Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lyongirl
15. apr 2012

má niekto túto kapsovku? Neplánujem ju kupovať, len ma zaujala, hlavne tá cena, ale asi vkladačka bude nič moc, ja už teraz dávam vkladačky len bambusové, nejak som si na to zvykla...
https://www.modrykonik.sk/shopy/plienky/w8mn/ka...

siss_sz
15. apr 2012

@ekoplienky dakujem, tak dokupim kapsy BG 😉

tortelinka
15. apr 2012

@lyongirl ja mam, paci sa mi

lyongirl
15. apr 2012

@tortelinka a aká je tam vkladačka, koľko tá plienka vydrží pre zaujímavosť 🙂

tortelinka
15. apr 2012

@lyongirl take dve hodiny, ale ja mam male babo

lyongirl
15. apr 2012

@tortelinka ďakujem 🙂

peluskovo
15. apr 2012

@siss_sz
pre rocne little lamb, wonderoo kedze tieto plienky su vynikajuce aj na starsie deti / porastu s nim /, nohavickove bambi roxy a este ku kapsovkam, mne sa na starsie osvedcila kombinacia kapsovka bum genius s vkladackou wonderoo

siss_sz
15. apr 2012

@peluskovo vdaka..tak asi vyhra ta BG kaposvka, a bambi roxy - kdeze wonderoo mam...
super, diky 😉

siss_sz
15. apr 2012

a co Blueberry bamboo kaposvka? to je moja posledna otazka? za vsetky odpovede zatial dakujem 😉

ekoplienky
15. apr 2012

@siss_sz : Savá, ale dosť objemná.

siss_sz
15. apr 2012

@ekoplienky vdaka 😉 takze BG radsej 😉

nenocka
15. apr 2012

miruška @ekoplienky, katuška @peluskovo 🙂 ktoré plienočky (okrem kapsy LL) sú aj pre väščie detičky-nad tých 15kg? vďaka za odpovede 😉

ekoplienky
15. apr 2012

@nenocka: Z kapsových: Fuzzi bunz perfect size a z AIO: Real easy.

zfidorka
15. apr 2012

@indys ja som ich na dovolenke kombinovala s eko jednorazovkami, na den som davala bg jadra, na spanok a na vonku tie jednorazovky...

zfidorka
15. apr 2012

@janulkan ked si mala zmensene tie pop in na malinke babo, ako si tam vkladala vkladacku, nevlnila sa ti?

peluskovo
15. apr 2012

@nenocka
aj happy heinys, tie som ale nedrzala v ruke, mala ich v ponuke @sulky ... / mozno aj niekto iny, o nej viem /

susul
16. apr 2012

@nenocka ja mam happy heinys organic a je naozaj vacsia, myslim, ze vydrzi i na vacsie dietatko.

janulkan
16. apr 2012

@zfidorka malu som nedavala a ta velka sa vlnila, tak som ju zaklapla kusok na brusko, kedze maly cika hore 🙂 trosku to robilo vacsi zadocek, ale co uz 😀

sladkasue
16. apr 2012

tak, a idem na to🙂 i ked nas maly by sa toto leto mohol od latkoviek oducit - idem nieco dobre a a lacne poopozerat 🙂

ninan2
16. apr 2012

Ahojte, co myslite ze je lepsie, Wonderoos real easy AIO alebo BG onesize 4.0? Pouzivame iba BG plienky zatial, nemam skusenosti s inymi znackami... dik za rady 🙂

zdraveplienky
16. apr 2012

@nenocka my mame v ponuke Happy Heinys, su dobre aj pre vacsie dieta 😉

matja
16. apr 2012

ahojte, ktore AIO alebo kapsove su cisto z prirodneho materialu?

ekoplienky
16. apr 2012

@matja: AIO: Anavy Easy, Gro Via, Pop in bamboo. Kapsové: Econappi a kapsová Swaddlebees.

luciferkax
16. apr 2012

@lyongirl ahoj, ja ich mám a som s nimi veľmi spokojná, niektoré mám už desať mesiacov a stále "fungujú naplno" :D :D teraz som dokupovala nové, práve od tejto rpedávajúcej, kedže som nikde nevidela také... Mám aj pár iných a tie začali po polroku prepúšťať okolo gumičiek, no tieto su fajn, len dáva m po dve vkladačky :D

luciferkax
16. apr 2012

@lyongirl ja dávam 14 mesačnému chlapčekovi dve vkladačky do kapsovky, a môžeme ísť na tri hodiny von "bezpečne" a to ciká veľa, lebo vela pije :D

luciferkax
16. apr 2012

AHOJTE. mám otázku, dá sa ešte pomôcť kapsovkám, ktoré začali okolo gumičiek prepúšťať?

pifina
16. apr 2012

ahojte, mate niektora skusenosti so stvorcami z Kika? Na dotyk sa zdaju prijemne, rozmer je 80x80, cena je dobra ... len neviem, co z nich ostane po oprani ... mam sice uz 30 ks inych, ale ak by boli dobre, este by som 10ks zobrala tychto ...

matja
16. apr 2012

@luciferkax - existuje vosk na impregnaciu svov, mozno by ti to pomohlo...

zuzanamolnarova
16. apr 2012

@luciferkax áno, ako píše aj @matja je na to vosk na impregnáciu švov, keď sa ti plienky usušía, natrieš s voskom necháš trošku pôsobiť, vyfénuješ a plienočky by mali fungovať - nám pomohli 🙂

luciferkax
16. apr 2012

@zuzanamolnarova a kde to nájdem?