Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

peluskovo
18. apr 2012

@tatya
ja som za tots bots

lyongirl
18. apr 2012

@anelisa ja som tu Lou Bambou videla naživo, je úžasne makučká, jemnučká, celá bambusová...
ja som si kúpila odtiaľ TE2, pozri príspevky vyššie, je tam môj malý odfotený v TE2 a príspevok vyššie je odfotený malinký v Max Bambou 🙂

susul
18. apr 2012

@tatya suhlasim s peluskovo jednoznacne tots bamboozole stretch, je aj mohutnejsia ako anavy a hlavne vydrzi aj na vacsie dieta. Nas maly ma cca 7 mesiacov do devat kil a uz mu ju davam nezmensenu ☹ , takze o chvilu nam bude z nej trcat ritula.

lindauciatko
18. apr 2012

@tunylyk Matka ktore si nakoniec objednala? Ja rozmyslam nad tou real easy co je teraz za polovicu a bambusovou bambi roxy na noc
@ekoplienky Mirka, takze aj ked je v real easy ta bavlnena vkladacka prisita da sa to dovypchat bambusom? Nie je prilis bedrova ako wonderka? Je rozdiel medzi minky a pul tak ako pri wonderkach? vdaka

sonkab
18. apr 2012

@anelisa ja ju mam, zatial som ju prala len 3x, ale som spokojna 🙂 Mam aj Max Bambou, pozri o par prispevkov vyssie, su tam 2 foto mojho syna (21 mesiacov) v plienocke

ekoplienky
18. apr 2012

@anelisa, @lindauciatko súhlasím so @zojec za tú cenu sa určite oplatí. Dá sa dovypchať bambusom, takže savosť nebude problém a keďže je viacveľkostná je určite vačšia ako jednoveľkostné zmenšené na jednotlivé veľkosti. Rozdiel minky a pul bude ako pri wonderoo. Aj keď ja som používala wonderoo minky a nepretekala mi.

labutka
18. apr 2012

@lemurko tvoj nick mi v bazari bol nejak podozrivo znamy... 🙂
Prosimta a co si davala na noc - flipku ci nohavickovu plienku + pulky? Ja planujem davat novosklad + pulky, mozno flisaky. Flipky nemam a ani nebudem mat...
a pouzivala si aj kapsovky? Tiez to odstavalo?

luciferkax
18. apr 2012

@lyongirl no ved za tú cenu, mám doma aj drahšie plienky, asi tri, ale tie tak ensadli, ako tieto :D daj potom vedieť, ako si spokojná :D

lyongirl
18. apr 2012

@luciferkax no dúfam, že nezabudnem, lebo plienky ešte doma nemám a kým sa pár krát operú aby dobre sali, snáď fakt na teba nezabudnem 🙂

lemurko
18. apr 2012

@labutka na noc som vobec nedavala latkovky zatial. Ked bol uplne malicky, tak som mu davala tu snuzu aj cez den a vtedy som ju zapinala na flipku. Na kapsovku sa mi to davalo tazsie, lebo je ta latka pri brusku sirsia. Na nohavickove neviem, asi by drzala na tych vrchnych gatkach, ale asi by bol problem aby dociahla na brusko, kedze to je pri snuze to najdolezitejsie, aby sa tou spickou stale dotykala bruska a snimala pohyb. Ak je dalej, nevie snimat nic a potom zbytocne pipa. Ked bol malicky uplne krpatucky, tak poriadne nedrzala ani na tych pamperskach. Lebo aj tie najmensie mu boli obrovske.

juliam
18. apr 2012

@tatya Tots bots je super.

tatya
18. apr 2012

@peluskovo @susul @juliam dakujem krasne za odpovede, este musim ist do nejakeho kamenneho obchodu si tie plienky ohmatat 😀 ale 3x za tots bots ma asi presvedcilo 😉

tatya
18. apr 2012

@zojec tak teda vyskusam :o)

juliam
18. apr 2012

@tatya budeš určite spokojná 😉 aj anavy mám rada, ale už nám budú pomaly malé, takže už len jedine anavy XL.

ramzesa
18. apr 2012

No tak toto je vysoko navykove 😕 🙄 😅 !!! Objednala som Wonderoo V2, BG onesize V 4.0, LL bambusovu, Bumkins a Real easy... To by mi uz mohlo aj stacit 😝 . Ale ked tie plienocky su take uzasne 😅 .

lowike
18. apr 2012

ahojte! má niekto skúsenosti s plavkami Charley Banana?

ikuza
19. apr 2012

@tatya ahoj, kde su na tie dve plienocky zlavy? Mas tip?

peluskovo
19. apr 2012

@ikuza
každý eshop s látkovými plienkami má tento týždeň zľavy 😉

anelisa
19. apr 2012

@zojec @ekoplienky ved to, ze tu cenu asi kupim aj ked nepotrebujem 😀 😀 😀
@lyongirl @sonkab dakujem, aj TE2 vyzera dobre, ale ta uz stoji dost. Sice nevyuzivam ani vsetky plienky, ktore mam doma, ale premyslim, mozno vezmem aj tu lou bambou do zasoby, ved co ked ju budem nahodou potrebovat? 😅 😀

zojec
19. apr 2012

@anelisa ani nepis.. tiez som sa zobudila s takymi zajacimi umyslami, ze aj ked netreba.. jedna by ma nezabila 😀

anelisa
19. apr 2012

@zojec co jedna, aspon dve.....ved co ked budu nahodou uplne super a budem si potom buchat hlavu, ze som len jednu kupila 😀 😀 😀
ale Ty si vies usit krasne originalne plienocky, tak neviem, ci by som taketo tuctove kupovala na Tvojom mieste 😉

zojec
19. apr 2012

@anelisa a vies ze uz mam 2 v kosiku?? ale este si to rozmyslim 😀 😀 ide mi hlavne o tu cenu, lebo za taku cenu si ich ani neusijem 😖

ekoplienky
19. apr 2012

@zojec,
@anelisa 🙂
Táto téma by sa mala premenovať na Plienková mánia. 😀

zojec
19. apr 2012

@ekoplienky no pekne, tak uz mas objednavku 😀 😀 😝 a to som uz skoro rok nekupila ziadnu plienku, ale ved nech aj maly ma nejake nove a znackove 😀

ekoplienky
19. apr 2012

@zojec: Ďakujem. No nehovorím, že mánia. 😀

ramzesa
19. apr 2012

@zojec zajacie umysli? 😀 Ja som mala vcera v noci uz taky plny kosik, ked som zrazu zacala mazat. A rano som sa zobudila, ze a predsa este aspon jednu plienku chcem. 😅 resp. chcem vela, ale aspon jednu este objednam, ak sa da 😝 . Urcite sa mi o tych plienkach aj snivalo 😅 .

zdraveplienky
19. apr 2012

@ramzesa Bumkins si objednala od nas?

ramzesa
19. apr 2012

@zdraveplienky áno 🙂 . Už som ich aj vyprala, akurát schnú.

ramzesa
19. apr 2012

@zdraveplienky a ake su tie plienky Cover?

zdraveplienky
19. apr 2012

@ramzesa tak nech dobre posluzia 🙂