Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

quika
1. apr 2009

BL bambusku s vlozkou a este 40cm bambusovy stvorec, vydrzi pekne celu noc.

bezaz
1. apr 2009

tak asi vyskusam 😅

lilly
1. apr 2009

no ja ked som dala parkrat na noc hnusku, tak do rana bola precikana az na spaci vak 🙄 hnusku davam hlavne ked sme po ockovani, lebo vtedy ju latkovka tlaci presne tam, kde mala injekciu. Ja davam na noc SWB velur+1 bambusova vlozka alebo mam novu mothereasy bambusku, tu testujem a do nej 2-3 bambusove male stvorce, lebo ona sama ma malo sacieho jadra. Mam aj hamburgera, no toho sme uz dlhsie nepouzili, lebo po case sa malej prestal pacit, vrestala v nom, kym som ho z nej nestrhla.. mozno ked bude starsia, sa jej zapaci zas 😅

labutka
1. apr 2009

quika a to sa ti kam zmesti? bambuska na to stvorec a na to vlozka? a to ani moj mesacny chlap neprecika? lebo mne bambuska s vlozkou vydrzi tak 2-3 hodiny...

quika
1. apr 2009

labutka, normalne to nacpem dnu, pekne sa to zmesti. ale bodycko musi mat o cislo vacsie 😀 mne sa v noci nebudi, ale tesne pred spanim stiahne 4 deci tekutin a vydrzi to v pohode, este ma na chrbte kusok plienky suchy. tak neviem ci by vam to vydrzalo, cez den by to u nas vydrzalo asi hodinu 😅

matja
1. apr 2009

labutka, nam taka kombinacia s bambuskou, vlozkou a stvorcom vydrzala tuto noc 4,5 hodiny. Nas drobcek tiez moc cika.

olinka6226
1. apr 2009

baby ja musim pochvalit mojho syna. uz par dni (cca3) som ho do nocnej plienky navliekala nasilim tak ze ho muz drzal a ja som ho navliekla do plienky tak som si povedala ze ked tak strasne protestuje asi vie co robi a ja mu budem doverovat a dnes spal prvu noc bez plienky. cikal o pol 11vecer do nocnika ked isiel spat a potom az rano o pol6 ked dostal mlieko a potom spal este do 8. v noci sa nepocikal 😵 , spal ukazkovo 😵 no milujem svojho syna 😵 . co mi je ale luto, ze mam tolko krasnych plienok a asi ich pouzijem az na druhe bejby ☹

standu
1. apr 2009

ja davam na noc hocijaku plus nejaka vkladacka- ked je plienka s flisom vnutri, tak dam bambusovu vkladacku a naopak. dnes som skusila flexitotku na noc s bamboo vkladackou a flisovou separackou a spokojnost 🙂
predtym som ju nedavala v noci, zdala sa mi taka...mala ci co, ale vydrzala. cez den vydrzi max dve hodiny.

standu
1. apr 2009

oli, mas pravom byt na co hrda...sikovny je veru 😉

bezaz
1. apr 2009

labutka tak nam vydrzi balmbuska tak pol hodku, podla toho, v akom je krpata stave... teda ked sa nevypyta nahodou cikat, tak vydrzi jasne ze dlhsie 😀
oli jakeho frajera mas doma 😵

telinka
1. apr 2009

u nas to praktizujeme ako quika....na noc BL bambusku s vlozkou + bamb. stvorec+flisova separ.....vecer pred spanim vypije plnu flasu mlieka a v pohode to staci do rana , este sa nam nestalo ze by mala chrbatik mokry 🙂

sisa.b
1. apr 2009

oli gratulujeme 😵 akeho sikovnicka mas doma

brinzulka
1. apr 2009

babulky..kto mate skusenost..cakame druhe a asi posledne dieta...rozmyslame nad latk.plienkami Baby Lucy...bamboo...organics s-m-l....Kto by ste si nasli cas a napisali mi IP...ako ste spokojne ..kolko kupit..vrchne nohavicky sa mi moc nepacia...nasla som little lamb...zdaju sa take makke...
Dakujem za ochotu

fibi
1. apr 2009

ahojte 🙂 existujú nejaké vrchné pul nohavičky na druky?

