Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

neurologia
21. júl 2009

predaj cmeliaka a kup si nejaku podla tvojho gusta.....a skoda ze nemaju na brane tie vlnky tie sa mi hrozitansky pacia....

standu
21. júl 2009

keby ju niekto chcel....asi 5x pouzita....

nie ze nie je pekna, len sa nam k nicomu nehodi 😉

deyna
21. júl 2009

je vacsina plienok na suchy zips, alebo su lepsie cvocky?

brinzulka
21. júl 2009

http://www.babytrend.sk/bambino-mio-dezinfekcny...
sisi...ja mam zajtra donasku do domu? Zeby aj TY?

snikol
21. júl 2009

brindzulka kedy si objednavala mio a ako ta informovali,ze mas donasku?? 😉 😉

standu
21. júl 2009

deyna, komu ako..suchac lepsie prisposobis a na zdrhajucom dietati rychlejsie zapnes...ale sa opotrebuvaju, zasednu...patentky su zdlhavejsie na zapinanie, teoreticky sa aj vytrhnut mozu...vela znaciek ma aj jedno aj druhe prevedenie, niektore sa robia len patentkove...ja mam aj aj a najskor sa mi lepsie pacili suchacove a teraz skor inklinujem k patentkam 😉

brinzulka
21. júl 2009

snikol...este 8meho...neuslo sa mi z donasky v utorok...ale z tejto tyzdnovej hej...som tam registrovana a je tam stav objednavky, vabyvena...spracovana...a teraz mi volali, ze zajtra mam pockat kuriera...

tamka84
21. júl 2009

standu tá denim je fakt kráááásna, škoda že ju nemajú. Ale najviac sa mi aj tak páči ružový maskáč. Aj modrí je pekný. Aj ja som písala na branu že či dostanú aj viac tých vzorov. Uvidím čo odpíšu a ak nie tak zoberiem tie zelené guličky, alebo tú ružovú čo máš ty stanka.

aj ja budem robiť objednávku, lebo chcem mio fres a to bude asi ťažšie na váhu tak preto. A ešte počkám čo odpíšu.

standu
21. júl 2009

no ja myslim, ze denim sa ukryva pod nazvom "modra" 😵
tpozuzana im uz pisala, ze ci to je denimka. podla mna "modra" ina byt nemoze. potom je uz len modry puntik alebo maskac....
ak nie je denim, tak ja vezmem bielu 😵 😵

sissik
21. júl 2009

tak zajtra mi konecne dojde mio fresh
v stredu periem plenuchy na 40

tamka84
21. júl 2009

ja periem aj bez mia plienky na 40, niekedy na 50 či 60, ale to len raz za čas... 😉

tamka84
21. júl 2009

standu, možno bude tá modrá denim, tiež si myslím že to bude ona, len sa čudujem prečo by ju potom nevyfotili. No veď uvidíme....ako slepí povedal 😀

sissik
21. júl 2009

mne sa to predsa zda na 60 hygienickejsie. ale MMT treba na 40, tak ich zacneme intenzivne nosit 😔

tamka84
21. júl 2009

aha baby čo mi odpísali:

http://www.branakdetem.cz/dotazy/plena-vse-v-je...

aký mesiac je srpen? 😕

standu
21. júl 2009

sissik ja periem zvacsa na 40 (predtym aj bez mia) obcas to strelim na 60 - aj MMT a nic sa im nestalo 😉

tami ani tie fotky bielej a zltej tam este doobedu neboli. mozno dohodia...ale ja si myslim, ze je to denim 😉

tamka84
21. júl 2009

stanka boli tam biela a žltá aj včera keď som to pozerala 😉

dudri
21. júl 2009

tamka, srpen-august
sissik-predas mi CT vlnky 😀 😀 😀
teraz idem zarobit sliz na pranie 1/3 jadro, 1/3 kokos, 1/3 lanza

ked periem vrecko pocurane MMT dam 40st-50st ., ked bez MMT -periem 60st

tamka84
21. júl 2009

že by som ešte ten mesiac počkala??? 😅

dudri
21. júl 2009

tak bud trpezliva, tamka 😀

standu
21. júl 2009

no ja som asi slepa bola 😎 😎 tami ale ved nevies, co bude v dalsej varke 😉 idem im ja tam napisat asi .... nie ze dopadnem ako prvykrat, ked som si myslela, ze cmeliak su vlnky 😀 😀 😀 😀

topzuzana
21. júl 2009

ja to nechapem, mne zatial neodpisali ☹

standu
21. júl 2009

zuzka zajtra isto..ja som hodila otazku na tu denim rovno na stranku ako tamara 😉

topzuzana
21. júl 2009

ved aj ja 😕

inak, tamka ak budes robit objednavku ty, ja sa rada pridam...budem mat len tri plienky

tamka84
21. júl 2009

stanka ty si tuším objednávala mio z brány...aké je ťažké? A ozaj kedy idete na dovolenku?

topzuzana
21. júl 2009

a este dnes rano tam tu bielu a zltu nemali nafotenu, museli pridat pocas dna

dudri
21. júl 2009

mozem pridat objednam si 2ks vlnene priadzy?

topzuzana
21. júl 2009

dudri, ja sa s tamkou dohodnem, ze ci bude objednavat a kedy. ak nebude ona, tak ja budem.
tamka???

tamka84
21. júl 2009

Babenky nechcem dráždiť, ale že by nové chlpaté plienky ???? 😵
http://www.branakdetem.cz/plena-magic-baby-beeh...

dudri
21. júl 2009

neviem sisa ma take BBH