma presvedčí hlavne to, že sa nebudem musieť pariť v tých papierových, to len ten prvý dojem nebol taký vábny

na ten kalich sa nejako neviem odhodlať, ale možno budem o tom viac rozmýšľať

mneme
1. apr 2010

dugy, ze iz pozdravujem a drzim palce, nech su rychlo fit 🙂

zuzi26
1. apr 2010

ahojte, chcem sa opytat vas skusenych...rozmyslam nad plienkou Bug geniu flip pre 13 mesacnu dcerku - len podla fotiek sa mi zda dost siroka medzi nozkami. Nebude jej podla vas vadit pri pohybe? Nie je obrovska do oblecenia? Sme velmi spokojni s GB a IB, tak neviem ci radsej nedokupit tieto znacky ako skusat nieco nove.. Chcem nieco na styl SIO. Dakujem za rady!

zuzi26
1. apr 2010

myslela som Bum genius 🙂

dahlia23
1. apr 2010

zuzi, ona je trošku širšia medzi nožkami, ale záleží, čo dáš dnu. akú vkladačku. a ako veľmi to vypcháš. 😉 napíš IP miruss, ona Ti asi najlepšie poradí, či skúšať flipku alebo ostať pri tom, čo Ti vyhovuje. 😉

lenka138
1. apr 2010

zuzi, síce túto plienku nemám, ale my máme niektoré plienky dosť široké, ako napr. BL classic a BL organic a v pohybe mu teda vôbec nevadia. Chodí veľmi pekne. Takže ak chceš mať novú plienočku, tak myslím, že tohto sa báť nemusíš 😉

mneme
1. apr 2010

zuzi, ma rovnaky strih ako ostatne bg, je dost stihla, takze podla mna aj pre chodiace dieta ok 😉

zajaciq
1. apr 2010

avila mam dost lebo periem kazdy den. Ale skusim neprat 2 dni teraz a do stworcow dam aj wsetky wkladky co mam do IB kedze zatial ich nepouziwame. No a nezabalim to do nowoskladu.len polozim nawrch, nech wyuzijem stay dry. Len prefold balim dnu. A konecne mi wyschlo GB wrch,tak sa wytesujem,wed ja mam dokopy 3 wnutra. Celkom sa uz do toho dostawam, mala ale nekaka,tak nemam s plienkami ziadne starosti, akurat co ich hodim do wedra suche zipsy zabudam zapnut furt..) moj zajko ale neznesie byt w mokrom, ani xwilku

izabelkak
1. apr 2010

ahoj kočky dnes drahy pozical notas tak sa hlasim, dakujem ze na nas myslite pred chvilou mi prisla sms-ka od dugynky, dufam že ste všetci zdraví idem vas dočítať, my tu bojujeme ale ešte to nie je také dobré aby sme mohli domov, stále len kakáme a necikáme, malá sa nemože kojit lebo to zhoršuje stav tak to max.obmedzuje, no sila... teraz jej kape infúzka dúfam že posledná....

mneme
1. apr 2010

fuha, iz, a co sa vlastne deje?

emjee
1. apr 2010

juj iz drzkajte sa

idris
1. apr 2010

ahojte babulky tak mam k vam prozbu ake plienky by ste odporucili mame prave 4m doteraz sme pouzivali klasicke stvorce ale na leto chcem uz nieco poriadnejsie.

izabelkak
1. apr 2010

chjo baby ja si to tu na tom notase stale mazem......

mneme mame dajaky virus, isto sme ho dostali ako sme behali s udretou hlavou v piatok, je to dost hrozne, mala len kakaa, necika a aj vracala to uz nastastie nie.... blbe je ze sa nemoze kojit, teda musi sa to obmedzovat, nechce nic z tej diety co by mala jest, no hruza, snad sa to ale dajako zmeni a v sobotu pojdeme domov....

hnusky menim snad kazdu pol hodku uz ani neviem ako je to balit do latky ☹ ale tak inak to nejde stolica je infekcna....

musim bezat este pridem

mneme
1. apr 2010

iz, silno na vas myslim. chuda malicke 😢

crysmile
1. apr 2010

iz, drzim paste, nech ste cim skor ok, nech ste cim skor doma.. chudiatko, sa musite trapit.. nam tiez vcera zacali hnacky, vraj nejaky virus, takze tiez kazdu chvilu prebalujem.. nemam uz dost plienok, ledva sa mi to stiha uschnut.. a o zapareninach ani nehovorim, a to ju hned prebalujem a davam pod sprchu..

crysmile
1. apr 2010

a este ma napadlo, mne doktor odporucil prestat kojit, ak sa ta hnacka bude zhorsovat, noo, jemu sa to povie, prestat kojit.. urcite to nechcem za takychto podmienok, kedy nie sme na to ani jedna pripravena..
iz, ked budete uz doma, tak to uz bude ok, len to vydrzte..

izabelkak
1. apr 2010

dievčatá dik za podporu...

to kojenie je fakt hrozne vylucit ako pre dieta tak aj matku, ale sama vidim ako jej robys i mlieko zle...

crys tu mozes kojit jedine tak ze das dietatu najprv ryz.odvar malo by ho byt viac ako mlieka min. pol na pol, skus urobit tak, no dufam ze sa z toho dostanete.....

avila
1. apr 2010

Zajo, no gratulujem🙂 Hadam aj u nas to pojde tak rychlo. Aj muzik prebaluje, ci ee?

Iz, a aku dg. jej dali? Drzim palce, aby sa to uz len zlepsovalo a boli ste doma🙂

tinka9
1. apr 2010

Dievcata, davam do pozornosti, v pripade ze hladate ine znacky na vyskusanie:
https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/k6df/sa...

crysmile
1. apr 2010

iz, ja dufam ze vy sa z toho dostanete, my sme na tom este aj tak stale dobre oproti vam..
a dakujem za rady aj povzbudenia.. a ako ste na tom s pokozkou?

idris a ake chces? ako nohavickove?

etuska
1. apr 2010

Iz-drzte sa 😵 nech ste coskoro v poriadku a doma