Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sirinka
10. jún 2009

ahojte...aj ja mam kuru ullrich a nejako mi nezabera na tie vlniaciky ☹ co robim zle?

a toto je celkom zaujimava stranka... http://www.naturwindeln.de/index.php

vladkaz1
10. jún 2009

baby mam kamosku ktora zije v Uk tak nemusim cakat na balik a merino gatky mi prinesie tesim sa 😀 je strasne zlata idem sa este dohodnut

lilly
10. jún 2009

tie SWB vlniaky su fajn, mam ich radsej ako loviky fialove rucne farbene.. tie su take hrubsie, sirsie medzi nozkami a to riasenie okolo stehien tam tiez nemam velmi rada.. akurat, ze mi teraz tie SWB pretiekli, som zabudla po dlhom case nepouzivania tej HD pastelky, ze nejak vela nenasaje, ani som ju nicim nedopchavala, mala cika uz vacsie davky a este aj sedela pri obedovani.. takze vela okolnosti bolo za tym pretecenim.. no aj tak som sa chystala lanolinovat tie loviky, tak som k nim supla aj SWB... tie SWB sa tu takmer vobec nespominaju, ze by ich niekto pouzival, no su fajn 😵
standu, kupovala som ich na plienocky.sk uz davno.. tusim ich maju aj na babykind a za lepsiu cenu, inde neviem..
sissik, moja herecka je v IB fotena, ked mala 3 mesiace a je to velkost L preto su tam na nej take vacsie, teraz uz na nej posobia mensie.. M som ani nekupovala 😉
som zvedava aj na tie Little lamb natahovacie, ze ake budu.. pisali mi este v pondelok, ze ich posielaju 1.triedou 😵
ja mam kuru Disana a na nej nie je pre istotu ziaden navod, no ocot som nepouzivala pred tym.. no viac sa mi na lanolinovanie pacila ta vzorka, co bola k lovikom, tak mi loviky nepretekali nikdy.. asi skusim pozhanat lanolin z lekvarne..

vladkaz1
10. jún 2009

tak ja budem mat 4 one plienky LITTle a 1 tie merino ale az v juli pride ale mam zadara postovne no teda viete jak sa tesim.... ale merino som zobrala x smal dufam ze budu ak nie tak niekomu posunieme 😀

lilly
10. jún 2009

x smal? nie x large? teda XL?
ja budem mat dve tie LL one plienky /zelenu a oranzovu/, 5 separaciek a 1 LL vlniaky natahovacie..
vladka, ake farby si vzala z tych one plienok? 🙂

vladkaz1
10. jún 2009

vsetky 😀 jeeezis ja som zobrala najmensie musim jej napisat no cela ja ...

mamutka
10. jún 2009

a jeje, som vyse tyzdna nemala net a toto uz sa neda docitat, co tu popisete...
idem nadsena objednavat plienky,som sa na to tolko tesila a mam problem, junior si povedal, ze na chrbat ho nedostanem ani parom volov, dostava totalny amok, su nejake plienky co sa daju navliect jednou rukou na prchajuce vrestiacie dieta? 😠
este ako tak zvladam BG 3v1, ale na zavazovacky musim totalne zabudnut, BL s vlozkou a fliskou takisto, kym to na neho pricapim, je to rozmetane po izbe....prejde ho to???
ja by som mu najradsej dala ada len nejake gatky, to sa nezapina, navleciem to aj kym sa stava a do toho daco napchat, ma drbne uz.
a kadi 4 x za den, aby sme sa nenudili, len co sa dopotena dopracujem k dietatku upravenemu v plienocke, uz aj spokojne puci. och moje male dive zvieratko.
susedia si asi myslia ze ho mucim, tak vrieska pritom, ale pritom trapi on mna, to som bola doteraz hrdinka ze nevieme co je plac, teraz x krat ze den reve jak tur, ale to je take od jedu, jak keby ho z koze isli drat.
tu by pomohlo asi len BKM, ale kto by to stihal, ked tolko cura a prdi 😀

vladkaz1
10. jún 2009

😀 tak uz som to opravila no chvala bohu uz to objednavala

sissik
10. jún 2009

vladka ja rozmyslam, ze asi nebudem brat tu BL AIO, radsej zoberiem limitovanu seriu IB, nenahnevas sa, ze?

