Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

jankasz
22. jún 2009

crysmile,ja som prepocitavala ceska koruna krat 0,037 a vyjde ti to v eurach...toto je kurz co som naposledy pozerala...

neurologia
22. jún 2009

CRYSMILE chod na www.nbs.sk a tam najdes aktualny kurz ceskej koruny-kurzovy listok alebo to hod do google vyhladavaca vo forma napr: 325 czk in eur a vyhodi ti to sumu....

sissik
22. jún 2009

ahojte
tak som prave dala lanolinovat nase druhe vlniaky

mam este poobjednavanu vlnu, ale to ustrikujem vacsie. niekdto sa tu pytal, ci sa daju dat na BL, ale citala som to velmi zbezne
ja ich davam aj na BL bamboo aj na hamburgera a v poho

vladka ja som zvedava, kedy bude objednavka z BL, lebo mne to vzdy poslal az po 14 dnoch, potom si este posta nechala cas skoro tyzden

bihan
22. jún 2009

ja na prepočet zahr. meny používam www.xe.com

Lio´s ky a ich "krčenie" medzi nohami... vzhľadom na to, že Sára chodí, lozí, všetko možné, tak mám medzi nohami skrčené všetky plienky, nie len tieto 😅 Ale možno som to nepochopila správne, otázku si nepamätám (a keďže píšete ako českí žandári, tak asi ani nenájdem). O čo konkrétne išlo?

vladkaz1
22. jún 2009

Sisik ani mi pan nenapisal ze ci sa vybavuje alebo co no bola by som kludnejsia ... aj ja aj moja dusa .. inak prave som prehodila obyvacku chichi sibe mi ale neni to dobre pojdem pre koberec ma byt o 5 tej a rozmyslam ci zacnem malovat alebo pockam MM mi zakazal nech este namalujem ale ked mam uz doma farbu tak ma poraza ,,

miruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka138
22. jún 2009

v tomto upršanom počasí je to strašné, BL bambo mi schnú aj 3 dni 😠
ja som si z plienky objednávala 2x a vždy som to do týždňa mala doma

snikol
22. jún 2009

maminy nemá niekto skúsenosť s canpol babies vrchnými nohavičkami?? 😲

crysmile
22. jún 2009

snikol nemam skusenost, ale mozno by bolo fajn zistit, ci to nie su nejake igelitaky.. ci maju pul zater..

crysmile
22. jún 2009

bihan, mala je v tej plienke uzasna 😵

bihan
22. jún 2009

Snažím sa nahrať už asi 3 dni nejaké fotky a toto je jediná, čo zatiaľ prešla.. debilný internet 😠

crysmile
22. jún 2009

ale no, dnes je asi nejaka zla konstelacia planet 🙄 .. kasli na to 😉

snikol
22. jún 2009

canpol babies vrchné novavičky sa skladajú z troch vrstiev: z vonka bavlna potom guma a z vnútra froté. čo vy na to?? Ako by sedeli na našich bavlnených plienočkách ako nepremokavé gate.

crysmile
22. jún 2009

hm.. no asi to vyzera ze su nepriedusne a neviem ci by som ich kupila aj keby boli priedusne, lebo maju zvnutra frote a to by bolo mokre keby sa pocikala..

snikol
22. jún 2009

vdaka crysmile vzdy sa tesim ked mi niektora z vas odpovie ja totiz este nemám skusenost 😀

bihan
22. jún 2009

Hm.. vo mne značka Canpol babies veľmi nevyvoláva dôveru.. plienky som od nich ešte nevidela, ale ak firma vyrába všetko možné, tak plienky určite veľmi vymakané nebudú.

crysmile
22. jún 2009

snikol v pohodke, len sa pytaj, tu ti rady poradime 🙂
no a ked chces lacnejsie vrchne nohavicky, preco neskusis baby lucy? v tom bude aspon zadocek dychat..

crysmile
22. jún 2009

bihan vidim ze sa ti to uz konecne podarilo.. plienocky su krasne.. ale nakoniec som sa nedala zlakat.. 😔 som si kupila kalich pre seba..

bihan
22. jún 2009

Kalich je super vec 😉 Len nebuď sklamaná, ak ti to prvých pár cyklov nepôjde tak ako by malo.. ja som si zase objednala látkové slipky.. ale stále ma pokúša tá žirafová CT.. iné značky žirafu nemajú.. a by sa hodilo pre (prípadné) baby č. 2

crysmile
22. jún 2009

bihan to by sa veru hodilo 😀 .. zirafkova aj mna poriadne lakala, ale som odolala.. mam 4 IB.. tie nam z takychto sio aio a kapsoviek sedia naj.. tak som si povedala ze nam to staci, ale tak tie plienky su take krasne.. vedia cim nalakat maminky..

a ake slipky si si objednala? viem ze to nepatri do tejto temy, ale pri kalichu potrebujes slipky? s tym ratam, ze budem nemotorna ked budem mat ten kalich.. 😖

sissik
22. jún 2009

tak mam IB na ceste, v piatok bby mali dorazit
uz sa neviem dockat
bihan ta maskacka vyzera na velkom dietati uplne inak, ako na krpcovi. sarah je v nej perfektna 😉

sulky
22. jún 2009

Cafte baby, co si myslite o tejto kapsovej plienke od little lamb? za 12 EUR.
http://www.littlelamb.co.uk/itemlist.php/findcl...

majkas
22. jún 2009

crysmile,
z brany to dorucuje nejaka firma PPL a ta podla ich stranky pouziva kurz ceskej CSOB deviza nakup.

tamka84
22. jún 2009

snikol, áno do BL bamboo vždy treba dať vložku na zvýšenie savosti. Jednu dostaneš origoš k nej, a ja som si objednala ešte jednu. Dávam vždy 2 vložky alebo 1 vložku a 30x30 vkladačku poskladanú na tretiny. A nohavičky treba vždy. Buď pull alebo na noc najlepšie naťahovacie vlniačiky. Mne sa osvedčil najviac, aj ked baby ich neodporúčajú novorodeniatkam, ja som začala až od 5mes. takže nemám skúsenosť.

snikol
22. jún 2009

tamka teraz som pozerala tvoj albumček a veľmi sa mi páči tvoja výbavička

sulky
22. jún 2009

tamka84, tie 2 vlozky davas na noc ci to si myslela na normalne denne nosenie? Pretoze ja do BL bamboo davam bud 1 vlozku alebo niekedy aj nic. A to mam riadneho cikosa 🙂

snikol
22. jún 2009

a čo hovoríte na tieto plienočky?? www.plienka.sk/product_info.php?products_id=1298

tamka84
22. jún 2009

2 dávam na noc...a niekedy aj na poobedie keď ide spinkať. Bez som ešte neskúšala.

snikol ďakujem 🙂

tamka84
22. jún 2009

snikol ja ju mám...celkom dobrá. Prirovnala by som k BL organic, len iný matroš. Ale savosť tá istá. Pohoda na denné nosenie. 😉

snikol
22. jún 2009

tamka dakujem 😀