Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
24. mar 2009

topzuzana, pozri na nosime.sk vypocet a zistis, ze mozes este nakupit za dalsich 10000 a aj tak usetris 😉 😀

macocha
24. mar 2009

dik za vysvetlenie 🙂

Standu: babylegs sú dobré riešenie, alebo ja som používala obyčkové podkolienky za 2 eurá, čo siahali do pol stehien (a k nim tréningovky IV). Je fakt, že my máme koberce, ale keď som dala na zem perinku (samozrejme nie tú na spanie), nahatá malá si to zamierila priamo tam.

Ale ak máš takéto problémy, 1 sukňu alebo župan si zadováž. veď ešte sa zídu, keď polezú posledné zúbky 😉
A pre istotu - asi to vieš, ale umývať pri každom prebaľovaní vo vode namiesto vlhčených obrúskov.

standu
24. mar 2009

praveze sme nikdy nemali takyto pretrvavajuci problem, ani latke, ani v hnuskach, az teraz. vlhcene nepouzivam, umyvam cistou vodou....ale ja viem, co sa stalo. novy prasok- bola vzorka v eve ☹
hed som bezala zarobit sliz, vsetko oprala, ked davam novu hrubsiu vrstvu masticky, tak hnusky 😖 ...

macocha
24. mar 2009

Standu tak potom by sa to malo rýchlo vyliečiť, držím palce.

Mňa od závislosti zachraňujú obmedzené finančné možnosti a fakt, že viem, kedy odísť... takže dobrú noc 😉

quika
25. mar 2009

vy ste hrozne, vsetky nakupujete a ja nemam ako 😀 😠 a do toho mi kamoska poslala fotky ake kapsy si usila - zladene este aj s ponozkami 😀 mam abstaaaaky 😀

bambusko
25. mar 2009

ja som teda z nakupovania uz vyliecena 🙂 kupovala som len pokial bolo treba, jasne ze som si vyberala 😅

macocha, v jednorazovkach nesmrdi ani tak to, co babo vyprodukuje, ako to, co z toho vznikne spolu s chemikaliami, ktore su v plienke. si taku pouzitu rozstrihni a to budes kukat 😕

standu
25. mar 2009

ja som kvoli financej momentalnej situacii takmer vyliecena, ved uz chcem len 4ks tak pockam, kym sa to zahoji....ranka, po financej injekcii 😀

a vsetko sa jej uz krasne vyhojilo, bohuzial, stary dobry pytiol.....

matja
25. mar 2009

ak ste tu, tak si pozrite stv1 - damsky magazin, hovoria o latkovkach

topzuzana
25. mar 2009

pozeraaam...cista nahoda, ze som to zapla 😀 😀 😀

sisa.b
25. mar 2009

videla som to, ale vobec sa mi to nepacilo. tie kozy jej tam stale skakali do reci a nenechali ju vobec hovorit 😒 po tom magazine by som sa urcite pre latkove plienky nerozhodla 😖

topzuzana
25. mar 2009

standu... su tie organic objemnejsie ako bambusove BL alebo v porovnani s cim su objemnejsie? Adamko ma 10 mesiacov, takmer 11 kil, tak mozno na nom uz nebudu take velke. ale asi pockam na stretnutie v Bojniciach, aby som si pozrela nazivo plienocky, ktore maminy prinesu.

... takze maminky, ktore sa chystate do Bojnic, tak ak sa Vam to zmesti, prineste svoju latkovu vybavicku, som strasne zvedava... ja som z PD, cize nebudem s Vami byvat, ale urcite sa k Vam cez den pridam.Dakujem.

standu
25. mar 2009

zuzana, su objemnejsie ako bambusky. ale nedaj na mna 🙂 mne jednoducho ta plienka bola nesympaticka, frote stvrdlo, aj ked mame makku vodu a davam aj ocot, na dotyk je bambuska prijemnejsia.

sisa.b
25. mar 2009

mne sa pacia aj organic aj babmusove. ale ja som asi vynimka, ktora je zatazena na velku ritku vo velkej plienke 😀

ela13
25. mar 2009

Ahojte 🙂
sorry, ze som sa sem takto vopchala ,ale ak by niektora mala zaujem mam na predaj 2 ks SW AIO kapsove maslovej farby velkost M a jednu Mommy´s touch easy clean s patentkami🙂 Pekny den prajem 😉

weronique1
25. mar 2009

ahojte, dnesny magazin na STV latkovkam veru nepridal - tie dve damy boli s ich skakanim do reci a prevracanim oci viac ako trapne a ani ten obrazovy medziprispevok, ktory bol ohromne "k veci" tomu moc nepomohol.