lilly
10. jún 2009

jaj vladka, si ty ale polepetko 😀 no dufam, ze sa to bude dat opravit...
mamutka, s tym ja neporadim.. este nemame utekajuce dieta.. no asi len nejake AIO by boli vhodne, co len rychlo zapnes a hotovo.. alebo kapsy, kde vyplne skryjes a zase rychlo zapnes, a najlepsie na suchac.. alebo ked nejaky nie AIO, tak jednoducha plienka na suchac a na vrch natahovacie vlniaky, napr. ako tie Little lamb.. natahovacie pulky ma aj BL

bezaz
10. jún 2009

cafte baby, uz moc nechodim, aby som sa nenamotavala na nove a nove plienocky 😅
chcela som sa opytat, ci som divna, ked sa mi zdaju 4 hnusky za den malo na vymenu 😲 u nas v "terminovej" teme sa mi cuduju, ze pri BKM miniem za den az 5plienok, ked ony bez toho minu len 4 😲 😲 😲 a este sa chvalia, ze maju deti pekne ritky 😝 tak neviem, idem sa zahrabat a nasypat si popol na hlavu

nsoci
10. jún 2009

Holky nechcete nieco z brany? Robim hromadnu objednavku.... este tusim mza 1000CZK a bude postovne zadara... (pokusam)

mamutka
10. jún 2009

bezaz, ja som citala o jednej, co da babatku len 3-4 pampersky denne. som zvedava ako casto si cicusky vlozky menia. ale ved co sa usetri na plienkach, to da mamicka na melir a nechty, zejo... 😝

sissik
10. jún 2009

bezaz ja som hnusky prebalovala kazde 2-3 hodky, v noci len ked kakla. teraz prebalujem tak isto latkovky
sice ak pri BKM vystihnes tie prave momenty, mozno netreba minut tak vela, neviem

bezaz
10. jún 2009

nsoci prosim si diaper free v cestine 😀 mozem sa pridat? 😉
mamutka ale ked mi to napisali 3 ci 4, tak som len oci ocila 😲 😲

nsoci
10. jún 2009

Lilly dakujem... hm...zda sa mi dost siroka... nemas nahodou doma BL one size alebo M-L (take nosime) zaby si mi to porovnala... Ale lubi sa mi ten napad....

Bezaz myslis tu kizku Bez plen ci ako? Ok, pisem si.

vladkaz1
10. jún 2009

no popletko ale este nepotvrdila tam v pohode akurat robim tu lan. kuru to je skor mast nez kura... 😕
Sisik nehnevam sa nik sa este neozval pockam este a uvidim co objednam ja ked sa nik neprida objednam sama kaslem to uz ma sto sk nezabije

mamutka
10. jún 2009

lilly dik, sak to, zacinam len kapsove hladat, ach jo. nemam v nich nejak prehlad, tak studujem odznova, ale neni ani kedy, bo divy tiger furt kamsi chce ist a vrci ze to nejde podla jeho predstav, tak ho zachranujem po kutoch

nsoci, ja budem objednavat, len este neviem odkial a hlavne co. ponahla to? 😀

lilly
10. jún 2009

no bez, tak si idem sypat popol na hlavu aj ja.. 4 plienky na den mi pride divne malo, ja neviem, kolko ich miniem z latkovych, minimalne 8 a ked som cely den hnuskovala, napr. teraz, ked sme boli v tatrach, tak islo denne aspon 8 hnusiek.. no taketo plytvanie... 🙄 ritku mala krasnu v hnuske, aj v latke..
no tiez poznam take expertky.. ze na celodennom vylete dieta neprebali, bo sak len cika cez den... 🙄 no ale sak to je kazdeho vec.. ja prebalim aj na trave, lavicke, v obchodnom centre to uz vobec nie je problem, tam su na to miestnosti.. nemohla by som decko nechat tolko hodin v jednej hnuske, aj ked len cika.. 😝 😔

