Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

katka888
23. aug 2010

@miruss
jasne, to chce prax hihi 🙂

etuska
23. aug 2010

@zojec
my pouziavame LL velkost 1 aj 2-ale vel.1 nam uz bude o chvilu mala 😝 -to iste aj BG AIO S-ko

etuska
23. aug 2010

@zojec

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/etuska/album...
Šimi ma riadne stehienka-tak asi preto 😅

sulky
23. aug 2010

@etuska , jeej aky pekny model. A ta BG AIO fakt super sedi, je ako jednorazovka 🙂 s malym zadockom. Tusim sa mi zacinaju pacit viac ako v 3.0 😎

taanak
23. aug 2010

@sulky ale AIO neporovnatelne dlhsie schne ako v 3.0 😖

taanak
23. aug 2010

@avila k doktorovi a aj vsade inde chodime iba v latke, jednorazovky "nevedem" 😉 - maximalne ekovkladacky, co mam prichystane na dovolenku. 😉 A nie ze budes plienku pre maleho k doktorovi vyberat dlhsie ako oblecenie pre seba 😀

sulky
23. aug 2010

@brisilda , noviniek mame kopec🙂
Gro baby zatial nebudeme mat v ponuke,tie plienocky ma moc neocarili 😠
Ak chces nejaku AIO na ktoru sa zasa "namotas", tak skus Tots bots novu verziu easy fit 😉

sulky
23. aug 2010

@taanak , ano, bohuzial, to je jedina nevyhoda tej plienky ☹

brisilda
23. aug 2010

@sulky dik za radu ale vzor tej plienky ma neocaril tak ako HH 😀 gro baby mam len jednu a ked sa maly do nej pokadi treba menit aj vr. nohavicky ☹ tak som chcela este jednu ale katka carska ide od vas nieco objednavat tak so m jej napisala az doobjedna ten tek. praci prasok co si mi vtedy nukala ze pekne vonia 😉 no neviem ci sa jej to nakoniec podarilo dodatocne doobjednat

sulky
23. aug 2010

@brisilda ,to vazne sa ti nepacia tie vzory? ved su take krasne, este krajsie v skutocnosti ako na obrazku 😅
Tieto su moje favoritky 😉 Na fotke je podklad akoby biely,ale v skutocnosti je to belasa farba.

zfidorka
23. aug 2010

@sulky mne sa tiez nepacia vzory tych novych TB 😅 skoda ze nemate v ponuke bielu...

sulky
23. aug 2010

@zfidorka ,a ja ze na co budem objednavat taku vsednu farbu 😀 no musim ju pri najblizsej objednavke prihodit 🙂

zfidorka
23. aug 2010

@sulky, to uz asi budem mat objednane z UK ...

labutka
23. aug 2010

...baby co mate FCB, kam zmizla skupina Moderne latkove plienky? 😕

brisilda
23. aug 2010

@sulky no mna odradza aj suchac ☹ nemam ho rada lepi sa na vsetko ale uz som prisla na sposom ako tomu zabranit 😀

zojec
23. aug 2010

@sulky mne sa tiez pacia tie TB, hlavne kvietkovane.. 😀 zacinam byt na kvietky nejaky uchyl.... s chlapcom by som to mala asi jednoduchsie 😀 😀 😀

labutka
23. aug 2010

pridavam link na reportaz o latkovani na FCB , kludne pozvite aj dalsie kamosky, udalost je verejna. 🙂
http://www.facebook.com/event.php?eid=129297817...

petrinka
23. aug 2010

@cinocka som rada, ze si s Little Lamb spokojna!!! Bambuska je na noc idealna, super saje a bambus je antibakterialna a antimikoticky! 🙂
@zojec neboj, malinka do 2 rychlo dorastie! ani sa nenazdas ako, leti to ako voda. mam pocit, ze som teraz prisla z porodnice a to sme v sobotu oslavovali prve narodeniny!
@katka888 malinka je zlatucka, taky smejo 🙂

petrinka
23. aug 2010

@labutka uz sa velmi tesim, aj som uz potvrdila "ucast" 🙂

sulky
23. aug 2010

@labutka ,ta reportaz na markize uz bola?

sulky
23. aug 2010

@brisilda , a ako si to vymyslela? 😉
inak, suchacove plienky maju ten "protikus latky" (neviem ako sa to nazyva odborne 😉 ), kde sa to o seba zapne aby sa to nezachytavalo.Ty to na plienkach nemas?

labutka
23. aug 2010

@sulky reportaz ide v stredu
suchy zips sa odborne vola "háčiky a vlásie". 😉

brisilda
23. aug 2010

@sulky no veru neskor ked som bola so suchacom s nervami v koncoch som nato prisla ze to treba ohnut aby sa to prilepilo a pri prebalovani odlepit ako na pamperske 😀 ale aj tak suchace nema rada 😖 no jednu gro baby si musim este kupit je to super ked cestujem rychlo sa pripne vkladacka 😀 lenze aj na eko plienkach ich mirus akosi nema mojej farbe kocky neni nahodou ta plienka aj jednofarebna niekde? okrem kremovej

sulky
23. aug 2010

@labutka , aleja som myslela ten protikus suchacovy, kde sa pripne suchac, aby sa nelepil pri prani. Priklad :

sulky
23. aug 2010

ozaj, ako je to s tym zalozenim novej temy kvoli tomu projektu a roznym plienkovym diskusiam? @alusha bola poverena zalozenim, ale akosi sa to nehybe 🙂

labutka
23. aug 2010

@sulky ved ti hovorim, suchacovy protikus sa vola vlásie. a to co tam nacapujes to su háčiky.

brisilda
23. aug 2010

kocky dik za radi cez IP 😉 inak ten reflex si kuknem 🙂 a chcem sa opytat nebudete niektora prezentovat plienky aj v PB alebo Ziline?

brisilda
23. aug 2010

@sulky presne tak zahynam ja suchac na gro baby 😀 no prisla som na to az ked som uz bola totalne vynervovana ako sa vsade lepil 😠

etuska
23. aug 2010

@sulky
dakujeme 🙂
no ano-dost dlho schnu-ale paaacia sa mi a kym vyschnu-tak davame Flip-ky,BL,alebo TB Fluffle(tie schnu super) 🙂

izabelkak
24. aug 2010

@zfidorka my sme boli prvý krát u ortopeda v jednorázovke - vtedy sme ešte nelátkovali a druhý krát v IB oba razy si doktor len rozopol bočnú strany plienky nedávala som mu dieťa bez plienky proste ju vložil do toho fixátora či ako to nazvať 😖 a rozopol bok plienky, a je fakt že si nepamatám ako naspať uchytil tú IB kedže je na patentky... každopádne na IB zhíkla len sestrička, ca. 45 ročná a vedela o čo ide, on mlaďas vobec nereagoval absolútne ho to nezaujímalo...

ako u povodne pediatričky na to čumeli jak puci no boli celé bez seba, hlášky no ako keď MUSíTE tie látkové používať a v látkových je vraj vlhko, ako to mi oznamuje žena čo odlátkovala dvoch synov aj ked na socík štvorcoch - no coment, síce nie koli tomuto som rada že už chodím inam, u novej dokiny reagovala mladá sestrička to som už písala... napr. rehabilitačná doktorka nereagovala na GB absolútne, neviem čo si myslela že to je, malá tam v nej lozila atď. a ništ... tak tie reakcie sú rozne....