aj ja uz chcem aktivne latkovat!....mozno zajtra 🙂

sisa.b
25. mar 2009

weron,tie dve moderatorky by som tam asi vyplieskala 😠 😝 😀 totalne bolo vidiet, ako latkove plienky odpisali. vobec nedali tej pani priestor na ich prezentaciu 😖
a ty vysvetli malej, nech uz vylezie 😉 skus ju lakat na krasne plienocky 😀

standu
25. mar 2009

skoda, ze som nevidela....kaslat na ne, kto chce zacat, zacne

ja som zacala len prednedavnom, vlastne ma nakopol tanin clanok v dietati.....

a vy ste sa ako k tomu dostali? tak pre zaujimavost......

weron, cakas balik? 🙂

standu
25. mar 2009

aha, tak nie balik, ale malinky uzlicek....drzim palce

standu
25. mar 2009

ela, tie swb su s tymi patentkami na boku? ja by som chcela suchace...

sisa.b
25. mar 2009

ten najkrajsi balik 😵

standu, urcite to bude v archive stv, ale asi by som to uz nepozerala 😒

ja som sa dostala k latkovniu cez bkm, lebo je to na latke vidiet, kedy cikala na rozdiel od papierovej. no a od stvorcov som sa presunula potom k tym uzasnym ostatnym plienockam, ktore mi nedaju spavat 😀

weronique1
25. mar 2009

cakam aj balik aj balicek-uzlicek...tento tyzden by mali prist posledne objadnene plienky a kedy pride nasa mala ani vestica netusi 😒 hladkam ju chlpatymi plienockami, ale akosi to nezabera a radsej si lebedi v bruchu a plienky nosi plysovi maco 😀

sisa.b
25. mar 2009

weron, ona asi vie, preco sa jej nechce von. ja by som tiez nesla, keby som nemusela 😀 😀 😀

standu
25. mar 2009

weron, moja mala sa narodila 12 dni po termine, 3 dni mi porod vyvolavali...ale ona vyjde, ved dom si tam nepostavi. uzivaj si to, kym sa da, oddychuj hlavne vela, potom uz nebude tak skoro kedy.. 🙂

bezaz
25. mar 2009

weron jej vyste este 2v1, akurat dnes som na teba myslela, ci uz babatko vyliezlo 😀
inak ja ani neviem, ako som sa dostala k latkovkam 😅 a cez latkovky na bkm, ale ja to volam, skus sa vycikat do lavorika 😀

bambusko
25. mar 2009

ten magazin na stv som nikdy nepozerala, ale pohorsovali sa nad tym, ti co videli, aj ked akoze prezentovali bkm alebo menstruacny kalich 😒

bezaz
25. mar 2009

bambusko no videla som aj ked prezentovali kalich aj nosenie.. kokso, to bola novinarcina stylu, no ja to neuznavam, je to strasne.. na kalich uplne prevracali oci a reagovali stylom, sak na slovensku to hadam nikto nema.. a to nosenie detto.. nehovoriac, ze tych ludi ani nepustili k slovu 😝

olinka6226
25. mar 2009

mna by zaujimalo naco tam take prispevky vobec davaju?? nemala som to "stastie" ich vidiet iba tusim s bkm a tie reci okolo 🙄

angelik
25. mar 2009

aj ja som to videla, bolo to lepsie ako o kalichu, ale tiez to nestalo za vela

malo casu tomu dali, stale skakali do reci a najma sa mi nepacilo, ze zdoraznovali len ekologicku stranku, na zdravotnu sa viac-menej vykaslali, aj som tam volala, ale som sa nedovolala
a hlavne, ze debate o prdoch venovali neskutocne vela casu 😖

weronique1
25. mar 2009

ja som ich dnes prvy krat videla dlhsie ako 10 minut. dolezitejsie asi je, ze maju vobec co vysielat, kvalita o tom potom... 😝

nevadi, hlavne ze my sa tesime

matja
25. mar 2009

dievčatá, výrobca plienky haipa daipa píše, že plienku možno skladať inak pre dievčatká a inak pre chlapčekov, aby sa dosiahli najlepšie výsledky. Vie mi niekto opísať, ako sa skladá pre chlapčeka?