mamutka
10. jún 2009

Ja som tigra prebalila dokadeneho v ikei v oddeleni jedalni a nevyviedli nas 😀 sme sa otocili do kuta a zvladli to v kociku. ja by som tym ludom dala dobre nacurane nacucane vyhriate smradlave hnusky na rite na cely den.

lilly
10. jún 2009

nsoci, nemam BL onesize, ano M-L, len bambusky XS-S, takze neviem ti to objektivne povedat.. ale sirka bude asi podobna, lebo tie XS-S su uzsie ako pastelka

vladkaz1
10. jún 2009

no ja miniem tych 7 hnusiek ... ako kedy a zahadzujem pomali polovicke hnusky nacane takze tiez mi to pripada ze nechat dieta v 4 plienkach??? 😕
Ja som mala den ked som prala za den 40 stvorcou dobre nenasaju az tolo ale je to vela ale ked cika snad ju v tom nenecham no tesim sa tym merino a Little som zvedava mes. uz vydzrim takze aj ja budem objednavat menej s plienky ... idem do mesta pokupit veci len cakam kym vychladne ten lanolin a prilejem studenu a namocim kolko to tam mam nechat? inak smrdi to fuj nemam rada take lekarske vone 😀
Lili ty si ake farby objednala ja s kadej 1 velkost 3 ale na ti idu pul alebo nie? nemozem to tam najst

lilly
10. jún 2009

no ja som prebalovala malu zaserinkanu ritu aj v baumaxe na nejakej krabici so stolickami, bola akurat tak vo vyske prebalovacieho pultu 😀 a tiez nikto nic nepovedal.. potom som ju este nakojila vo vystavenom kancelarskom kresle a pohoda.. 😀

bezaz
10. jún 2009

nsoci jojo to, moc dik, pisni mi do IP cislo uctu, pripadne tel.c., by som dobehla do BA pre to 😉

lilly
10. jún 2009

vladka, ja velkost dva, zelenu a oranzovu 😵

lilly
10. jún 2009

a na ne idu vrchne nohavicky, to nie su AIO 😉 ja si ich predstavujem hlavne na noc.. uvidime, aka bude realita.. a sa tesim na tu makkost, strasne ju tam ospevuju, vraj aj do oblasti s velmi tvrdou vodou, ze su vhodne..

vladkaz1
10. jún 2009

😵 super potom porovname ale ty ich budes mat skor nez ja jaaj som nedockava jak male dieta ... s su aj s pul alebo nie ja myslim ze nie neviem to tam najst

bezaz
10. jún 2009

baby dik, ze ste ma v tom nenechali samu.. aspon si nepripadam divna 😅

lilly
10. jún 2009

som dala fotku v IB v sucasnosti.. povodna je na 3-mesacnej, dnesna na 6,5 mesacnej.. uz ju nema az skoro po lytka 😀
vladka, treba na tie LL one vrchne nohavicky, to nie je AIO 😉

nsoci
10. jún 2009

Mamutka no nehori nejak extra.... ale rada by som co najskor, skus sa prosim pozriet a daj mi vediet do IP. Ako den dva pockam, ale je nas viac bab tak nechcem hovorit aj za ne...

Lilly hm... prijde mi taka sikovna ta pastelka... som myslela ze ju vycpem niecim abo co... ale furt neviem aku velkost zobrat, maly am skoro osem kil 😅 snad tu vacsiu

aj HHS sa mi lubia a ine zavazovacky (popolini) ale tusim vsetky robia balenie nasiroko a to moc nechcem...