Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

michaela80
25. apr 2010

zajaciq tak co mi radis na noc na novosa?

dugyna
25. apr 2010

mneme asi sa zasobili na tyzden latkovych plienok a doplnili to...

co myslite chcem este nejaku bambusovu plienku mame doma BL , ta toots bamboozols je dobra?

labutka
25. apr 2010

michaela, na noc mam ja BL bambusku, je fajn, alebo tots bots bamboozle, tu dovypchavam bambusovou vkladackou od BL, alebo baby si chvalia aj little lamb bambusku. ja mam na noc radsej bambusky nez konopky.

izabelkak
25. apr 2010

kočky za mňa na noc jednoznačnej bambusová BBH neviem kolko stojí bamboozle, ale savostou sa to iste nedá porovnať, vkladačky v BBH majú 9 vrstvie bambus. flauš nohavičky dve, je to fakt vynikajúca plienke....

ad IB je to tak ako nedávno písala monr, ako sa začne dieťa hýbať proporcie a nároky na plienku sa menia nám je to M-ko super zapíname stále na doraz, nepretečie zato ani teraz nejdem kupovaŤ lebo L by nám asi pretekalo okolo nožičiek.....

michaela80
25. apr 2010

a na tie BL bambusku idu este vrchne?

dugyna
25. apr 2010

iz a tu bbh bambusovu maju na brane?

michaela ano na vsetky nohavickove plienky musis dat este vrchne

mneme
25. apr 2010

dugy maju.

tb bambuska je fajn plienocka, ale sudiac zo skusenosti s mojim precurancom, na noc absolutne nevhodna. len tak tak staci na denne spanie - a to pritom este castokrat cika do nocnika pred spanim aj po zobudeni 😒 vobec bambusove frote sa s bambusovym flausom vobec neda porovnat - ten flaus aj ked je napity je uplne suchy na dotyk a poberie toho teda riadne.

iz, martine sedia ib m-ka aj l-ka, nic netlaci ani nepreteka 😉

dugyna
25. apr 2010

mneme dakujem ..a tie litle lamb tie myslite v ktorom eshpe lebo nejak mi unikli ociam

julia30
25. apr 2010

teda miruuuuuuuuuus kranse akcie si vyhodila idem do toho 🙂 normalen som sa navnadila na 70 eur :D

monr
25. apr 2010

iz, veru, mne tie L-ká veselo oddychujú v poličke, pretekajú okolo nožičiek jedna radosť.

julia30
25. apr 2010

objednane :D

adriana7
25. apr 2010

Miruss, ja prídem vo štvrtok do Južanky na prezentáciu, prosím ťa, budeš tam mať všetky vzorky plienok, mňa zaujíma hlavne Bum Genius econobum, aj onsize 3.0., aj flipka, Gro baby shell set, a Totos bamboozle jednoveľkostná. Stačí, ak sa vo štvrtok rozhodnem a tam aj objednám, keď máš napísanú akciu do vypredania zásob? Mám z toho hokej, priznám sa, že by som plienky najskôr rada videla, potom sa s Vami, čo už látkujete poradila a až potom objednala.Aj keď väčšina, čo tu čítam, ste začali látkovať až po pár týždňoch, ja nechcem používať jednorazovky vôbec, od narodenia aj do pôrodnice si chcem zobrať látkovky, tak tú výbavu nechcem podceniť, alebo kúpiť niečo, len preto, že je to o 2 eurá lacnejšie ako niečo, čo by mi vyhovovalo viac.

bambuska1
25. apr 2010

Halo,kde ste vsetci? Vcera do pol noci a dnes len do osmej? 😉

bambuska1
25. apr 2010

chcem sa spytat ci mate niektora kapsovku baby kangas

julia30
25. apr 2010

adriana7 tak ak mirus donesie veci co som si objednala vsetko uvidis :D a flipku a gro baby set neviem ci shell 🙂 mam tiez a isto v nom dojdeme machrovat 🙂 a ked nie my tak dahilia ;)

miruss
25. apr 2010

Julia ďakujem za objednávku aj pochvalu.

Adriana okrem Econobum donesiem všetky. Econobum sú na ceste ale do štvrtka asi nestihnú prísť. Mešká mi dodávka BG plienok.
A stačí ak sa vo štvrtok rozhodneš. Zľavy na plienky platia do 2.5., do vypredania zásob sú len IB plienky 5+1 zadarmo, vak na plienky ku Gro baby setu a Haipa Daipa plienka zadarmo.

julia30
25. apr 2010

miruss ja som asi zavisla a mala by som prestat chodit na net ale ked ja to vsetko taaaaaaaaaaaaaaaak potrebujem 🙂

etuska
25. apr 2010

Dugy-tu je Little lamb za celkom fajn cenu- v UK stoji 9libier-tak si myslim ze 10Eur je fajn cena

http://www.latkovky.sk/produkt-detail/little-la...

emjee
25. apr 2010

tyzden sa zacal 😀

etuska
25. apr 2010

tu je sice lacnejsia,ale zase postovne z Uk 😒

http://www.babybots.co.uk/LittleLambBamboo.htm

avila
26. apr 2010

Baby, Little Lamb s bambus. alebo fleesovou vkladackou moze byt u novoska aj ako nocna plienka, co je to malo?

bambuska1
26. apr 2010

Avila, little lambjedosthuba, hrubsia ako BL alebo TB, takze by ti to malo stacit

avila
26. apr 2010

Diky Babmuska 🙂 Vedela by si mi poradit cim zmakcit stvrdnutu plienocku, konkretne BL? Bojim sa, aby mu to neosuchalo stehienka.

bambuska1
26. apr 2010

ale urcite si tam daj vkladacku,myju pouzivames originalvkladackou bambusovou a staci.
ale mame uz vyse roka

bambuska1
26. apr 2010

ja som mala rovnaky problem, tak som pouzivala ocot alebo avivaz, ale to sa NESMIE 🙂 Ocot poskodzuje bambusove vlakna. Tak som ich nakoniec predala a kupila som si TB, tie tak netvrdli.

bambuska1
26. apr 2010

a avivaz zasa znizuje savost. To som ti asi moc neporadila, ze? 🙂

zfidorka
26. apr 2010

to vsetky ked periete plienky alebo vkladky s bambusom nepouzivate ocot (ani avivaz)? 😕 osobitne ich urcite nebudem prat, takze ma davat do prania len prasok, resp. alternativu prasku?

zfidorka
26. apr 2010

na ceskom konikovi pisu ze od 1.maja spusti ivuska (avavy) e-shop 🙂

etuska
26. apr 2010

Avila-mam 1 Little lamb bamboo najmensiu velkost-tak hadam o mesiac uz aj vyskusame 😅 -ja som ju uz prala asi 4x v Non-bio prasku a stale je makkucka-tak som zvedava....A nezda sa mi velmi hruba.prisli mi k nej 2 vkladacky-ale nie su vsite-daju sa vybrat

sonkab
26. apr 2010

Ahojte, v piatok o 9h00 bude u mňa doma (v Trnave) robiť Mirka (miruss) súkromnú prezentáciu látkoviek.
Ak ste z TT a okolia a máte záujem, kľudne sa k nám môžete pridať 🙂