Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

marcelka11
26. aug 2008

quika, ja mam aj site vlniaciky a zatial nesklamali. Su z dvoch vrstiev tenkeho flausu a impregnujes podla navodu.

quika
26. aug 2008

marcelka to si ma potesila 🙂 asi to vyskusam, lebo sa mi tie PUL zdaju malo priedusne - uz nie je tak teplo aby bol cele dni bez nich, tak mi to zacina vadit 😒 prinajhorsom kupim tenky flaus, nad tym som uz tiez uvazovala. nie su tie flausove moc tvrde?

marcelka11
26. aug 2008

Mne sa zdaju celkom fajn, tvrde urcite nie su, neviem porovnat s kupenymi flausovymi, nemala som. Cakam na vlniaciky Stacinator, lebo som vymenila za mensie a vyzeraju super. Su tenke, take upletove a som zvedava ci to bola dobra investicia.

bambusko
26. aug 2008

petusaaa, vecsina mydiel sa vyraba z roznych zivocisnych vedlajsich produktov mesopriemyslu, pozri temu o slize

bezaz
26. aug 2008

marcelka kedy asi budu plienocky? 😉 uz sa na ne tesiim 😀

marcelka11
26. aug 2008

7.9. by mali byt u mna

libka1
26. aug 2008

Petusaaa tak DM-ko to istí 🙂 Ďakujem.

bezaz
26. aug 2008

marcelka juuu super 🙂

bezaz
27. aug 2008

baby tak uz mam kupene zlcove mydlo, aj normalne aj tekute, v dm sa mi nezdalo, ze by smrdelo, tak snad vydrzime 🙂

venonna
27. aug 2008

kocky, aha, aku zaujimavu stranku som nasla... 😲
http://www.diapersewing.com/fleece_with_snaps.htm

venonna
27. aug 2008

a este, bihan, aha, ake LOIS-ky 😀
http://www.diapersewing.com/fleece_with_snaps.htm

bambusko
27. aug 2008

venonna, ty zas sijes po nociach 😀

venonna
27. aug 2008

cha! bambu, len v hlave 🙄
ale raz to na mna zasa pride 😀

bezaz
28. aug 2008

baby vy fakt nemozete spavat, ze 😲

venonna
28. aug 2008

bezaz, to bol odvaz za dlhsiu dobu 😝 hladala som totiz na webe nejake AIO, potrebujem na tury a vychadzky, lebo robime BKM a so stvorcami sa terene dost blbo manipuluje 😖

bezaz
28. aug 2008

venon ja ja som si uz nejake AIO objednala, predsa len nech stari rodicia nemaju traumu z prebalovania, ale na realne testovanie si este chvilocku budem musiet pockat 😵 na tychto sa mi paci, ze su zvycajne jednovelkostne, tak ich vyuzijeme dost dlho

venonna
28. aug 2008

a ktore mas?

bezaz
28. aug 2008

venon zatial som objednala BI grow hour a popolinku ultrafit soft natur.. este by som chcela mummys touch AIO a BL organic

quika
28. aug 2008

ja som si AIO usila z vrchnych nohaviciek Kikko (tie su fakt desne, ale matros super). dala som tam frote z uteraku Saxan, ale je to malo, nesaju moc dobre, tak to este vylepsim lebo mi ma v polke septembra dorazit konope 😀

bezaz
28. aug 2008

quika no keby som bola sikovnejsia, mozno si aj ja nieco usijem, ale ja som na rucne prace okrem vysivania absolutny antitalent.. maximalne mozem na latkovky nieco povysivat 😀

quika
28. aug 2008

bezaz, prva vec ktoru som v zivote usila bola latkovka 😀 😕 mam sijaci stroj po babke, do ktoreho mi musel navliect nit manzel!!! lebo ja som to nevedela (ani on, ale on raz videl jeho mamu sit takze bol skusenejsi). ale strasne sa mi to zapacilo a nakoniec to vobec nie je take tazke 😉

bambusko
28. aug 2008

bezaz, vies my zijeme v noci 😀 ked decka chrnia 🙂 vsak uvidis... 😎 tiez som kupila plienky aio, aby mohli prebalovat manzel a babky, ale straaaasne dlho schnu 😒 tie plienky 😀

venonna
28. aug 2008

je mi jasne, ze AIO nebudu u nas na bezne pouzivanie, ale mam pocit, ze niekedy by sa straaasne hodili, hlavne na tie vylety...

bezaz
28. aug 2008

bam no neviem, ja budem chodit spat vzdy s dietatom, ked nespim aspon 7-8 hodin, som absolutne nepouzitelna 😝 ale ktovie, ked sa mimi narodi 😒 uz sa nan moooc tesim 😵
baby tie orechy na pranie, mate niekto s nimi skusenosti? kde sa daju kupit?

bihan
28. aug 2008

Bambu, to tie BG tak dlho schnú? 😕

Bez, neboj. po pôrode sa prepneš to krízového módu 😀 ja som posledný mesiac nemohla už vôbec spávať.. lekár mi povedal, že sa to občas stáva, aby sa maminka lepšie pripravila na to, čo príde 😀

Orechy podľa niektorých výrobcov vôbec nie sú vhodné na pranie plienok a zase pár báb hovorilo, že perú asi tak ako keby tam ani neboli 😀

quika
28. aug 2008

orechy - mala som na skusku od kamosky asi 5 kuskov ,a potvrdzujem co hovori bihan, ked som parkrat zabudla do pracky dat prasok, tak pradlo vyzeralo rovnako ako po prani s orechmi 😒 akurat to trosku spravi vonu, ale to uz susenie na slnku spravi lepsiu. su mozno vhodne na pranie veci co su prepotene, no na skvrny vobec ☹ navyse ani nie su moc eko, kedze sa prevazaju lodou z indie 😖

bezaz
28. aug 2008

babule to fakt? 😲 a ja ze aku eko alternativu som si vymyslela 😝 takze orechy neneee

bambusko
28. aug 2008

bihan, hej tie. ale je to logicke, kedze je to zosite s nepremokavou vrstvou, vnutri su este take 2 2-vrstvove obdlzniky, to som prevratila, aby to nebolo vsetko na sebe, ale aj tak schli dlhsie ako bambusove

petusaaa
28. aug 2008

libka: tak potvrdzujem, ze v dm to zlcove mydlo maju. u nas v HC, myslim. vyzera takto http://images.google.com/imgres?imgurl=http://z... a maju tam aj to tekute, ja som kupila tuhe 😉

jaaj, a baby, taka blba otazka. na com struhate to mydlo. lebo ja som si kupila ten najtensi struhac (my na tom struhame syr). bude sa to dat na tom, alebo som mala kupit ten hruby?? ☹

bambusko
28. aug 2008

petusaaa, ja struham na tom jemnom 😉