sisa.b
1. apr 2009

a ja sa chcem spytat, aku velkost swb vv plienok potrebujem do kapsoviek?

lilly
1. apr 2009

sisa, podla mna tu najmensiu.
fibi, na druky su nohavicky haipa daipa, a potom napr. tieto
http://www.babykind.co.uk/wrapsairflow.htm
a
http://www.babykind.co.uk/wrapsnaturebabies.htm

olinka6226
1. apr 2009

fibi su popolini ich ma ale naposledy mali len velkost L a to mam aj doma ked chces zajtra do herne donesiem

labutka
1. apr 2009

baby poradite? prave som skusala bambusovy stvorec kikko 70x70 na novosklad, ale je nam to velkeeee... da sa to aj nejak inak poskladat?

lilly
1. apr 2009

ako velke? ved to obtocis okolo adamka, okolo noziciek zahnes a ze mu to ide nad pupok a do polky chrbta az tak nevadi, nie?

andrea100
1. apr 2009

Sisa ja dávam do kapsovky aj menšie aj väčšie vv. Keď ju poskladáš nacpeš tam aj tú väčšiu a o trochu dlhšie ti vydrží.
Na noc dávam tiež BL bambusku, do toho vv alebo bambus štvorec + tá vložka k bambuske ale do rána nevydržíme. Musím aspoň raz prebaliť.

sisa.b
1. apr 2009

dakujem za odpovede 🙂 asi skusim obe

olinka, tak ako sa ti paci upsy daisy? vraj ta nocna plienka z French soy terry je najsavejsi material na trhu - savejsia ako konope a bambus 😕

olinka6226
1. apr 2009

nocna upsy daisy je genialna... skoda ze sme ju vyuzili len raz ☹ ale som z nej hotova

standu
1. apr 2009

tak ja som dnes vyskusala novu swb kapsovku.. a som unesena, spolu s bamboo vkladackou vydrzala v pohode cestu do ke, vysetrenie(boli sme u pasychologicky a mam uplne normalne dieta 🙂) a naspat..vidim, ze uz vezmem len econappi a blueberry

sisa.b
1. apr 2009

oli a preco len raz? 😨 a tiez mi ju ta holka vychvalila ako naj-sam-super plienku

sisa.b
1. apr 2009

jaaaaaaaaaj, uz mi to doslo 😀

sisa.b
1. apr 2009

no ved ponosi dalsie mimi, nie? 😉

sisa.b
1. apr 2009

standu, gratulujem k vysledku vysetrenia 🙂 nas to caka so samkom, ucitelka tvrdi, ze vraj adhd 😒

standu
1. apr 2009

dakujeeem 🙂 my sme sli len pre nas pokoj v dusi, neurologicka vzdy tak na nu kuka ako na debila, ked je decko motoricky pozadu, asi musi automaticky byt pozadu aj mentalne...vsetky schopnosti ma na urovni 13.mes dietata, dokonca v samostatnosti je o dva mesiace dopredu...
sisa, mozno mas indigove dieta, tym sa zvykne diagnostikovat adhd, ba aj autizmus, lebo na nich neplati klasicka vychova..

eriqe
1. apr 2009

opat som vam prisla podakovat za strihy na vlniaky a ukazat tie moje
http://gallery.eriqe.sk/eriqe/hande-made/_MG_52...
http://gallery.eriqe.sk/eriqe/hande-made/_MG_52...

sisa.b
1. apr 2009

standu, mne akurat psychologicka povedala do telefonu, ze keby mal jasne adhd, tak uz sme tam davno. ale idem pre pokoj svoj aj pani ucitelky